Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Čtrnáctiletý chlapec znásilnil sousedovo kuře

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7554 x
Kontaktovat uživatele:

Čtrnáctiletý chlapec znásilnil sousedovo kuře

Příspěvekod Plyšáček » 21.11.2017 7:11:52

Chlapce (14) zatkli. Znásilnil sousedovo kuře, to nepřežilo (tn.nova.cz)Čtrnáctiletý chlapec z Pákistánu byl zatčen, protože svému sousedovi ukradl kuře. To potom před zraky svědků znásilnil, kuře nepřežilo. Později se přiznal, že čin spáchal, protože byl sexuálně frustrovaný.

Incident se odehrál ve městě Jalalpur Bhattian. Chlapec ukradl kuře z obchodu Mansaba Aliho. Odnesl si ho domů, kde ho znásilnil. Podle policie znásilnění přihlíželi dva svědci. Kuře poté zemřelo.

Chlapec byl zadržen za spáchání "nepřirozeného trestného činu" a zabití kuřete, informoval Express Tribune. Pitva kuřete hrůzný čin potvrdila. Chlapec se navíc přiznal. "Je mu čtrnáct a udělal to, protože byl sexuálně frustrovaný," pohoršil se šéf policie Sarfraz Anjum.

Sexuálních zločinů spáchaných na zvířatech bohužel přibývá. V září se objevil případ taxikáře, který v opilosti znásilnil štěně. V srpnu bylo 15 nezletilých chlapců v Maroku léčeno na vzteklinu, protože hromadně znásilnili osla.

Neblahý případ, kdy se mladík ukájel na poníkovi, se stal jen před několika dny v Německu. Mladíka při masturbaci přistihla na farmě pro děti chůva s dítětem.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti