Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Slovák léta znásilňoval tři nevlastní dcery

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Maataa
Uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: 8.3.2017 16:29:09
Pohlaví: žena
Líbí se mi: chlapci a muži
... ve věku od: 14
... až do věku: 50
Děkoval: 125 x
Oceněn: 271 x
Kontaktovat uživatele:

Slovák léta znásilňoval tři nevlastní dcery

Příspěvekod Maataa » 25.1.2018 9:22:55

Slovák podle policie léta znásilňoval tři nevlastní dcery (novinky.cz)Čtyřicetiletý Július H. ze západního Slovenska měl několik let znásilňovat a sexuálně zneužívat své tři nezletilé nevlastní dcery. Na případ upozornila ve středu televize Markíza, která však vzhledem k citlivosti případu neuvedla, kde přesně se otřesný případ odehrál.

Muž žil se svou družkou a jejími třemi dcerami. Sexuálně je měl každou zneužívat, když dovršily osm let. „Muž se dotýkal dívek na intimních místech a pod nátlakem ho měly orálně uspokojovat. Každou z nich podle obvinění také znásilnil,“ uvedla televize. Podle výpovědi dívek je sexuálně zneužíval tři až čtyřikrát týdně.

Mojmír Huna z krajské prokuratury v Trnavě televizi potvrdil, že Július H. byl obviněn ze zločinů sexuálního zneužívání, sexuálního násilí a znásilnění, kterých se dopustil na nezletilých dětech.

„Nechutné perverznosti začal dělat nejstarší z dcer před jedenácti lety. Za dva roky se mu musela podvolit i její mladší sestra. Obě měl znásilňovat a zneužívat sedm let,“ uvedla TV Markíza. Nejmladší ze sester také mlátil a podle televize se u ní pokusil o anální styk.

Matka prý nic netušila
Matka údajně o ničem nevěděla. „Řekl jí to, až když se s ním rozešla. Dívkám to trvalo několik měsíců, než se odhodlaly (promluvit). S nejmladší dcerou zašla matka okamžitě ke gynekologovi, který potvrdil, že byla sexuálně zneužita. Pak na bývalého druha podala trestní oznámení,“ konstatovala televize.

Július H. byl po měsíci pátrání zadržen a koncem roku 2017 na něj byla uvalena vazba. Hrozí mu sedm až patnáct let vězení.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host