Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

AUTODIAGNOSTIKA GL PREFERENCE

Odeslat odpověď

Smajlíci
:) :P ;) +dudlik+ :D :lol: +pozdrav+ +ok+ :( +dumani+ +nevim+ +ja_nic+ :cry: +sorry+ :roll: ++v++ +souhlas+ +dekuji+ +mlsoun+ +sing+ :oops: +sebechvala+ O:) +sleepy+ :o +bigsmile+ +vzdusny_polibek+ +zamilovany+ +koketka+ +gl+ +plysacek+ +flirt+ +chichotani+ +pukrle+ +zamilovana+ +dej_srdce+ +dej_ruzi+ +cas+ +budik+ +pohar+ +blazen+ +clap+ +patriot+ +roztleskavacka+ +pratele+ +mazleni+ +pusinka+ +party+ +sampano+ +kavicka+ +jedlik+ +halo+ +pocitac+ +pisalek+ +noviny+ +lupa+ +kuk+ +sluchatka+ +dj+ +vojak+ +psst+ +vivat+ +hug+ +close+ +look+ +crush+ +kiss+ ++::+ +++ +++:: +++: +meda+ +batole+ +postylka+ +koupani+ +kocka_usmev+ +pes_usmev+ +mimi_potlesk+ +kocka+ +dog+ +zaj+ +hello_kitty+ +pavouk+ +beruska+ +worm+ +kyti+ +coffe+ +hodiny+

BBCode je vypnutý
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: AUTODIAGNOSTIKA GL PREFERENCE

Re: AUTODIAGNOSTIKA GL PREFERENCE

Příspěvek od Někdo » 1.8.2018 15:11:42

16 - 37 - 20 - 10

:) hezké a zábavné

Re: AUTODIAGNOSTIKA GL PREFERENCE

Příspěvek od Magnum » 28.6.2018 9:01:59

14 53 18 5 tak ako som čakal +pozdrav+

Re: Diagnóza pro Raye

Příspěvek od Dejan » 27.6.2018 19:21:51

Ray píše:1 - 49 - 3 - 0


Zdar Rayi, svoj predchádzajúci príspevok som dal vymazať, lebo už nie je aktuálny.
Na druhej strane, vidím, že si sa už zapojil aj do inej témy, tož vitaj a cíť sa tu fajn.

Popozeraj si debaty - nájdeš tu kopu vecí, z ktorých ťa snáď dačo zaujme, aj odbornejšie, aj "ľudovejšie", aj kopy textu, aj kopy obrázkov.

Budeme radi, keď napíšeš niečo o sebe do Zápisov nováčikov. Čo ťa k nám privádza, čo ťa zaujíma a tak.

Diagnóza pro Raye

Příspěvek od Ray » 26.6.2018 15:18:19

1 - 49 - 3 - 0

Zajímavý přístup jak si snadno může každý ověřit svou orientaci. Všichni kdo sem však zavítají, mají nejspíš jasno v tom co preferují, no podobný test je v tom dokáže jistě utvrdit. Jedinou výtku mám k chybějícím obrázkům, nemohl jsem si tak své preference odzkoušet zcela. Přesto je můj výsledek velmi přesvědčivý. Děkuji za dobře zpracovaný průzkum, který nejspíš odpovídá mým preferencím, ačkoli z důvodu chybějících obrázků není zcela přesný.

Administrátor Asce:

Ray si test vyplnil znovu, když jsem obnovil ztracené obrázky (ani na profesionální úložiště není vůbec žádné spolehnutí). Přikládám jeho dodatečný komentář:

Ray píše:Děkuji za doplnění obrázků. Dnes jsem si test provedl znova s výsledkem
6 - 45 - 13 - 0

Re: Autodiagnostika GL preference

Příspěvek od Strangelove » 10.1.2018 16:50:16

Plyšáček píše:Strangelove, děkuji za tvůj pohled. Diagnostiku považuji za unikát. Dodnes jsem se nesetkal s podobným dílem. Ani v náznaku. Zkus vytvořit lepší. Ale nevycházej z mého schématu - i s celkovou stavbou jsem přišel sám.
Test se mi líbil a určitě jsi odvedl skvělou práci, necítím se dostatečně kvalifikovaný něco takového vytvářet ani vymýšlet, jak to vybalancovat, ale nikdy neříkej nikdy. Ale ne... Ptáš se, co myslím "konstruktivní kritikou". Viděl jsem nedostatky, upozornil jsem na ně, zkritizoval v mých (!) očích potenciálně slabá místa testu a tím zkusil i nastínit, jak a kde test udělat lepší a dokonalejší. Netrvám na tom, že jsou moje závěry správné ani kdo ví jak důležité. Ale dělám to s radostí...

Plyšáček píše:Žádné nabízené odpovědi nevypovídají nic o autorově (tedy mé) chuti. Test jsem tvořil bez osobního zaujetí... Stejně jako ostatní, i ty uvádíš, že výsledky odpovídají osobnímu odhadu. Takže funguje.
Dobrá, funguje, je zábavný. Ale domnívám se, že také díky tomu, že si testovaný místy domyslí souvislosti a pochopí, že se po něm nechce odpovídat na přesné znění otázky, jinak řečeno odhadne, co se po něm chce. (Stejně jako orientačně bude fungovat test o pár otázkách v libovolném zábavném časopisu, stejně jako by obecně fungoval test o jedné otázce "Přitahují tě děti?" pokud by dotyčný odpověděl pravdivě.) Kdybych odpovídal přesně na znění otázky, nic hrozného by se nestalo, protože je to přeci jen zábavný orientační test, ale výsledek by nebyl totožný, stejně tak nebude stejný, až si ho zítra udělám znovu. (Na druhou stranu chápu, že jednou krátkou větou se netrefíš do noty každému, takže to za sebe uzavírám.)

Plyšáček píše:Naprosto odmítám toto tvrzení. Žádná ze zobrazených dívek/žen není mým oblíbeným typem.
Netrvám na tom, že jsou tvým typem, ale hádám, že modelky a pózující dívky se ti líbí (viz AV sekce zde), a z právě takových zdrojů jsi čerpal. Možná je to záměr, použít modelky místo civilních snímků, ať už z důvodu legality (jak jsi i naznačil), nebo aby se hodnotila přitažlivost idealizovaného vzhledu, který zapůsobí na co nejvíce lidí, místo přirozeného, který víc závisí na osobních preferencích každého z nás, nevím. Jistě k tomu jsou důvody, ale mě se nalíčené a pózující dívky jakéhokoli věku obvykle nelíbí a ztrácí pro mě přitažlivost. To je můj problém, takže to vnímám pochopitelně dost subjektivně, a někomu to nepřijde na mysl. Ovšem to s tím širokým úsměvem - stejně mám za to, že zvolené dospělé ženy jsou si podobné a mají podobné rysy, tvar obličeje a účes. Nemůžu ale vyloučit, že přesně takhle vypadá typická žena s typickými ženskými rysy, a já bych měl být rád, že většina žen vypadá jinak a tudíž mi mohou přijít přitažlivé, což se o tvém výběru říct nedá. Opakuji, že chápu, jestli to je čistý záměr. Stejně ale můžu přemýšlet o rozdílu mezi přitažlivostí k běžné dívce a k idealizované dívce z časopisu a jak by taková změna výběru ovlivnila výsledek testu... Chápeš, kam tím neobratně mířím? Nemusíš odpovídat...

Plyšáček píše:Definice nejsou dle mého potřebné. I kdybys slovo "romantická" vypustil, test zodpovíš správně. Atd.
Řekl bych, že kdybys vypustil slovo romantická, naopak bych takto obecnější dotaz vyplnil mnohem správněji a jistěji. Dovedu říct, zda jsem se do někoho zamiloval, ale budu váhat, zda jsem se zamiloval romanticky, a co si pod tím představit (být romanticky zamilovaný, pod tím si automaticky představím opětovanou zamilovanost, přestože tuším, že tak to v testu nebylo myšleno). :)

Plyšáček píše:Tak zde se sám oddáváš silné subjektivitě... Nejde zde o porovnávání, ale o získávání bodů.
Ad subjektivita, uznávám. Ad jde o získávání bodů - já myslel, že na bodech tolik nezáleží ;)

Díky za fajn test a za odpovědi. Kdybys měl pocit, že to tu moc spamuji a že to sem nepatří, klidně mě ukázni, ať neřeším blbosti. :) Ahoj.

Re: Autodiagnostika GL preference

Příspěvek od Plyšáček » 9.1.2018 19:51:40

Strangelove, děkuji za tvůj pohled. Diagnostiku považuji za unikát. Dodnes jsem se nesetkal s podobným dílem. Ani v náznaku. Zkus vytvořit lepší. Ale nevycházej z mého schématu - i s celkovou stavbou jsem přišel sám. Uvedu několik poznámek k tvým připomínkám.

Strangelove píše:Některé odpovědi jsou příliš konkrétní, rozumný člověk pochopí, že jsou ty odpovědi podle chuti autora...
Žádné nabízené odpovědi nevypovídají nic o autorově (tedy mé) chuti. Test jsem tvořil bez osobního zaujetí.

Strangelove píše:Do odpovědi se tak promítnou i jiné preference, málokdo chce být uklízečkou, někomu se porno hnusí a pod. Možná je to úmysl, aby byl test zábavný a ne tolik seriózní.
Dle mého test může být i zábavný, aniž by ztrácel na své serióznosti. Stejně jako ostatní, i ty uvádíš, že výsledky odpovídají osobnímu odhadu. Takže funguje. Uvádění některých konkrétností má hlubší důvod, který třeba nedokážeš vidět. Kupříkladu s miminky si nejvíce užije pediatr (kontrola genitálu ap.), zatímco se staršími dětmi učitel (dennodenní interakce ve třídě), proto jsem barvy nastavil tak, jak jsou.

Strangelove píše:Výběr fotek nemůže sednout každému, ale je vidět silné ovlivnění výběru zálibou autora.
Naprosto odmítám toto tvrzení. Žádná ze zobrazených dívek/žen není mým oblíbeným typem.

Strangelove píše:... dospělé ženy mají častěji zachycené jen obličeje, navíc jsou si podobné a mají stejný (pro mě nepříjemný) úsměv.
I na to jsem si dával pozor při vytváření testu. A nezdá se mi, že by fotografie s dospělými byly jiného druhu. Za ten "pro tebe nepříjemný úsměv" nemůže autor, ale tvá pedofilie. I za to, že ti úsměvy dospělých přijdou podobné. Je to něco podobného jako v případě, kdy člověk není přitahován černoškami nebo Asiatkami - potom mu přijdou všechny "podobné" a má problém rozpoznat jednu Vietnamku od druhé.

Strangelove píše:I ty nejmenší jsou nalíčené a to se ne každému líbí.
No, s tím líčením to tam vůbec není divoké. Jde asi o tři fotky prepubertálních dívek. A ono líčení je nepatrné, laik si jej ani nepovšimne (maximálně rtěnky). Musíme ale nabídnout něco i těm, kteří líčení naopak preferují.

Strangelove píše:Chybí mi tam definice romantické zamilovanosti...
Definice nejsou dle mého potřebné. I kdybys slovo "romantická" vypustil, test zodpovíš správně. Atd.

Strangelove píše:Tady není moc co říct, jen že růžová dívka mi nepřijde esteticky nijak nadprůměrná ve své věkové kategorii (i vlivem horší fotky), narozdíl od ostatních tří, o kterých bych si dovolil říct, že jsou krásnější jak jiné dívky jejich věku. Srovnává se tak nesrovnatelné.
Tak zde se sám oddáváš silné subjektivitě. Vybrané dívky patří mezi lehký nadprůměr, dospělá žena možná vyšší nadprůměr. Nejde zde o porovnávání, ale o získávání bodů. Nějaký fanatik ujetý na nahotu mohl dát každé po 5 bodech.

Při hledání vhodných fotek bylo prioritou nezlomné přesvědčení o jejich legálnosti. To víš, že bych ti sem s povolením od příslušných orgánů dokázal vybrat kočičky s roztaženými stehýnky, jedna radost. A do testování sexuálních preferencí by se to i hodilo. Ale nechceme riskovat nějaké popotahování.

Fotografie s dívkou mladšího školního věku (tys jí přidělil jméno růžová dívka) není možná tak kvalitní jako zbylé fotky, ale zachycená dívka je velice krásná (dle mého soudu dokonce hezčí než dívka oranžová) a myslím, že Neptun nebo Gabriel by z ní byli nadšeni.

Strangelove píše:NEBER to prosím zle, ale jako konstruktivní kritiku.
Zle to neberu vůbec. Nevím, co rozumíš pod terminologickým souslovím "konstruktivní kritika". Potřeboval bych definici. Ba ne, děkuji.

Diagnóza pro Strangelove

Příspěvek od Strangelove » 9.1.2018 13:24:17

Díky za pěkný test. Pár připomínek mám, NEBER to prosím zle, ale jako konstruktivní kritiku.

Fáze 1:
Některé odpovědi jsou příliš konkrétní, rozumný člověk pochopí, že jsou ty odpovědi podle chuti autora, a dovede si je v hlavě předělat do obecnější podoby, ale kdyby měl člověk odpovídat přesně na znění otázek/odpovědí, jejich konkrétnost by ho ovlivnila. Proč jsou například u druhé otázky zvolená diametrálně odlišná povolání, pedagog vs uklízeč. Do odpovědi se tak promítnou i jiné preference, málokdo chce být uklízečkou, někomu se porno hnusí a pod. Možná je to úmysl, aby byl test zábavný a ne tolik seriózní. To potom chápu.

Fáze 2:
Stejná připomínka jako v prvním, odlišné a zároveň konkrétní činnosti, které ne každému sednou, i když se jedná o jeho preferovanou kategorii. Navíc k tomu pediatrovi - proč je žlutý, když pod něj spadají i děti a mladiství?

Fáze 3 - fotky:
Výběr fotek nemůže sednout každému, ale je vidět silné ovlivnění výběru zálibou autora. Většina fotech všech věků zobrazuje modelky nebo jsou nějak stylizované, dospělé ženy mají častěji zachycené jen obličeje, navíc jsou si podobné a mají stejný (pro mě nepříjemný) úsměv. I ty nejmenší jsou nalíčené a to se ne každému líbí.

Fáze 4:
Chybí mi tam definice romantické zamilovanosti, opětované, neopětované, atd. Na to, že otázka rozdává 20 bodů, by si zasloužila upřesnění.

Fáze 5:
Tady není moc co říct, jen že růžová dívka mi nepřijde esteticky nijak nadprůměrná ve své věkové kategorii (i vlivem horší fotky), narozdíl od ostatních tří, o kterých bych si dovolil říct, že jsou krásnější jak jiné dívky jejich věku. Srovnává se tak nesrovnatelné.

NEBER to prosím zle, ale jako konstruktivní kritiku.

Jinak výsledky mě nepřekvapily:
29 - 41 - 15 - 12

Diagnóza pro Srdiečko

Příspěvek od Srdiečko » 17.6.2017 10:11:51

Vzrušujúci test. Ale hneď som vedel, ako dopadne, keďže som pedofil.
A som rád, že to tu môžem verejne napísať. :)

Tak teda

22 - 52 - 22 - 10

Diagnóza pro Lunu

Příspěvek od Luna » 9.6.2017 19:44:03

Já jsem klasik

18 - 53 - 16 - 18

Diagnóza pro Snilka

Příspěvek od Snilko » 2.2.2017 20:33:40

Môj výsledok je takýto:
23 - 49 - 4 - 11

Výsledok ma nijako neprekvapil, u mňa sa to dalo očakávať. Je asi zbytočné niečo popisovať, keď všetko vyjadrili čísla. Nejaké body mi ubrali aj ryšavky, tie nie sú moja parketa.

Ale aspoň som zistil, že som klasický pedofil (ružová) a infantofil (žltá). Ani som nevedel, že slovo infantofil existuje a už vôbec nie, čo znamená. Takže som sa aj niečo naučil.

Vyplňovanie testu bolo zábavné. Najprv sa mi zdal príliš dlhý, preto sa mi doň nechcelo, ale vypĺňanie testu nakoniec ani netrvalo dlho. Celkovo je test veľmi prepracovaný a veľká vďaka tým, ktorí ho vytvorili. :)

Diagnóza pro Honeyho

Příspěvek od Honey » 25.1.2017 17:57:51

14 - 37 - 32 - 0

Sexuálně mě nejvíce přitahují dívky od 5 do 11 let, samozřejmě s jistým přesahem, kdy se neptám na věk a rozhoduji se podle jiných kritérií. Osobně bych o sobě tvrdil, že se mi líbí holčičky předškolního věku a na prvním stupni z nějakých 50%, asi 30% jsou to slečny z druhé poloviny ZŠ, do řekněme nějaké 8. třídy maximálně. Zbylých 20% je pro holčičky mladší a také pro chlapce v předškolním věku, kteří mě také sexuálně přitahují.

Diagnóza pro Sertralina

Příspěvek od Sertralin » 11.1.2017 14:39:06

2 - 49 - 3 - 0

Výsledek mě nepřekvapuje, jen jsem očekával více oranžových bodů.

I když o své orientaci vím několik let, tak s ní ještě nejsem úplně smířený, často bývám znechucen sám sebou. Když jsem si svou orientací nebyl jistý, tak jsem shlížel nejrůznější druhy pornografie s plnoletými aktéry a ani u jedné jsem nepocítil sebemenší náznak erekce, zatímco u uměleckých aktů dětí pociťuji silnou erekci.

Diagnóza pro Angela

Příspěvek od Angex » 1.1.2017 10:18:18

Tady máte moje skóre. Nevím, co k tomu víc říct. Jen snad to, že u některých otázek na mě neseděla ani jedna odpověď a nebo jich zase sedělo víc. Takže tenhle můj výsledek berte s rezervou.

0 - 31 - 7 - 15

Diagnóza pro Iwana

Příspěvek od Iwan » 25.11.2016 21:41:31

Ahojte, moje skóre je také, ako som čakal.

15 - 43 - 18 - 10 :)

Diagnóza pro Lemounka

Příspěvek od Lemounek » 25.9.2016 15:56:17

5 - 8 - 40 - 13

Jsem z výsledku poněkud na rozpacích, ale ve skutečnosti to asi tak bude. Žlutá kategorie - ano, holčičky se mi asi líbí, ale to je asi tak všechno. V růžové kategorii se mi holčičky líbí a přitahují mě, ale můj zájem kulminuje preferencemi v oranžové kategorii. Výsledek v červené - ano, na některé otázky nešlo odpovědět jinak. Sám sebe bych definoval jako narůžovělého oranžistu, protože vzájemně si nejlépe rozumím s věkovou kategorií 10 - 13 a řekněme, že tato věková kategorie mne i přitahuje. Takže, nejsem klasický pedofil, ujíždím spíše na lolitky.

Diagnóza pro Fírese

Příspěvek od Fíres » 18.9.2016 21:14:15

5 - 28 - 23 - 7

Test jsem si dělal necelý měsíc zpátky a jediné, co jsem si poznamenal, jsou číselné výsledky. Nevím proto, nakolik si vzpomenu, co všechno jsem k tomu chtěl napsat.

Výsledek mě příliš nepřekvapil, ač bych možná očekával lehce vyšší žlutá a červená čísla.

Při prvním projíždění testu jsem měl pocit, jestli snad neodpovídám, tak jak odpovídám, protože jako pedofil bych tak odpovídat měl. Dost často mám pochybnosti ohledně mnoha rozhodnutí. Dělám to proto, že to tak je, nebo proto, že bych měl? Pokusil jsem se odpovídat podle svých pravých pocitů, ale ta pochybnost tam pořád je...

Kolikrát byl problém rozhodnout se mezi růžovou a oranžovou odpovědí, to věkové rozmezí... volil bych někde mezi. Byl jsem donucen to párkrát řešit tak, že jsem připsal u jedné otázky bod růžové a u druhé bod oranžové, ač by to mohlo být klidně naopak.

A na některé otázky se odpovědět nedalo:

IV. V mých erotických snech jsou nejčastěji
No, pamatuji si dva sny. To znamená,.. nejčastěji se mi nezdají žádné.

V. Měl jsem sexuální zkušenost s
No s pravačkou i levačkou...

Jinak musím test pochválit, především fotky - některé jsou opravdu nádherné.

Re: Diagnóza pro Susinku

Příspěvek od Asce » 13.9.2016 14:37:04

Susinka píše:Také nejsem nijak překvapen, ale stále nemám úplně jasnou odpověď, kdo vlastně jsem.

No, jsi Susinka, náš Susinka, a to je to nejdůležitější...

Každý test je jen test. A i pokud je dobře sestavený, o čemž jsem v tomto případě přesvědčený, pořád od něj nemůžeš očekávat vyčerpávající analýzu. Jeho význam je v tom, že poskytne vodítko, jakousi berličku k tomu, aby se člověk lépe a bez předsudků zamyslel. Tedy ty nejpodstatnější věci si nakonec stejně musí vyříkat našinec sám se sebou...

Diagnóza pro Susinku

Příspěvek od Susinka » 13.9.2016 13:45:58

3 - 21 - 30 - 10

Také nejsem nijak překvapen, ale stále nemám úplně jasnou odpověď, kdo vlastně jsem.

Diagnóza pro Medvídka

Příspěvek od Medvídek » 8.9.2016 6:48:31

20 - 37 - 12 - 0

Výsledek mě nijak zvlášť nepřekvapil. Ale určitě je to velmi dobrý nápad něco takového vymyslet a zpracovat.
V první fázi jsem získával hlavně růžové body, potom v dalších fázích více i ty ostatní :)

Re: Diagnóza pro Luciferrus

Příspěvek od Plyšáček » 7.9.2016 18:28:18

Luciferrus píše:0 - 2 - 22 - 39

Asi jo....dospívající či dospělý s mladým tělem a malými prsy.....tak nějak to vážně bude.


Milý Luciferre.
Jelikož jsi orientován bisexuálně, daný test o tvém reálném stavu nevypovídá relevantně. Potřeboval bys test univerzální, nikoliv zaměřený na určení GL preference. Ale nevadí. Děkujeme za vyplnění a uveřejnění.

Nahoru