Stránka 1 z 2

Holčičí hlášky

Napsal: 11.1.2016 13:18:56
od Leonid
ZÁBAVNÉ TÉMATICKÉ VLÁKNO ZAMĚŘENÉ NA CITACE NEJZÁBAVNĚJŠÍCH A NEJZAJÍMAVĚJŠÍCH HOLČIČÍCH VÝROKŮ

Do tohoto vlákna bychom mohli psát nějaké pěkné holčičí hlášky, které jste v životě zaslechli.
Pište prosím jen pravdivé hlášky.
Mohou na druhou stranu být i z filmů či knížek.

Holčičí hlášky

Napsal: 11.1.2016 13:50:02
od Plyšáček
Začnu hláškou z letního pobytu. Jedná se vlastně o jediné, stále opakované slovíčko... :D
O poledním klidu je u předškoláků zvykem v klidu odpočívat, tedy spát nebo ležet a ani nešeptat s kamarády.
Jak takhle kontroluji pokoj od pokoje, z jednoho dívčího slyším nějaké hlasité volání.
Když jsem se potichu přiblížil až k postýlce černovlasé Sáry, sledoval jsem, jak s hlavou u země visí z postele, něco čmárá prstem po koberci a volá: "Pinďoure, pinďoure, pinďoure,..."
Chytl jsem ji náhle za chodidlo, naschvál, abych ji překvapil, a zeptal jsem se jí: "Koho voláš? Potřebuješ něco?"
Všechny její kamarádky celou tu scénu s potlačovaným chichotáním sledovaly a potom už Sára ani nepípla. :D

Holčičí hlášky

Napsal: 11.1.2016 21:53:28
od Leonid
Před Pražskou tržnicí, večer, asi týden zpátky: Asi pětiletá holčička povídá něco ženě, která šla s ní. Začátek ani konec sdělení jsem nezaznamenal, ale jasně jsem slyšel větu "abych měla sexy nožičky". :D

Holčičí hlášky

Napsal: 11.1.2016 22:03:43
od Neptun
V Německu, v adventní čas, po setmění, jdu po ulici za maminkou s asi sedmiletou holčičkou. Holčička si zpívá - vzhledem ke své chabé znalosti němčiny jí skoro nerozumím a považuji to tedy automaticky za vánoční píseň. Z omylu jsem vyveden, když se zjevným potěšením dozpívá slovy, kterým rozumím i já: "Schule explodiert."

Holčičí hlášky

Napsal: 11.1.2016 23:22:28
od Leonid
Jedna od manželky ze školky:
Učitelka: Které zvířátko dělá "kuku"?
Dvouletá holčička: Kája.

Holčičí hlášky

Napsal: 12.1.2016 18:38:30
od Plyšáček
Pětiletá žákyně Anička mi zaklepala na přezku od pásku a zeptala se:
"Kdo tam bydlí?"
Odpovědi ani reakce se nedočkala, ale byla to tedy situace... :D

Holčičí hlášky

Napsal: 12.1.2016 20:14:11
od Asce
Sedmiletá holčička, které jsem právě pochválil její nádherný účes a líčení (vrátila se z jisté slavnosti), se otočila na osmiletého chlapečka, který stál vedle mě a nesmírně smutným hlasem mu povídá: "Vidíš, strejda si všiml a ty ne..." Chlapeček ji ovšem naprosto ignoroval a říká: "Strejdo, zahrajeme si fotbal?" Tak myslím, že s jedním budoucím mužem v našich GL řadách nebudeme počítat...

Holčičí hlášky

Napsal: 13.1.2016 0:46:35
od Leonid
Ve školce čtyřletá holčička na houpačce: "Já se ráda houpu hodně, protože mě pak tak hezky brní pipinka..." :D :D :D (sám jsem slyšel)

Holčičí hlášky

Napsal: 1.2.2016 22:06:08
od Leonid
Toto zažila kamarádka - chůva. Dostala na starost dvě holčičky a ta menší, asi tak tříletá, jí po pár minutách známosti položila ošemetnou otázku: "A že ty máš větší pipinku než já?" :D

Holčičí hlášky

Napsal: 9.2.2016 12:54:31
od Plyšáček
Při určitých vhodných příležitostech se se mnou chodí některé šmudlinky obejmout nebo mi sedají na klín. Vloni byla do mě jedna z nich, Kája, děsně zamilovaná. Jednoho dne odpoledne se zase motala kolem houfu holčiček, které se na mě sápaly. Přišla mi poněkud posmutnělá, tak jsem ji oslovil:
"Kájo, chceš taky ke mně?"
"Teď ani ne, ale jestli chceš, tak ti to udělám."

+bigsmile+

Před týdnem na mě čekala s maminkou před školou. Když jsem přijel, hned jsem otevřel dveře spolujezdce, ať přistoupí, abychom alespoň pár minut popovídali.
"A neuneseš mě někam, viď?"
Po chvilce z ní vypadlo:
"Mně se zdálo, že máme svatbu..."
Detaily si nechám pro sebe.

Holčičí hlášky

Napsal: 26.2.2016 8:57:59
od Husky
Zkopírováno z jedné diskuze o dopisech z táborů.

'"Brambůrek'
Když byla dcera v osmi letech na táboře, tak mi přišly tři dopisy najednou - v jednom bylo, že se s ní holky na chatě nebaví a že se jí tam nelíbí, v druhém bylo, že už je všechno jinak - zase se spolu baví a ve třetím dopise mi psala, že si koupila moc dobré brambůrky a posílá mi jeden na ochutnání (opravdu tam byl)."

"Já jsem se rozhodla asi v 7 letech oblažit prarodiče pohledem z tábora, ale popletla jsem adresu a podepsala jsem se "Vaše vnouče". Už mi ale nedošlo, že babi s dědou těch vnoučat mají 10. Takže děda strávil odpoledne tím, že obtelefonovával své potomky s dotazem, které vnouče je na táboře.... Byli jsme tři. Až naši identifikovali mé písmo :-)"

"Přidávám jednu hlášku z koresponďáku 6 letého syna z tábora: "ahoj mami, máme ve stanech pod podlážkou krysy, mlátíme je lopatou a říkají mi krysařík". A pohled od druhého syna z tábora u moře v Chorvatsku, když tam začala v 90. letech válka a my doma trnuli hrůzou, jak a kdy se vrátí domů: "Ahoj mami, našli jsme na procházce na silnici granát a paní vedoucí ho vzala a hodila ho do příkopu a ani nebouchl."

"sms od 17ti letého skauta - AHOJ TAK JSME PRAVE ASI 150M NAD ZEMI A MAME SE GOOD - po podrobnostech radši pátrat nebudu."

"Taky jeden koresponďák z památníku:
"Přijeďte si pro mě. Chodíme furt do kopce a nikdy ne z kopce."

"Hlazení ptáka
Ahoj mami,
byli tu páni a ukazovali nám ptáky,kdo byl hodný,mohl si ho i pohladit..."

Holčičí hlášky

Napsal: 12.3.2016 9:08:15
od Neptun
Plyšáček ve školce při nácviku na besídku: "A na konec této sestavy si přidáme dva nové cviky."
Šmudlinka: "Nové cviky? To tu budeme do večera."
Plyšáček: "S tebou tu budu klidně i přes noc."

Holčičí hlášky

Napsal: 5.11.2016 1:24:41
od Medvídek
Já a moje tříletá neteř jsme hráli na PC. Já hrál, ona mi seděla na klíně a komentovala hru.
Po nějaké době jsem to pozastavil a říkám: "Na chvíli to pozastavíme, protože musím na záchod."
A ona: "A próč?"
No, její matku (seděla hned vedle nás) to pobavilo na celkem dlouhou dobu. Já jsem se rychle zamyslel, co odpovědět, a řekl jsem, že prostě musím rychle na záchod a rychle jsem odběhl :)

Re: Holčičí hlášky

Napsal: 5.11.2016 6:46:08
od Plyšáček
Milý Medvídku.
Tvá tříletá neteř je nesmírně inteligentní. Jde o to, zda jste její otázku náležitě docenili.
Ona jen zjišťovala, naprosto profesionálně, zde jdeš na malou, na velkou, nebo uvolnit napětí (nemohla jej cítit?) kvůli malé... :oops:
A vy se tomu ještě smějete... +bigsmile+

Re: Holčičí hlášky

Napsal: 5.11.2016 9:23:50
od Medvídek
Milý Plyšáčku,
nenapadlo by mě, že by chtěla vědět zrovna tohle. Nepamatuji si, že by se někdy někoho takhle zeptala (její matka očividně taky ne). Spíš si myslím, že nás chtěla pobavit. Od té doby tu otázku "A próč" používá často, když nás chce pobavit. A docela se jí to daří - v bavení lidí je dobrá. Ale více někdy napíšu do Medvědích příběhů... :)

Holčičí hlášky

Napsal: 8.1.2017 9:41:21
od Medvídek
Já a moje čtyřletá neteř jsme si hráli v mém pokoji (házeli jsme si míčkem) a ona najednou ukáže na takovou černou krabici, co mám na stole, a říká: "Co to je?"
Já odpovím: "To je rádio, mám ho zapnout?" (Kdybych to nevěděl, taky bych to nepoznal :D)
Ona řekla, že ano. Tak jsem se k němu otočil, zapojil ho do zásuvky, zapnul a zrovna tam hráli nějakou sprostou písničku. To se mi vůbec nelíbilo, tak jsem to hned začal přelaďovat. Něco naladím, otočím se a neteř drží v ruce teplovodivou pastu. Volám na ni, ať to hned položí, ale ona to asi omylem zmáčkla, takže trocha vytekla ven. To už jsem byl ale u ní a vytáhl jsem jí to z ruky a totálně jsem se upatlal. Tak jsem jí řekl, že to nejde normálně umýt a zeptal jsem se, čím se mám teď jako umýt. Ona otevřela druhou skříň, podrbala se na hlavě, zamyslela se, po chvíli vytáhla nádobku s nápisem NaOH a říká: "Tohle je nejlepší čistič, to ve školce taky používáme!" :D
Tak nevím, jestli si prostě jen vymýšlela a vybrala náhodně, nebo jí ta nádobka něco připomínala (Ta nádobka nebyla původně na hydroxid, ale na sušenky :)).
Opravdu to fungovalo. Dal jsem toho rozumné množství do vody, umyl si v tom ruce a bylo to pryč.

Holčičí hlášky

Napsal: 24.2.2017 19:07:43
od Plyšáček
Jedna moje slušná žačka, předškolačka Danča, se kterou jsme nikdy ani nějak výrazně nešpásovali a pusinkou se mě snad ani nedotkla, mi dneska zničehonic řekla: "Ty jsi můj dudlíček." Podíval jsem se poté na uklízečku, která to slyšela, a povídám: "Tak to zní zajímavě..." :oops:

Jako kdyby toho nebylo dost, při odchodu se ke mně Danča zase přitočila a prohodila: "Já ti příště dám, ty můj dudlíčku." Celý udivený a pobavený jsem to celé zopakoval mladé kolegyni s dodatkem: "No tedy, to je úroveň..." +bigsmile+

Holčičí hlášky

Napsal: 16.4.2017 14:50:26
od Medvídek
Jednou takhle na tréninku, když jsem trénoval několik holčiček a jedna měla pořád nějaké výmluvy, proč jí něco nejde, a tak jí k jednomu cviku říkám: "Jako sportovkyně bys už toto měla umět".
Ona se na na mne jakoby uraženě podívala a říká: "My ale nejsme sportovci".
Já se zeptal: "Jak to?"
No a ona mi odpověděla: "My nejsme sportovci, my jsme normální." :D
Tak já bych řekl, že jeden z nás dvou slovo sportovec asi nechápe správně.

Re: Holčičí hlášky

Napsal: 16.4.2017 16:21:29
od Asce
Medvídek píše:...No a ona mi odpověděla: "My nejsme sportovci, my jsme normální."
Tak já bych řekl, že jeden z nás dvou slovo sportovec asi nechápe správně.

No jo, tak se tak nekritizuj, zkrátka nemůžeš vědět všechno. Nejsi přeci encyklopedie, že... :D

Pravda je, že třeba já míval takový problém, že před jednou mojí podřízenou jsem se nemohl bavit o fotbale. Byla to hodná žena, ale fotbal, ten ji přiváděl k zuřivosti. Prý 22 urostlých chlapů, a oni místo toho, aby dělali něco pořádného, třeba na stavbě, v lomu, v hutích... tak pošlapávají krásný trávník, který někdo musel vypěstovat a ještě ke všemu jak smyslů zbavení po něm běhají za mičudou. Jo, kdyby jim bylo pět let, tak by to snad ještě chápala, ale takhle...

Holčičí hlášky

Napsal: 6.5.2017 18:10:31
od Medvídek
Byl jsem v jedné restauraci v Praze. Ještě než nám přinesli jídlo, tak jsem si odskočil na WC. Tak si stoupnu k mušli a začnu močit, když vtom se rozletí dveře a vejde holčička (cca 4 roky).
"Dobrý den," povídá.
Já: "Ehm... ahoj."
Vůbec jí nebylo divné, co právě viděla :)
"Holčičí záchody jsou vedle, tady jsou záchody pro kluky."
Ona: "To je jedno, ne?"
Já: "Kdo ti to prosím tě říkal?"
Ona: "No přece můj táta."
A zavřela se v kabince.
Já : "Hmm aha, aha..."
A radši jsem odešel...