Sestavení sady emotikonů

Projekty a plány komunity, konkrétní informace o plánovaných nebo proběhlých akcích komunity, upozornění na akce pro děti.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1820 x
Oceněn: 6469 x

Sestavení sady emotikonů

Příspěvekod Plyšáček » 21.1.2016 23:02:26

Milí uživatelé.
S Ascem jsme se pustili do další hravé činnosti. Vyhledali, vybrali, protřídili a seřadili jsme základní a GL emotikony, které se mohou hodit v našich textech. Snad s nimi budete spokojeni a dokážete je vhodně a střídmě využívat. Chci vás jen upozornit, že od samého počátku je nastaven limit - maximálně 5 smajlíků na příspěvek. Dle hesla: Všeho s mírou.

Při vyhledávání smajlíků jsme narazili i na velice hezký a vtipný s panáčkem chytajícím slepici do síťky. Ale jelikož by zde mohly vznikat nejrůznější dvojsmysly ve stylu Chyť pipinu, nakonec jsem jej nevybral. Rovněž urážející smajlíky typu kladívka do hlavy, zvracení, ťukání na čelo či soulože v posteli zde nenaleznete, jelikož by sami o sobě vedly k porušování Pravidel fóra.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1820 x
Oceněn: 6469 x

Exklusivní sada emotikonů

Příspěvekod Plyšáček » 17.2.2016 9:21:20

Drazí uživatelé.
V reakci na oprávněný podnět jsme zcela modernizovali naši sadu emotikonů. Původní nevzhledné, byť originální hlavy, jsme nahradili sympatičtějšími čumáčky. Nyní si snad už každý přijde na své. Do naší říše divů jsme pozvali nové podivné, vlastně i úchylné, kamarády.

+zaj+

Řada smajlíků má silně propedofilní zaměření, zvláště GL a infantofilové mohou pomocí obrázků vyprávět hotové příběhy. Při výběru smajlíků jsme hodně mysleli na šmudlání.

+kocka_usmev+ +mazleni+ +pes_usmev+

Maximální počet smajlíků na příspěvek jsme zvýšili z 5 na 10. Užívejte je však prosím stále s rozmyslem. Více se jistě hodí do Životních příběhů než do Odborné sekce. Po odeslání příspěvku se vždy přesvědčete, že se zobrazil správně. Na některé naučené kódy odjinud zapomeňte.

Pokud byste někdo v průběhu času objevili nějaký vskutku hvězdný emotikon, můžete nám jej zkusit nabídnout. Přejeme mnoho radosti a zábavy při tvořivém psaní s novými tvářičkami a potvůrkami.
Plyšáček a Asce

Můj nejoblíbenější smajlík. Šmudlinka mě pusinkuje... ehm...

+plysacek+

Zpět na “AKCE”