Chat pro oprávněné uživatele běží denně od 18:00 do 21:00.

Čančání holčiček - péče o pokožku

Čistě GL témata o holčičkách, dívkách a mladých slečnách - jejich zájmech, zálibách a koníčcích. Texty nejrůznějšího charakteru. Zvažte, zda téma nepatří jinam (Reakce na média, Akce, AV sekce,...).
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7543 x
Kontaktovat uživatele:

Čančání holčiček - péče o pokožku

Příspěvekod Plyšáček » 27.1.2016 12:42:32

ČANČÁNÍ HOLČIČEK - PÉČE O POKOŽKU

Úvodní téma: Čančání holčiček - úvod
Předchozí téma: Čančání holčiček - líčení

Podobně jako u líčení platí, že dítě a jeho tělo jsou od přírody dokonalé a není potřeba do tohoto zázraku uměle vstupovat. Někdy se může vyskytnout jistá porucha či nemoc, i dnešní civilizace působí svojí chemií, proto je někdy potřeba užít nějaké krémíčky či mastičky. Roztírání olejíčku s případnou doprovodnou masáží těla může být oboustranně příjemná, pedofilové by si však měli dát pozor, aby je tato záslužná činnost nezačala bavit až moc. Všimněte si na videích, že masírujeme celé tělo kromě genitální oblasti. Zde by se každopádně jednalo o dotykové sexuální zneužívání. Asi nejčastěji mažeme děti v létě při slunění.

Obrázek
odkaz a zdroj: m.eucerin.cz

Děti ještě naštěstí nezarůstají chlupy tak jako dospělí. Mnoho pedofilů má averzi k druhotnému ochlupení a já se ho přímo štítím. Na pokraji puberty se začíná ochlupení objevovat, některým hebefilům a efebofilům nevadí, někteří je dokonce vítají. Snad se někdo podělí o osobní vztah k chlupům, případně jejich odstraňování. I některé maličké holčičky jsou dosti "chlupaté" - zvláště na rukách nebo zádíčkách, ale tyto chloupky nejsou tak silné a tmavé, jako u dospělých. Je zajímavé sledovat, jak v jistých vzrušujících situacích se jim "ježí chlupy" a nastává tzv. "husí kůže". I světově proslulá modelka Thylane Blondeau je neuvěřitelně chlupatá na pažích a na kráse jí to jistě neubírá...

Obrázek
odkaz a zdroj: 5nchronicles.blogspot.cz

Mnoho holčiček si rádo hraje se třpytkami. Stylizují se do podoby pohádkových princezen či kouzelných víl. Patlají a stříkají si je všude možně. Tato jejich záliba mi absolutně nevadí, pokud se nejedná o styl pageants, a vítám každou takovou krásku. Pokud budete v kontaktu s takovou třpytilkou, dejte si pozor, kam všude se na vás třpytky mohou přenést. Je to potom i nepřímý důkaz toho, co jste prováděli. :D

Obrázek
odkaz a zdroj: anationofmoms.com

Ještě bych se rád zastavil u tématu opalování. V dnešní době se mluví o škodlivosti nadměrného slunění, ale pokud se to nepřehání, patří to jistě k přirozenému životu lidí. Někomu se líbí děti spíše bledší, někdo má rád tmavší. Jistě se zde najde mnoho obdivovatelů tzv. "vypálených plavek". Jedná se o zajímavý efekt, kdy má holčička na sobě jiné plavky, více vyříznuté, než ty předchozí, a jsou vidět oblasti dosud neopálené. Může to navozovat iluzi toho, že jisté intimní partie jsou náhle odhaleny. Jistě se i k tomuto někdo vyjádří.

Obrázek
odkaz a zdroj: imgsrc.ru/xantasia

Následující téma: Čančání holčiček - lakování nehtů
Slav
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 64 x
Oceněn: 15 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Čančání holčiček - péče o pokožku

Příspěvekod Slav » 27.1.2016 15:37:53

Líčení holčiček osobně považuji za zvěrstvo a rozhodně né za zkrášlování. Je to jakási proměna nádherné přirozené nevinné tvářičky v něco, co tutu krásu překrývá a výsledkem pro mě jako pedofila je to, že takto zmalovaná holčička ve mě probudí vnímání jejího vzhledu jako holky v téměř popubertálním věku, které se zmalováním snaží jaksi zkrášlit a udělat dojem na své okolí s tím, že takýto efekt je naprosto opačný. Kde je potom ta nevinnost dětství, která je potlačování jakýmsi módním trendem, který z krásných holek dělá šlapky? Z toho, co píšu by se mohlo zdát, že líčení holčiček je vlastně taková zbraň proti pefofilům, protože je to odradí, rád bych ale zdůraznil, že každý jsme nějaký a někoho zrovna nalíčená holčička přitahuje, takže se o žádnou zbraň proti pefofilům určitě nejedná +ok+

Co se týče chloupků. Malé pidi chloupky na pažích či zádech malých holčiček považuji za naprosto přirozenou věc a nevadí mi. Dokonce i to první chmířičko na dívčím přirození může vypadat hezky a né odpudivě. Všeho ale s mírou a to platí i o ochlupení. Opravdu nemám rád buš na přirození, to mě pak už dost odpuzuje a má to i hodně co dočinění s mojí pedofilní věkovou preferencí.

K třpytkám se vyjadřovat nebudu, stačí že se to dnes strká i na dorty a tam bych viděl hranici, na holčičkách to vnímám stejně jako líčení.

Ještě k tématu opalování. Líbí se mi spíše blondýnky a zrzky, takže mám raději bledější holčičky. Nemám rád, když jsou moc opálené nebo dokonce přepálené v solárku, to mi přijde krajně nevhodné i co se týče zdraví holčiček. Pokud však má holčička mírně opálené tělo a jsou vidět neopálené pruhy po plavkách, i to se mi líbí, nesmí se to ale přehánět.

Zpět na “HOLČIČKY”