Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Američtí pedofilové mají deviaci zapsanou v pasu

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Američtí pedofilové mají deviaci zapsanou v pasu

Příspěvekod Plyšáček » 3.11.2017 19:28:16

Američtí pedofilové budou mít svou deviaci zapsanou v pasu (novinky.cz)Americké ministerstvo zahraničí začalo stahovat cestovní doklady lidí, kteří byli usvědčeni ze sexuálně motivovaného násilí na dětech. Vydá jim nové, v nichž bude napsáno, že se jedná o pedofily. Vláda tak naplňuje zákon, který byl přijat loni. V pátek o tom informovala stanice CNN.

„Držitel pasu byl usvědčen ze sexuálního útoku na nezletilého a je registrovaným sexuálním násilníkem podle zákonů Spojených států,” dočtou se nově zaměstnanci pasové kontroly, ale například i hoteloví recepční, v pasech amerických pedofilů v případě, že se vydají do zahraničí.

Zvláštní pasy registrovaných sexuálních násilníků na dětech mají pomoci monitorovat pohyb pedofilů po světě a varovat úřady v zahraničí podle zákona.

Podle vládní zprávy z roku 2010 na seznamu amerických pedofilů figurují tisíce lidí, kterých se nové opatření dotkne. Dotyční budou ministerstvem zahraničí postupně vyzváni, aby svůj doklad odevzdali a budou moci zažádat o nový, již označený.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti