Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Dán měl v mrazáku ženské genitálie

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Dán měl v mrazáku ženské genitálie

Příspěvekod Plyšáček » 7.11.2017 21:55:02

Dán měl v mrazáku ženské genitálie, viní ho ze znásilnění a zosnování vraždy manželky (novinky.cz)Soud v Jižní Africe uznal v úterý vinným Dána Petera Frederiksena, v jehož mrazáku se našly části pohlavních orgánů jednadvaceti žen. Nebyl však souzen za ženskou obřízku, nýbrž za znásilnění, držení a šíření dětské pornografie a zosnování vraždy. Hrozí mu až 25 let, uvedla BBC.

Původně měl být souzen i za ženskou obřízku kvůli tomu, že se v jeho mrazáku v Bloemfonteinu v roce 2015 našlo 21 částí ženského těla v plastikových sáčcích s datem a jménem i místem původu ženy. V jihoafrickém zákoně je však díra, neplyne z něj totiž, jaký trest má padnout za odejmutí části tkáně bez souhlasu.

Frederiksen, který byl v Dánsku stíhán za nelegální prodej zbraní, je uznám vinným za zosnování vraždy své basutské manželky Anny Matselisy Moliseové, která se rozhodla proti němu vypovídat. Frederiksen zaplatil muži, kterého potkal ve vězení, za manželčino zabití. Moliseová byla o měsíc později zastřelena čtyřmi ranami před svým domem v lesothském hlavním městě Maseru.

Soudce Johann Daffue shledal Dána vinným v 36 z 38 bodů obžaloby. „Obviněn rozhodně není muž s vysokými morálními postoji,“ pravil. „Současně se oženil se dvěma ženami a zapletl se s lidmi, kteří věří v satanismus,“ dodal. Jižní Afrika ovšem mnohoženství povoluje, muž ale musí požádat příslušný soud o výjimku, zákon o manželství předpokládá s monogamním svazkem. A polygamie je dovolena jen heterosexuálním mužům, polyandrie (svazek jedné ženy s více muži) povolena není.

I když trest bude vynesen později - muži hrozí až 25 let - Frederiksen už nyní řekl, že se proti verdiktu odvolá.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti