Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Čančání holčiček - lakování nehtů

Čistě GL témata o holčičkách, dívkách a mladých slečnách - jejich zájmech, zálibách a koníčcích. Texty nejrůznějšího charakteru. Zvažte, zda téma nepatří jinam (Reakce na média, Akce, AV sekce,...).
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Čančání holčiček - lakování nehtů

Příspěvekod Plyšáček » 13.2.2016 12:10:06

ČANČÁNÍ HOLČIČEK - LAKOVÁNÍ NEHTŮ


Úvodní téma: Čančání holčiček - úvod
Předchozí téma: Čančání holčiček - péče o pokožku

Obrázek
odkaz a zdroj: hollyandivy.ca

Téměř každá žena z moderního světa měla někdy v životě na nehtech svých rukou nebo nohou tzv. lak. Některé vyzkoušely i nehty nalepovací, výjimečně i větší zvláštnosti. Jsou ženy, které by si bez pečlivé manikúry a nalakovaných nehtů připadaly jako nahé nebo jako divošky. Podobně jako většinu jiných zkrášlovacích technik, podvědomě zavedly a rodově přebírají lakování a zkrášlování nehtů jako součást péče o svůj zevnějšek, která má hlavní účel - lákání a udržení muže, samce.

Nevím, jak o nehty pečovaly například ve středověku, ani to pro nás není důležité. S rozvojem chemického a kosmetického průmyslu je náš trh zaplavován nepřeberným množstvím levných či drahých, vkusných či odporných laků na nehty. Jelikož celá řada maminek neví, co roupy dělat, nebo mají obavy, aby jejich dcerušky něco nezaspaly, patlají nejen své, ale i nehty dcer. Má-li z toho dcerka radost, vlastně proč ne. Lakování nehtů u miminek mi však přijde pouze jako nevhodná hra s panenkou. Od takových tří let ale řada holčiček začíná pozorně sledovat svůj zevnějšek a stylizuje se do podoby pohádkových princezen. Nebo chtějí být jako jejich maminečka. A pak v tom "jedou" obě...

Úprava nehtů hlavně nesmí nikterak bránit v přirozených činnostech a ztěžovat jemnou motoriku prstů. Takže dlouhé nehty nebo dokonce dlouhé nalepovací nehty každopádně ne!

Zásadně vůbec nejsem proti lakování nehtů u holčiček. Není to pro mne důležité, ale pokud je má nalakované - vhodně, nikterak mi to nevadí. Ani v tom nevidím nic erotického. Taková situace se dá i velice vhodně využít k seznamování...
"Jé, ty máš nalakované nehty. Ukaž, to je krása..." A už ji držíte. ;)

Barvy dětského laku na nehty mají být vždy a výhradně světlé, pastelové, doporučuji lesklé či třpytivé.
Není nad líbivé jednoduché obrázky, které se dají aplikovat i jako samolepky. Kamínky jsou luxus, ale holčičky určitě dostanou.

Dle mého příkladné způsoby úpravy pro malé dámy - nemám na mysli teenagerky

Obrázek
odkaz a zdroj: tokyogirlsupdate.com

Obrázek
odkaz a zdroj: nailartpatterns.com

Obrázek
odkaz a zdroj: prettyprincess.us

Obrázek
odkaz a zdroj: www.nailsmag.com

Obrázek
odkaz a zdroj: www.ideasyconsejos.com

Obrázek
odkaz a zdroj: www.tic.name

Následující téma: Holčičí čančání - doplňky do vlasů
Uživatelský avatar
Mack
Moderátor
Příspěvky: 452
Registrován: 2.1.2016 20:30:52
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1222 x
Oceněn: 1073 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Čančání holčiček - lakování nehtů

Příspěvekod Mack » 13.2.2016 14:28:39

Mne sa dievčatká s namalovanými nechtami vôbec nepáčia, hlavne u maličkých ma to priam odpudzuje. Ešte horšie keď je použitá nejaká výrazna farba ako napr. červená, tak to ani nemám pocit, že sa pozerám na dieťa. Niekomu sa to môže páčiť, no mne ani trochu. Nie je nad prirodzene krásne detské ručičky a nožičky bez akéhokoľvek skrášlovania. +++: Takže je to vlastne dobrý spôsob ako odradiť pedofilov. Teda minimálne mňa. :D
Uživatelský avatar
Roman
Uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 5.1.2018 17:17:18
Pohlaví: muž
Povolání: Instalatér
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 6
... až do věku: 9
Děkoval: 44 x
Oceněn: 50 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Čančání holčiček - lakování nehtů

Příspěvekod Roman » 11.1.2018 1:40:44

Ahoj všem.
Co se lakování nehtíků u holčiček týká, mně se moc líbí. Je moc nádherné, pokud jsou nehtíky barevné, opatřené lepícími kamínky nebo nějakými hezkými obrázky. Nehtíky je ale potřeba mít upravené a malinko delší, nelíbí se mi okousané nehtíky. Také není moc hezké, když se nanesený lak částečně odlupuje. To nevypadá moc hezky. Pokud se lak samovolně odlupuje, tak by se měl odstranit nebo nahradit novým lakem. Také se mi líbí kreativity střídání duhových barev a nebo svítící lak ve tmě. Pak je hezké, když jsou k tomu ručky ozdobené decentními náramky. Také jsou hezké dětské ručičkové hodinky s úzkým řemínkem.
Děkuji, že jste si můj názor přečetli do konce...
Roman +roztleskavacka+

Zpět na “HOLČIČKY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host