Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Nejvíce am. vojáků je odsouzeno za zneužívání dětí

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Susinka
Uživatel
Příspěvky: 84
Registrován: 3.1.2016 8:09:57
Pohlaví: muž
Povolání: vše kolem elektriky
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 40
Děkoval: 508 x
Oceněn: 238 x
Kontaktovat uživatele:

Nejvíce am. vojáků je odsouzeno za zneužívání dětí

Příspěvekod Susinka » 5.1.2016 8:18:50

Nejvíce amerických vojáků je odsouzeno za zneužívání dětíStovky dětí ročně z rodin amerických vojáků jsou sexuálně zneužívány příslušníky armády či dalšími příbuznými. Podle agentury AP to vyplývá z údajů amerického ministerstva obrany. Její průzkum v listopadu zjistil, že ve vojenských věznicích sedí více odsouzenců za zneužívání dětí než za jakýkoli jiný trestný čin.


No zdá se, že zase trochu zavádějící nadpis, nicméně je zajímavé, proč zrovna u členů rodin členů armády USA se toto zneužívání děje. Jestli je to dáno přístupem nadřízených a všeobecně známou šikanou? Nebo to má ještě jiný podmět?
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 467
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1461 x
Oceněn: 1531 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejvíce amerických vojáků je odsouzeno za zneužívání dětí

Příspěvekod Neptun » 5.1.2016 10:13:40

Český článek je dobrým překladem původního: Pentagon: Hundreds of military kids sexually abused annually
Některé podrobnosti: Desátník Masa se na cvičení skamarádil s jiným námořníkem, četařem. Později u něj doma za jeho zády nějak zneužíval jeho nevlastní tříletou dcerku a pořizoval její hambaté fotografie (DP). Přiznal se a dostal 30 let vězení.
Masa byl znám jako samotář a podivín. Sledoval spoustu japonského hentai. Byl již vězněn za střelbu ve škole. Přesto ho v armádě shledali schopným služby. Rodině četaře pomáhal prací i finanční půjčkou. Pak začal hlídat holčičky, tu starší koupal. Matce si pak holčička stěžovala, že ji to dole pálí. Měla zlé sny. V nemocnici jí vyléčili infekci močových cest. Chovala se tam vesele. Až později se holčička svěřila sousedovi, že nemá ráda Masu, protože jí někam sahal a bolelo to. Masa přiznal, že se to stalo asi pětkrát. Fotil i druhou mladší holčičku. U něho doma se našly kalhotky obou holčiček.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti