Založení Pedonia Empire

Projekty a plány komunity, konkrétní informace o plánovaných nebo proběhlých akcích komunity, upozornění na akce pro děti.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1828 x
Oceněn: 6478 x

Založení Pedonia Empire

Příspěvekod Plyšáček » 3.1.2016 20:09:30

Založili jsme kategorii PEDONIA EMPIRE.

Než nalezneme a prověříme Globálního moderátora, budou všechna fóra a subfóra v mezinárodní kategorii uzamčena. Pokud někdo naleznete v překladu chybu, prosím napište nám.

Aby vám celá mezinárodní kategorie nepřekážela, schovejte si ji zatím tlačítkem minus "-" na liště Pedonia Empire.

Pokud jste zaregistrováni na zahraničním pedowebu, prosím "přiznejte se" nám a zkuste je kontaktovat a pozvat. Zatím třeba jen na AV sekci...

Přejeme Vám krásné dny naplněné radostí ze zvelebování naší říše.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1828 x
Oceněn: 6478 x

Založení Pedonia Empire

Příspěvekod Plyšáček » 21.1.2016 22:07:00

Vážení uživatelé. Začínáme se připravovat na zahraniční kolegy. Do Pedonia Empire jsem vložil základní vládní dokumenty a Neptun již intenzivně připravuje další uvítací témata. Na hlavní straně si otevřete znaménkem plus "+" celou zahraniční kategorii Pedonia Empire nebo sledujte Aktivní témata. Již tam některá naleznete.

AV sekce budou paralelní a zcela nezávislé - tedy nebudeme je navzájem kopírovat.
Zvláště témata v Odborných sekcích se budeme snažit překládat z češtiny do angličtiny i opačně.
Pokud budete cokoliv vkládat či jen poznamenávat do Pedonia Empire, prosím pište výhradně anglicky. Jiné jazyky tam nejsou povoleny - viz. Introduction to Forum.

Budete-li s kýmkoliv komunikovat v zahraničí, prosím reprezentujte nás na úrovni jako správný obyvatel Pedonie. ++v++

Zpět na “AKCE”