KRÁLOVSKÉ PROSLOVY

Projekty a plány komunity, konkrétní informace o plánovaných nebo proběhlých akcích komunity, upozornění na akce pro děti.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3361
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1935 x
Oceněn: 7017 x

Srpnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.8.2017 17:48:25

Milí Pedoňané.
Léto je v plném proudu. Někteří kamarádi jsou na táborech, jiní s příbuznými na dovolené, jiní sami doma. Jeden má více času na Pedonii, druhý je naopak zaneprázdněn radovánkami v přírodě. Když to jde, pouštím chat, někdy i po ránu.

S Mackem jsme důkladně překontrolovali všechny příspěvky v AV sekci. Našli jsme několik příspěvků s chybějícími obrázky a videi. Fotografie jsme doplnili, několika videí se lehce vzdali. Milovníci děvčátek u nás najdou již více než 13000 luxusních fotografií. Naše říše je v bezchybném a obdivuhodném stavu. Jsem rád, že zažíváme poklidné období. Zato ruský pedoweb Luchik sveta byl ukončen - dle mého z toho důvodu, že zveřejňovali fotografie soft dětské pornografie. I pro tolerantní Rusy to bylo již zřejmě za hranou.

Podařilo se mi dokončit téma Potlačená pedofilie. Každý může reagovat na mé postřehy a názory. Zároveň jsem se pustil do velice obsáhlého a vzrušujícího tématu Předčasná sexualizace dětí. Bulvár se této otázce poměrně rád věnuje, málokdo však k tomu dokáže napsat něco více než pár pomluv. Chci tuto problematiku zpracovat opravdu důkladně a z mnoha hledisek.

V subfóru Reakce na média se za poslední měsíc vyskytlo několik neuvěřitelných zpráv. Člověk si říká, zda je to vůbec možné. Japonsko je zemí totálně degenerovaných deviantů, děti jsou závislé na všem možném a rodiče je nechávají sledovat soukromými detektivy, v Británii odhalují pedofily podle zasílaných balíků, ztracené dívky si přespí u nálezce a ten je předá rodičům až ráno... Je tady ještě někdo normální?

Přeji vám hezké letní dny.
S pozdravem Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3361
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1935 x
Oceněn: 7017 x

Zářijový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.9.2017 18:57:20

Drazí Pedoňané.
Prázdniny jsou za námi, školáci opět usedají do lavic. Pro někoho z nás skončily radostné chvíle, někomu začínají. Záleží na tom, co komu přináší radost a kde se se svými miláčky potkává. Pro mne osobně byl srpen tím nejnádhernějším měsícem mého života. Úžasná pohádka po boku milované Královny.

Jsem moc rád, že někteří další soukmenovci začínají navazovat naplňující vztahy. Není vyloučeno, že je to i vlivem kultivace v Pedonii. Pedofilie je o lásce a oddanosti dětem, nikoliv o pokleslostech a konzumaci. Samostatnou neuvěřitelnou kapitolou jsou Asce a jeho nová sedmnáctiletá přítelkyně. Jsou vzácnou ukázkou toho, že láska kvete v každém věku a že na věkovém rozdílu mezi partnery tolik nezáleží.

Ačkoliv se někteří členové stahují do ústraní, noví zase přicházejí. Každý nováček je zajímavým zpestřením a obohacením komunity. Jistě by bylo ještě zajímavější, kdyby se více lidí zapojovalo do diskusí. Stávaly by se tak bohatšími.

Čím více se věnuji zpracovávání témat s fotografiemi dětí, tím více přicházím na to, kolik úžasných a jedinečných fotografů a fotografek existuje. Stále je co objevovat, stále je z čeho vybírat. Je to velice náročná rutina, která mne přesto stále ještě baví.

Za nejcennější na našem fóru považuji názory a sdílení jednotlivých členů. A samozřejmě celou Odbornou sekci. Překvapilo mne, jak se rozrostlo téma Předčasná sexualizace dětí. Bude z toho pomalu celá kniha. Jen kapitolu Sexualizace dítěte vlivem sportu, modelingu a tance jsem musel rozdělit do tří samostatných obsáhlých kapitol. Můžete se těšit na pokračování.

Některé na fóru neaktivní členy chci upozornit, že se jim chat brzy uzavře. Chápu, že člověk nemá stále čas něco psát nebo tvořit. Ale pokud se aktivita omezí už jen na chat a někdo není ani schopen občas udělit nějaké to poděkování příteli, který se pokusil potěšit druhé, považuji to za lenost a lhostejnost vůči komunitě.

Přeji vám hezké chvíle v Pedonii i mezi dětmi.
Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3361
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1935 x
Oceněn: 7017 x

Říjnový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.10.2017 20:19:41

Drazí Pedoňané.
Za poslední měsíc jsem si uvědomil hned několik věcí. Některá fakta mne dosti rozladila, byl jsem nedostatečně motivován k aktivitě na fóru a cítil jsem nechuť podporovat mnohé kamarády. Viděl jsem velkou záludnost, nevypočitatelnost a nebezpečnost v činech některých z nich. Teprve v závěru září se mnohé vyjasnilo a nyní si uvědomuji, že i mezi pedofily jsou většinou přátelští a seriózní lidé, kteří nechtějí ubližovat a dokáží se postavit za komunitu a dobrou věc. Avšak chování jednoho známého pedofila, který není z Pedonie, v reálném světě mě nesmírně udivilo a zklamalo. Lidem, s již tak těžkým údělem, ubližuje, hnán vlastními omezenými přesvědčeními, jen pro osobní pomstu, přitom určitě přesvědčen o své dobrotě a spravedlnosti. Jeho počínání považuji za sebevražednou misi. Snad mu jeho blízcí pomohou.

Dříve jsem přidával příspěvky do řady témat pravidelně a s velkou chutí. V současnosti na sebe nevytvářím takový tlak, mnoho času věnuji svým milovaným, se kterými se mohu setkávat "v těle". Není nad to, když má člověk skutečné přátele nejen ve virtuálním světě internetu, ale i na zemi. Pochopil jsem totiž, že ani ti nejaktivnější členové mnohdy vše nestudují a nejsou zapáleni pro otázky kolem holčiček a pedofilie tak, jak se může zdát. U mnohých členů jsem při zrodu Pedonie viděl značný tvůrčí potenciál. V současnosti mi připadá, že buďto zlenivěli nebo se vyčerpali. Může to souviset i s nedostačující zpětnou vazbou od ostatních a s určitou vnitřní prázdnotou. Úděl pedofila je neskutečně strastiplný. Věřím, že i přesto se mohou dít zázraky. Některé nepublikovatelné příběhy to dokládají. Doporučuji pasivitu, zahořklost a závist zaměnit za tvořivost, naději a práci na sobě.

Velice mě naplňují témata z Odborné sekce. Když si letmo procházím starší vlákna, těší mne, jak zeširoka a do hloubky dokážeme naši problematiku řešit. Všichni, kdo mají na fóru svůj životní příběh, by si mohli projít dosavadní paměti a zvážit, zda by nebylo přínosné zase něco nového sdílet. Nikdy nevíte, kolik skrytých návštěvníků vás má rádo, kolika připomínáte jejich vlastní situaci a kolik ve vás nachází jistou vzpruhu či vzor.

Přes 500 fotografií a obrázků nám ze dne na den náhle zmizelo z fóra. Zřejmě to souvisí s nějakými novými podmínkami na úložišti jpeg.cz. Díky pečlivosti a mravenčí práci se nám podařilo vše během jediného dne nahradit. Správa tolika fotografií je stále náročnější. Ale stojí to za to. Většina lidí k nám přichází v prvé řadě kvůli nim. Za zmínku stojí například téma Photographer Jock Sturges s více než 400 000 shlédnutími nebo Book Tanja und Fabian se 160 000 shlédnutími za pouhých sedm měsíců. Zřejmě na některá naše vlákna někdo uvádí trvalé odkazy.

Přeji vám romanticky vybarvený podzim.
S Láskou Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3361
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1935 x
Oceněn: 7017 x

Listopadový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.11.2017 18:36:25

Milí Pedoňané.
Máme zde podzim a jeho nálady. Na osobní rovině hledám opěrné body a vyhlídky dalšího smysluplného směřování. Mnoho z toho, co mne dříve těšilo, mne již nenaplňuje.

V současnosti celý svět zažívá obrovské strasti, nepokoje a katastrofy. A k tomu všemu jsou teď témata kolem sexuálního zneužívání dětí, ale i sexuálního obtěžování, zvláště mezi celebritami v minulosti, na denním pořádku. Nezapomínejme jako lidstvo na zákonitost, že tvoříme a zmnožujeme to, na co zaměřujeme pozornost. V podstatě můžeme prohlásit, že se zneužívání stává módní záležitostí. Naprostá většina lidí o něm nic neví, ale zajímá se o stále více konkrétních detailů k případům. Z jejich strany je to naprostá perverznost.

Po delší době se s námi opět spojila paní doktorka Kateřina Klapilová z Národního ústavu duševního zdraví s další prosbou. Tentokrát jde o velice zábavné téma. K výzkumu shánějí vzrušující propedofilní scény z filmů. Prosím zapojte se, podělte se, ukažte, že naše komunita žije a že dokáže být přínosem i na poli vědy, jak se zavazuje ve stanovách.

S přáním klidných dnů Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3361
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1935 x
Oceněn: 7017 x

Prosincový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.12.2017 17:14:40

Milí Pedoňané.
Čekají nás již druhé společně prožité Vánoce. Naše holčička Pedonia bude v lednu slavit své druhé narozeniny. Je zdravá, mimořádně bystrá, nádherná a ráda pomáhá. Jen škoda, že většina členů rodiny pro ni nemá čas a ani malý dáreček. To vážně nemáte nic, čím byste mohli obohatit naši komunitu? Je tak těžké alespoň jednou za čas na něco krátce zareagovat?

Svět v současnosti prožívá šílenství kolem odhalování starých sexuálních pletek. Celebrity, politici a další mocní muži jsou napadáni a mnohdy na stará kolena obviňováni ze všeho možného. V mnoha případech se jistě jedná o skutečně vážná provinění. Vedle nich ale divoce bují stovky smyšlených nebo zveličených kauz, kdy se o sexuální obtěžování nebo zneužívání ani nejednalo. Jak kdyby se celá řada žen (opravdu zlaté holčičky) chtěla připodobnit k těm chlípným herečkám, co i jako děvky vypadají. Amerika ovlivnila svět více, než je zdrávo. Každý druhý americký film je polovičním pornem a hrdiny dnešních trháků jsou zejména padouchové. To má zajisté velký vliv na miliony diváků po celém světě. A zvláště na naši mládež. I současná politická situace v mnoha zemích naznačuje, že lidstvo jako celek se ubírá do stále smrdutějších stok. Celá kampaň MeToo si říká o odvetné kroky. Falešná obvinění si zaslouží minimálně stejně přísné tresty jako sexuální obtěžování.

Problémem je vůbec definice toho, co je sexuálním zneužitím. Koncem loňského roku jsme toto zásadní téma odložili. Jistě se k němu v příštím roce dostaneme. V úvahách se stále více vracím k postřehu Asceho, že slovem zneužití jsou označovány i ty případy, kdy k faktickému zneužití nedošlo. Byl bych rád, kdybychom za naši komunitu dokázali připravit návrh změny zákona. Buď ať dojde k názvoslovným změnám a místo pohlavního zneužití jsou trestné všechny pedosexuální aktivity, nebo ať policie a soudy přestanou řešit dobrovolné sexuální aktivity s dětmi. Díky chybně užívanému slovu zneužití se setkávám s mladými pedofily, kteří se chlubí tím, že se zneužití nedopustili, jelikož dívenka radostně souhlasila a dlouhodobě spolupracovala a přímo naléhala. Veřejnost zkrátka o pedosexuálních aktivitách téměř nic neví a je odkázána jen na vzrušení z bulváru. Články o sexu s dětmi jsou na denním pořádku, zdá se tedy, že společnost o toto má mimořádný zájem a stále více lidí to vzrušuje. Naší úlohou jakožto pedofilů je chránit všechny děti před perverzní společností. V obsáhlém tématu Předčasná sexualizace dětí o tom máme a budeme mít řadu klíčových poznatků.

Někdo se zase v něčem hrabal a mocné korporace vydělávající na reklamě odhalily, že YouTube je plné perverzních videí. Mám zato, že o tom všichni dávno věděli, ale teď najednou rychle budou dělat, že s tím nechtějí mít nic společného. Vedení YouTube se zmátořilo a najednou, jako mávnutím kouzelného proutku, mizí řada propedofilních videí i celých kanálů. I v říši jsem musel zacelovat mnohé díry. Jen díky velkému množství velice kvalitních videí se nás to výrazněji nedotklo. Jsem pro kontrolu slušnosti internetu a odstraňování závadného obsahu - ať již se jedná o urážlivá videa, příspěvky podněcující nenávist či šířící nepravdivé zprávy. Ale smazat holčičce profil jen proto, že ukazovala, jak umí gymnastickou pozici, a že na ni klikaly miliony nadržených mužů, nepovažuji za potřebné.

Všechny represivní složky stále sofistikovaněji a rafinovaněji odhalují zneužívače a další pokleslé tvory na darkwebu. Je to zajisté dobře. Velice důrazně všechny varuji před jakýmikoliv návštěvami těchto pochybných míst. Když i největší machr na darkweb od toho dává ruce pryč a tvrdí, že již neexistuje bezpečný způsob návštěvy, něco na tom nejspíš bude. Přece si nepřejete, aby vás jednou sebrali! Zkrátka Pedonia se v budoucnu zákonitě stane bezpečným a legálním místem pro život slušných pedofilů.

Přeji nám všem, abychom se s moudrým nadhledem a čistým srdcem posunuli o krok k lepším zítřkům.
Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3361
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1935 x
Oceněn: 7017 x

Novoroční a lednový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.1.2018 18:00:36

Milí Pedoňané i všichni návštěvníci.

Máme za sebou již druhý rok společného života v naší nádherné říši. Mladičká Pedonia slaví své druhé narozeniny. Z početné rodiny se o ni stará však jen hrstka milujících. Pečující láskou jí každý předává cosi jedinečného a osobitého. Plyšáček ji vychovává, Asce zajišťuje pohodlné spaní, Neptun ji učí jazyky, Mack dělat lulu, Snilko snít a Max jí nedá zazlobit. Několik dalších milých členů širší rodiny se ukáže alespoň tu a tam. Jistě jsme plni očekávání, co nám všem rok 2018 přinese. Třetí tisíciletí je již konečně dospělé, bude se k nám snad tedy chovat rozumně a vyrovnaně.

Celý rok si držíme sledovanost kolem 1900 jedinečných IP adres za den. Je to vynikající, nicméně nerostoucí údaj. Jak efektivně oslovovat další potřebné duše, je otázkou. Heslo dětská sexualita se v Googlu nachází až za nevýznamnými hloupostmi na 5. straně, heslo pedofilie je z nepochopitelných důvodů až někde v háji na 18. straně vyhledávače, zato holčičky, tedy slovo, které si obvykle milovník holčiček napíše do Googlu hned poprvé, co je sám doma, vyskakují směle v plavkách se svými rozkošnými půvaby hned na prvním místě. Přes 130 000 shlédnutí tématu Holčičky v plavkách jistě není malý počet. V Empire v tomto vedou témata Photographer Jock Sturges se 470 000 shlédnutími a Book Tanja und Fabian s 224 000 shlédnutími.

Ohlédneme-li se za událostmi posledního roku, nemůžeme si nevzpomenout na velké strasti spojené s jedním členem, který nás terorizoval bandou falešných psychopatických nicků. To, že se nám podařilo jej odhalit, považuji za úspěch hodný agentů. Věřím, že je natrvalo vyléčen a že bude už jen přínosem celé naší komunitě. Hackerové nás letos naštěstí tolik neobtěžovali. Pouze jsme v závěru roku měli pár dní jisté potíže s blokací naší hlavní adresy http://www.pedonia.com. Vedení hostingu je však nesmírně schopné a vše zvládlo. Nikdy nezapomeňte, že Pedonia je věčná a že vždy můžete zkusit záložní adresu http://www.pedo-gl.com, nápovědu ostatně naleznete v úvodním obrázku, nebo další postupy rozepsané v naší Strategii obrany proti hackerům. Jsme připraveni na vše.

Když procházím nejrůznější témata v AV sekci, připomínám si, jaké nádherné poklady naše říše skýtá. Ve chvílích, kdy nemáte vhodnější náplň, zajděte i do starších témat a pokochejte se. Málokde na internetu naleznete něco srovnatelného. Navíc celá řada pedofilně laděných stránek nenávratně mizí. Opravdu velké množství fotografií z nich je dnes již pouze u nás. Není nad poctivou a systematickou práci se zdroji včetně záloh. Jelikož nabízíme neskutečné množství audiovizuálních témat a v nich více jak 16 000 fotografií, je pro nás stále náročnější neustále kontrolovat, zda někde něco nechybí. Pokud při procházení některého tématu objevíte chybějící obrázek nebo video, považujte, prosím, za svoji povinnost nám jej jednoduchým stiskem tlačítka "!" nahlásit. Velice bychom uvítali dobrovolníky k procházení a systematické kontrole témat.

U mnohých členů jsem při zrodu Pedonie viděl značný tvůrčí potenciál. V současnosti mi připadá, že buďto zlenivěli nebo se vyčerpali. Může to souviset i s nedostačující zpětnou vazbou od ostatních a s určitou vnitřní prázdnotou. Úděl pedofila je neskutečně strastiplný. Věřím, že i přesto se mohou dít zázraky. Některé nepublikovatelné příběhy to dokládají. Doporučuji pasivitu, zahořklost a závist zaměnit za tvořivost, naději a práci na sobě. Budu rád, když členové, kteří docházejí nepravidelně, fórum sledují, ale přispívají jen minimálně, začnou více tvořit a sdílet. Mohou tak objevit terapeutický význam komunity. V této střední zóně členské základny vidím velký nevyužitý potenciál.

Velice mě naplňují témata z Odborné sekce. Můj život byl v uplynulém roce prosycen úvahami o potlačenosti pedofilů, koketování holčiček, dětské masturbaci, líbání, mystériích lidského orgasmu a celé sexuality a hlavně o předčasné sexualizaci dětí. Sám se stále více dozvídám a jen díky usilovné badatelské práci dále rostu. Upřímně děkuji svým nejbližším přátelům a rádcům za podporu a uklidňování ve zmatečných časech.

Jednoduše konstatujme, že dnešní doba je více než šílená. Skoro celý svět fanaticky nenávidí pedofily, ve skutečnosti pouze svou chybnou představu o nich, dává mezi ně a násilníky totiž rovnítko, zároveň se stává stále více perverzním a zprávy o sexu s dětmi se stále většími detaily vzrušeně hltá. Mám obavy, že to dojde až tak daleko, že pokud žena bude chtít být uznávána, bude se snad muset přihlásit k hnutí obtěžovaných, a pokud rodiče si budou chtít připadat jako vzorní vychovatelé, budou muset holčičkám každou druhou hodinu strkat do rukou modrá autíčka a chlapečkům zase ob den plést copánky. A místo rozverných říkanek by se miminkům mohla předčítat rizika nechráněného styku a jiné hrubé technikálie. Protože co kdyby, že? Nakonec zde zůstaneme pouze my, slušní devianti, kteří budeme společnost upozorňovat na to, co je zdravá sexualita.

Buďme všichni rádi za naši požehnanou říši a za všechny dary, které nám skýtá. Svůj cíl již plní. Nicméně dále ji obohacujme a tím posilujme. Ze svého osobního života se s vámi chci podělit o radost, že po mém boku vyrůstá Královna, urozená bytost, kterou budeme jednou jistě všichni obdivovat.

Společně s kancléřem Ascem přejeme všem požehnaný rok 2018.
Plyšáček
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3361
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1935 x
Oceněn: 7017 x

Únorový proslov

Příspěvekod Plyšáček » 2.2.2018 21:15:03

Drazí Pedoňané.
Se začátkem roku nám do říše přišlo několik nadějných nováčků. Rád bych jmenoval zejména Strangelove se zajímavými podněty a Selynta z Ameriky, který je z naší říše přímo nadšen. Prý jej přivedl Manuál pro pedofilní pedagogy. Zajímavé sledovat osudy témat a členů... Myslím, že o jejich přítomnosti na fóru může do značné míry rozhodnout přístup a reakce ostatních soukmenovců. Popravdě, většina jen tupě sedí na chatu a stěží někdy napíše nějakou otázku či přátelskou poznámku. A když se jim nějaký příspěvek líbí, nejsou schopni věnovat ani poděkování... Čilý, činorodý a zejména pestrý život zde těžko zajistí pár nadšenců.

Velice mě láká pustit se do dalších témat ohledně dětské sexuality. Bohužel stěží nacházím novou inspiraci. Skoro mi připadá, že zde už vše máme. Snad mi přijdou nové impulsy.

Po dlouhé odmlce se se svou literární tvorbou navrací Leonid. Jistě si s nostalgickým povzdechem rádi vzpomeneme na Filoménku nebo Tři přání. Nyní nás čeká Párečkové nebe. Těším se na dobrodružství malé osmileté, ke všemu ušmudlané Pavlínky.

Kdo prožívá dění v Pedonii intenzivně, může si s námi symbolicky přiťuknout skleničkou dětského šampaňského při oslavě toho, že na našem fóru je vloženo již více než 7000 kvalitních příspěvků. V průběhu ledna jsme s potěšením shledali, že máme více jak 1500 členů. A to jsme ani netušili, že do konce měsíce jejich počet přesáhne 1600. Zdá se, že se mezi pedofily něco děje. Kéž by to byly ušlechtilé a přínosné pohnutky. Najdou se však i zoufalci, co se uspokojují trapnými provokacemi.

S politováním se musím zmínit o rozpadu v mnoha aspektech zajímavého až neuvěřitelného pedonského páru Asce a Livrey. Lidé se scházejí a rozcházejí a život jde dále. Přeji našemu kancléři mnoho síly na jeho další úžasné cestě a Livrey, aby se našla.

Jsem zvědavý, co nám přinese další měsíc.
S pozdravem Plyšáček

Zpět na “AKCE”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host