Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Čančání holčiček - úvod

Čistě GL témata o holčičkách, dívkách a mladých slečnách - jejich zájmech, zálibách a koníčcích. Texty nejrůznějšího charakteru. Zvažte, zda téma nepatří jinam (Reakce na média, Akce, AV sekce,...).
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Čančání holčiček - úvod

Příspěvekod Plyšáček » 20.12.2015 7:42:57

ČANČÁNÍ HOLČIČEK


Mezi pedofily se poměrně často a vášnivě řeší otázka líčení a jiných zkrášlování zevnějšku u malých holčiček. Bude následovat celý SERIÁL VLÁKEN, ve kterém si celou problematiku můžeme detailně rozvést a vyříkat. Vezmeme to důkladně i s několika doprovodnými fotografiemi a otázkami pro průzkum.


Obrázek
odkaz a zdroj: 2ch.hk/dr/


Co vše spadá to této problematiky? Rozhodně se nemusíme věnovat jen tzv. líčení.
V názvu je i tzv. ČANČÁNÍ. Pokusím se o plyšové roztřídění:

A. Líčení obličeje
1. oční stíny
2. tvářenka
3. lesk na rty
4. rtěnka
5. umělý make-up
6. třpytky na obličej
7. řasenka
8. nalepovací řasy
9. nalepovací kamínky

B. Péče o pokožku
1. krémy a oleje
2. vyholování chloupků
3. vytrhávání chloupků
4. třpytky na tělo
5. slunění a umělé opalování

C. Lakování nehtů
1. lak na nehty u rukou
2. lak na nehty u nohou
3. nalepovací obrázky na nehty
4. nalepovací nehty

D. Čančání vlasů - nejrůznější účesy
1. druhy účesů
2. druhy použitých gumiček
3. druhy použitých sponek
4. druhy použitých skřipečků
5. čelenky, korunky, věnečky ap.
6. barevné pramínky vlasů
7. barvené vlasy dočasné
8. barvené vlasy natrvalo
9. lak, třpytky ap. do vlasů

E. Šperky a módní doplňky
1. náušnice
2. prstýnky
3. náramky a řetízky na ruku
4. hodinky
5. řetízky s přívěsky na krk
6. řetízky na nohu
7. korále na krk a náhrdelníky
8. brož a odznáčky
9. kabelky, mobily ap.

F. Extrémy
1. malování na obličej
2. malování po těle
3. tetování nalepovací obrázkové
4. tetování dočasné nalepovací
5. tetování henou
6. tetování trvalé
7. maškarní apod. úpravy
8. piercing na obličeji
9. piercing jinde na těle

Převážná většina bodů tohoto třídění se naštěstí našich holčiček netýká. Téměř všechny tyto zkrášlovací metody a techniky patří výhradně k životu dospělých žen, které to (samozřejmě) potřebují, a mezi malé dívenky se některé z nich šíří, někdy poněkud nekontrolovaně, v závislosti na nejrůznějších faktorech. Pro ilustraci uvedu některé z nich:
1. vzor a vliv matky a jiných žen i vrstevnic z okolí dívky
2. přirozená touha ženského rodu být za krásnou
3. trénování pro starší věk či forma hry
4. snaha upoutat na sebe pozornost chlapců či mužů, či přímo GL
5. touha zamilované zalíbit se miláčkovi a boj s konkurencí

Možná by stálo za to vydat nějakou "Příručku pro holčičky", ve které bychom jako "odborníci na něžné pohlaví" uvedli několik moudrých vět, že na vzhledu tolik nezáleží, že důležitější je duše a čistota dívenek a že preferujeme nenalíčené a jejich přirozenou krásu. Že pokud chce být holčička krásnou, postačí jí její dary od Matky přírody, a jakýmikoliv šílenostmi si může spíše jen uškodit.

V některých článcích či poznámkách "normálů" se vyskytuje domněnka, že nalíčená holčička si koleduje o problém a napadení ze strany pedofila. Ó, jak naivní představa. Většinu pedofilů líčení a podobné abnormality u dívčinek přímo odpuzují. Tedy doufám, že po přečtení této studie se nechopí nějaký bulvární novinář pera a nenapíše článek o tom, že nejlepší ochranou dívek před pedofily je pořádně je zmalovat. Ono to totiž není zase tak jednoduché a na nalíčené, a zvláště pubertální, dívky mohou reagovat nebezpečným způsobem tzv. "normálové" neboli klasičtí gynekofilové - a těch je rozhodně více než pedofilů. Pokud píši o holčičkách, doufám, že nikdo si nepředstavuje dítě starší 8 let. Od 6 do 10 jsou to pro mne holky a výše již slečny, puberťačky či dorost. U těch se většinou již nějakému tomu líčení či dospělejšímu "designu" nevyhneme. Ale pokud nejsme hebefilové či nevyhranění pedofilové, nemusí nás to až tak trápit.

V tomto tématu se budeme poměrně podrobně věnovat diskusi o nejrůznějších formách čančání u holčiček. Můžeme si zde slušnou formou vyměňovat názory, postřehy, zážitky či zkušenosti. Jelikož je to téma velice rozsáhlé - viz. naznačená osnova, pokusím se dávkovat jej postupně a ke každé tématické oblasti zkusím zformulovat "průzkumné" otázky pro GL. Osobně jsem také spíše proti většině umělých zkrášlovacích technik, ale na druhou stranu znám velice dobře šmudlinky a jejich přirozené tužby a raději se budu dívat na holčičky, co si hrají s líčidly, než na ty, které se perou, a raději se pokochám pohledem na fotografii jemně nalíčené nádherné modelky, než na obyčejný záběr "tuctové" holky z ulice.

Také si uvědomte, že pokud se šmudlinka ve vaší přítomnosti nebo před setkáním s vámi čančá, dělá to mnohdy nevědomě a po vzoru matky, a vyjadřuje tím svoji niternou touhu padnout vám do oka či vás oslnit svojí princeznovskou krásou. A jakákoliv hrubá poznámka z vaší strany na její (upravený) vzhled ji může bolestně zasáhnout u srdce a třeba v ní zasít neopodstatněnou domněnku, že vám na ní nezáleží, že vám přijde tak jako tak šeredná a že nemá cenu o vaši přízeň dále usilovat. Takže prosím s citem...

Následující téma: Čančání holčiček - líčení

Zpět na “HOLČIČKY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host