Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
VIP člen
Příspěvky: 136
Registrován: 2.1.2016 18:41:28
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 508 x
Oceněn: 351 x
Kontaktovat uživatele:

Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 15.6.2018 14:09:57

Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách (iDnes.cz)Pořádal dětské tábory a v desítkách mateřských škol vedl taneční kroužky pro nejmenší děti. Zpíval s nimi, tleskal, tančil, natáčel je a nechal si za to od jejich rodičů platit. Osmatřicetiletý Petr D. z Prahy navenek vystupoval jako zkušený a seriózní pedagog a tanečník.

V soukromí si říkal Plyšáček, založil web pro pedofily a prohlásil se za jejich „pedokrále“. Tvrdil, že jim chce pomáhat, aby nebyli nebezpeční.

Nyní jej policie viní z toho, že sexuálně zneužil několik holčiček. Soud ho poslal do vazby. Ukázalo se, že v některých školkách nechávali externího lektora s dětmi o samotě, jinde na ně dohlížela jen uklízečka.

Rozsáhlý případ vyšetřuje středočeská policie. „Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme poskytovat žádné informace. Na případ je uvaleno informační embargo, figurují v něm nezletilí,“ sdělil mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.

Podle informací MF DNES byl muž před pár týdny s osmiletou holčičkou v restauraci v Lysé nad Labem. Dívku osahával a choval se k ní tak nevhodně, až si toho všimla prodavačka a vše natočila na mobil. Záběry předala policii, která později v mužově počítači nalezla spoustu fotografií a videí s holčičkami ze školek.

Na jedné třeba sedí u klavíru a na klíně má dítě. Další fotografie jsou údajně mnohem drsnější a na jedné dokonce zneužívá holčičku na táboře. Kriminalisté posléze obvinili i matku dívenky, s níž byl muž v Lysé nad Labem. Zjistili, že žena svou dcerku prodávala.

S dětmi pracoval přes deset let

Petr D. měl přitom dlouhé roky k dětem velmi blízko. Podle informací MF DNES založil agenturu, se kterou objížděl školky po celé Praze. Dělal to přes deset let a školek byly desítky, podle policistů až padesát. „Znala jsem ho, viděla jsem jeho hodiny v naší školce, dokonce dělal i tábory pro děti,“ vzpomíná ředitelka školky v Praze 4.

Petr D. tančil s dětmi ve školce asi tři roky, pak spolupráce skončila. „Nebylo to kvůli žádnému problému, jen jsme si vzali jógu a jiný druh cvičení,“ řekla ředitelka. Dušuje se, že na jeho hodiny vždycky někdo dohlížel. „Nebyl s nimi rozhodně sám, vedle byla uklízečka,“ řekla s tím, že dnes už externí lektory školka nebere.

Na uklízečku se odvolávala i ředitelka další pražské školky. „My máme školku ochráněnou, na kterýkoli kroužek, kterýkoli,“ zdůrazňovala, „vždy dohlíží učitelka nebo uklízečka.“

Ve školce na východním okraji Prahy byl naposledy před dvěma roky. Ani tady nebyl podezřelý. Obviněný muž si prostory v areálu školky pronajímal a od rodičů dětí vybíral peníze. Obvykle 800 korun za pololetí, nebo rovnou 1 600 korun za celý školní rok.

Tady na něj ale nedohlížel nikdo. „Rodiče podepsali souhlas, že si děti přebírá lektor a po dobu kroužku za ně zodpovídá on,“ sdělila ředitelka. Spolupráce skončila, když školka zrušila všechny kroužky.

Starostka: Prověřujte externisty

Politici v obvodech, které školky zřizují, se brání, že o lektorových sklonech nevěděli. „V době, kdy v mateřských školách, nejen u nás, ale i v jiných městských částech, na základě žádostí rodičů taneční kroužky vedl, bohužel naše školky takové informace neměly,“ řekl radní Městské části Praha 4 pro školství a mládež Jaroslav Míth.

„V souvislosti s touto a podobnými kauzami vyzvala městská část Praha 20 své příspěvkové organizace, aby externí pracovníky prověřovaly a v průběhu jejich činnosti i nadále kontrolovaly,“ reagovala starostka Hana Moravcová.

Sexuologové svým klientům rozhodně nedoporučují, aby pracovali s dětmi. „Zvyšuje to riziko, že někdy svoji deviantní, pedofilní touhu neovládnou. To je stejné, jako kdyby se nás zeptal abstinující alkoholik, jestli mu doporučíme, aby pracoval v hospodě. Tak nedoporučíme, samozřejmě,“ řekl sexuolog Ondřej Trojan.

Přezdívku Plyšáček i jeho web Trojan zná. „Upozornili mě na něj někteří z mých pacientů, tak jsem se na to podíval. Je to už několik let a připadalo mi to v mezích korektnosti,“ řekl.

Na druhou stranu pedofilova práce s dětmi může být podle Trojana přínosem. „Když svoje pedofilní sklony transformují do toho, že vedou skautské tábory nebo podobné kroužky a nic si k dětem nedovolí, tak je to optimální. Jednou jsem přišel do styku s mužem, který vedl skauty a říkal, že občas je to pro něj těžké, ale už to dělá řadu let a nikdy neměl nejmenší problém, všechny touhy si odžívá ve fantaziích. Proti tomu nelze nic namítnout,“ míní sexuolog.

Pobuřoval i ostatní pedofily

Plyšáček býval členem Československé pedofilní komunity, známé jako Čepek, která sdružuje podobně deviantní jedince. Tam měl ale neustálé konflikty s ostatními. Administrátoři mu pohrozili vyloučením kvůli nevhodným narážkám v chatu.

Citujeme z těch mírnějších. V červenci 2015 napsal: „Potřeboval jsem podržet od někoho igelitku. Matka od Janičky řekla, že mi ji Janička podrží. Já na ni – před asi 10 dospělými: Ty mi podržíš?“ Když se jeden z členů komunity ohradil s tím, že by se nedivil, kdyby mu nějaký tatínek jednu „natáhl“, Plyšáček odpověděl: „Já bych si ji natáhl či roztáhl sám. Stačilo by, kdyby mi ji přivedl...“

Petr D. nakonec komunitu opustil a v prosinci 2015 si založil vlastní. Označil ji jako „bezpečné sídlo obdivovatelů holčiček“. Cílem byla údajně osvěta, teoretické studium či „rady od zkušenějších pedofilů, jak ovládat vášně“.

Sám o sobě na webu píše, že jeho zájmem je studium dětské sexuality a líbí se mu dívky od 1 do 10 roků. Mezi jeho nejoblíbenější odkazy patřily holčičky v plavkách, z nichž mnohé jsou na fotkách ve vyzývavých pózách.

Reportér MF DNES narazil na jeho bizarní web už před dvěma roky. Tehdy souhlasil s rozhovorem. „O jistou popularizaci stojíme, jelikož mnoho nepodchycených pedofilů žije bez dohledu a mohou být nebezpeční dětem,“ tvrdil. Dál však trval na tom, že chce zůstat v utajení. „Mám mladšího syna, učím mnoho dětí, jsem dosti známý, předčasný coming out by znamenal obrovské množství bolesti pro nesmírné množství lidí.“ Nakonec si rozhovor rozmyslel.
Uživatelský avatar
Tori
Uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: 20.1.2016 21:55:37
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 5
... až do věku: 15
Děkoval: 114 x
Oceněn: 51 x
Kontaktovat uživatele:

Pedofil Petr přezdívaný Plyšáček učil ve školkách holčičky tanečky. Hlídala ho jen uklízečka

Příspěvekod Tori » 15.6.2018 15:55:22

Pedofil Petr přezdívaný Plyšáček učil ve školkách holčičky tanečky. Hlídala ho jen uklízečka (Blesk.cz)Říká si Plyšáček a tím, že je pedofil, se netají. Sám přiznal, že ho přitahují holčičky od jednoho do deseti roků. Pro pedofily vedl i internetové stránky a tvrdil, že jim chce pomoci, aby nebyli nebezpeční. Tomu se dá ale těžko uvěřit. Petr D. (38) z Prahy byl zatčen a obviněn ze sexuálního zneužití několika malých dívek. Pozor, z informací o tomto muži se se vám může udělat špatně.

Petr D. pořádal dětské tábory a na několika desítkách mateřských škol vedl sám taneční kroužky pro ty nejmenší děti. Ty učil tančit, zpívat a natáčel si je při tom. Navenek působil jako zkušený pedagoga tanečník. Ve skutečnosti mu ale nešlo o dobro dětí, ale o vlastní zvrácené potěšení.

Policie ho viní ze zneužití několika malých holčiček. Případ však komentovat nechce. „Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme poskytovat žádné informace. Na případ je uvaleno informační embargo, figurují v něm nezletilí,“ řekl mluvčí středočeské policie Pavel Truxa listu MF Dnes, který o případu informoval.

Plyšáček měl být podle něj před pár týdny načapán osmiletou dívkou v restauraci v Lysé nad Labem. Holčičku osahával a choval se k ní nechutně, až si toho všimla prodavačka a incident natočila na mobil. Záznam předala policii, která později v Petrově počítači nalezla mnoho fotek a videí s holčičkami ze školek. Na jedné z nich sedí u klavíru a na klíně má dítě.

Další snímky jsou údajně mnohem více znepokojující a na jednom z těch drsných dokonce zneužívá holčičku na táboře. Kriminalisté následně zjistili, že matka z Ústí svou dceru pedofilovi prodávala. Deník uvedl, že Petr si založil agenturu, se kterou objížděl školky po celé metropoli.

„Znala jsem ho, viděla jsem jeho hodiny v naší školce, dokonce dělal i tábory pro děti,“ zavzpomínala ředitelka školky v Praze 4. S dětmi tančil 3 roky, než spolupráce skončila. „Nebylo to kvůli žádnému problému, jen jsme si vzali jógu a jiný druh cvičení,“ vysvětlila ředitelka.

Na hodiny podle ní vždy někdo dohlížel. „Nebyl s nimi rozhodně sám, vedle byla uklízečka,“ prohlásila. Na uklízečku se odvolávala i ředitelka další pražské školky. „My máme školku ochráněnou, na kterýkoli kroužek, kterýkoli. Vždy dohlíží učitelka nebo uklízečka,“ řekla.

Ve školce na východu Prahy hlídán nebyl. „Rodiče podepsali souhlas, že si děti přebírá lektor a po dobu kroužku za ně zodpovídá on,“ prozradila její ředitelka. Od rodičů vybíral peníze, 800 Kč za půlrok nebo dvojnásobek za rok. Ve školce na východním okraji Prahy byl naposledy před dvěma roky.

Ani tady nebyl podezřelý. Obviněný muž si prostory v areálu školky pronajímal a od rodičů dětí vybíral peníze. Obvykle 800 korun za pololetí, nebo rovnou 1 600 korun za celý školní rok. Tady na něj ale nedohlížel nikdo. Spolupráce skončila, když školka zrušila všechny kroužky.

Petr býval členem Československé pedofilní komunity známé jako Čepek. Tam měl ale problémy s ostatními uživateli. Napadal a urážel ostatní pedofily. Administrátoři mu hrozili vyhozením za urážky na chatu. Citace jedné z mírnějších: „Potřeboval jsem podržet od někoho igelitku. Matka od Janičky řekla, že mi ji Janička podrží. Já na ni – před asi 10 dospělými: Ty mi podržíš?“

Jeden z uživatelů se ohradil s tím, že by se nedivil, kdyby mu za to dal nějaký tatínek pěstí. Plyšáček odvětil: „Já bych si ji natáhl či roztáhl sám. Stačilo by, kdyby mi ji přivedl...“ Petr poté komunitu opustil a v prosinci 2015 si založil vlastní. Označil ji jako „bezpečné sídlo obdivovatelů holčiček“.

Reportér MF Dnes narazil na jeho stránky už před dvěma lety. Tehdy souhlasil s rozhovorem s tím, že mu jde o osvětu. Chtěl ale zůstat anonymní. „Mám mladšího syna, učím mnoho dětí, jsem dosti známý, předčasný coming out by znamenal obrovské množství bolesti pro nesmírné množství lidí.“ Nakonec změnil názor a rozhovor odmítl.
Uživatelský avatar
Selynt
Uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 14.12.2017 22:34:39
Pohlaví: muž
Povolání: Child Dev. Researcher
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 5
Děkoval: 41 x
Oceněn: 68 x

Re: Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Selynt » 21.8.2018 8:52:06

"Reportér MF DNES narazil na jeho bizarní web už před dvěma roky. Tehdy souhlasil s rozhovorem. „O jistou popularizaci stojíme, jelikož mnoho nepodchycených pedofilů žije bez dohledu a mohou být nebezpeční dětem,“ tvrdil. Dál však trval na tom, že chce zůstat v utajení. „Mám mladšího syna, učím mnoho dětí, jsem dosti známý, předčasný coming out by znamenal obrovské množství bolesti pro nesmírné množství lidí.“ Nakonec si rozhovor rozmyslel."


Má někdo odkaz na tento rozhovor mezi Plyšáček a MF DNES? Rád bych to přečetl.

Does anybody have a link to this interview from "MF DNES" with Plyšáček? I would like to read it.

Jsem velmi smutná z této nešťastné události. Modlím se, aby královna byla v pořádku. Nevěděla jsem o ní hodně, ale žádná holka by nemusela projít touto cestou.

Doufám, že Plyšáček, nebo myslím, že "Petr D." bude v pořádku. Zdá se, že mají proti němu hodně důkazů. Vězení je strašidelné místo. Nemyslím si, že bych mohl ve vězení přežít.

Je mi líto, pokud je můj český jazyk těžko čitelný.
Husky
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 5.1.2016 4:55:48
Pohlaví: muž
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 99
... až do věku: 99
Děkoval: 46 x
Oceněn: 98 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Husky » 21.8.2018 13:08:25

Odpovím v obou jazycích, prostřednictvím překladače. Rozhovor nevznikl, Petr D. se bál vyzrazení. Jistě ho ve vězení nečeká nic dobrého. Ano, o Královnu mám také strach. Důkazů má Policie nejspíše hodně.

I will respond in both languages via the translator. The conversation did not arise, Peter D. feared disclosure. Certainly no good is expected in prison. Yes, I'm afraid of the Queen. The police have a lot to prove.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2926 x
Oceněn: 3061 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie obvinila samozvaného krále pedofilů. Učil 10 let tanec ve školkách

Příspěvekod Asce » 21.8.2018 13:10:00

Selynt píše:Má někdo odkaz na tento rozhovor mezi Plyšáček a MF DNES? Rád bych to přečetl. Does anybody have a link to this interview from "MF DNES" with Plyšáček? I would like to read it.

Tento rozhovor se neuskutečnil. Plyšáček nakonec odmítl. Proto žádný odkaz neexistuje. Uvážil, že daný reportér údaje zkresluje a nepodává pravdivý obraz reality. Také ve výše uvedeném článku jsou lži.

Selynt píše:Jsem velmi smutný z této nešťastné události. Modlím se, aby královna byla v pořádku. Nevěděl jsem o ní hodně, ale žádná holka by neměla projít touto cestou.

Celá naše komunita je smutná. Podle policie měl Plyšáček na svědomí z dřívější doby činy, o kterých jsme my nevěděli a které odsuzujeme. Ale pokud jde o Královnu, tak zde byla oboustranná čistá láska. Královna Plyšáčka velmi milovala. Plyšáček se ovšem choval velmi nerozumně a na veřejnosti vyzývavě. Zničil tak život sobě i své životní lásce.

Selynt píše:Doufám, že Plyšáček bude v pořádku. Zdá se, že mají proti němu hodně důkazů. Vězení je strašidelné místo. Nemyslím si, že bych já mohl ve vězení přežít.

Bohužel, Plyšáček nekomunikuje ani s nejbližšími kamarády. Rádi bychom mu nějak pomohli.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti