Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Za organizaci homosexuální prostituce mladistvých padlo šest obvinění

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
VIP člen
Příspěvky: 136
Registrován: 2.1.2016 18:41:28
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 514 x
Oceněn: 351 x
Kontaktovat uživatele:

Za organizaci homosexuální prostituce mladistvých padlo šest obvinění

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 21.11.2017 18:47:37

Za organizaci homosexuální prostituce mladistvých padlo šest obvinění (idnes.cz)Kriminalisté obvinili šest mužů, kteří podle nich na několika místech v ČR, zejména v Praze a na Ostravsku, organizovali homosexuální prostituci mladistvých chlapců. Hlavním organizátorem byl podle nich cizinec, který provozuje noční klub v Praze.

Informace v úterý poskytl mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej. Klub je podle policistů prezentován zejména v zahraničí a většinu jeho klientely tvoří cizinci.

Muži čelí obvinění z obchodování s lidmi, kuplířství, svádění k pohlavnímu styku a ohrožování výchovy dítěte. Čtyřem z nich v případě odsouzení hrozí až 12 let vězení, zbývajícím dvěma pak o něco nižší trest.

Obvinění podle Ibeheje nejméně od roku 2015 v Česku, ale i v zahraničí „zprostředkovávali k poskytování sexuálních služeb za úplatu muže ve věku od 18 do 25 let a chlapce mladší 18 let“.

Podle policistů skupina nabízela sexuální služby zmíněných prostitutů především v nočním klubu v centru hlavního města, ze kterého je museli klienti vyplatit a poté si je mohli odvést například do hotelů. Část obviněných podle zjištění kriminalistů organizovala prostituci i v zahraničí, konkrétně ve Švýcarsku. Někteří z obviněných pak údajně zajišťovali mladistvé i zletilé muže k sexuálním službám účastníkům „večírků“, které se konaly především v hotelových pokojích na různých místech Česka.

„Obviněným přitom mělo být známo, že někteří chlapci v té době ještě nedosáhli věku 18 let,“ uvedl mluvčí. Doplnil, že hlavním organizátorem této činnosti byl dvaapadesátiletý Švýcar. Dva obvinění skončili ve vazbě.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host