Chat pro oprávněné uživatele běží denně od 18:00 do 21:00.

V období 23.5.2018 (středa) až 25.5.2018 (pátek) nebude z provozních důvodů chat spuštěn.

Propaganda na ČT Déčko o uprchlících

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Dreanor
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 8
Děkoval: 190 x
Oceněn: 157 x

Propaganda na ČT Déčko o uprchlících

Příspěvekod Dreanor » 7.1.2016 22:11:19

phpBB [video]

Při projíždění internetu jsem narazil na velmi zajímavé propagandistické video (uprchlická krize) které zaměřuje svojí propagandu na děti. Dlouho mě žádné video nevytočilo tak jak tohle, jak je možné že ve veřejnoprávním mediu které má být objektivní a nestranné si někdo rozjíždí svojí propagandu? A to ještě na děti a k tomu za naše peníze.
Mince má dvě strany a tyhle politické hry dítě nemůže pochopit... jen jim to vymývá mozky.
Gabriel Svoboda
Uživatel
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 482 x
Oceněn: 290 x

Re: Propaganda na ČT Déčko o uprchlících

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 8.1.2016 12:13:04

Nevím, jestli děti vůbec mohou plně pochopit politické problémy a jestli má cenu jim je vysvětlovat, dokud o to samy neprojeví zájem. Ale budiž, když už vysvětlovat chcete, aspoň dětem vysvětlete pohledy obou stran a nepopisujte jednu stranu jako čisté zlo. A pokud máte vyhraněný názor a nejste schopni být neutrální, aspoň na to děti upozorněte. Jinak se dopustíte zneužívání děti (v širším smyslu) a dopadne to jako na tom videu. Je to hnus.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... až do věku: 13
Děkoval: 2806 x
Oceněn: 2662 x

Příspěvekod Asce » 8.1.2016 13:39:08

Vážení přispěvatelé!

Nejprve vás chci ubezpečit, že vedení Pedonie je vděčné za to, že projevujete svoji aktivitu vkládáním příspěvků.

Je jasné, že bez ohledu na své sexuální preference i obyvatelé Pedonie vnímají realitu současného světa, a to včetně trestuhodného selhávání institucí, jež jsou výdobytkem naší civilizace. V tomto vlákně prezentované názory dokonce mohou rezonovat s myšlením, jaké zastává vedení Říše Pedonia. Předmětné příspěvky v zásadě ani neodporují Pravidlům... Přesto bych vás tímto chtěl vyzvat, aby další diskuze na politická témata byla vedena spíše na serverech, které jsou k tomu vhodnější. Chtěli bychom zachovat politickou neutralitu Říše Pedonia, nějak tak, jak v jiném kontextu po léta činí třeba Švýcarsko... Prosím, věnujme se co nejvíce našim milovaným holčičkám, obdivujme jejich půvab a svěřujme se se svojí zaláskovaností sobě navzájem a vůbec, buďme sobě maximálně ku pomoci...
Slav
Uživatel
... až do věku: 12
Děkoval: 64 x
Oceněn: 15 x

Příspěvekod Slav » 8.1.2016 18:04:01

Asce: Díky, ale nemohu souhlasit, že toto téma se netýká problematiky dětí. Tak jak již bylo zmíněno výše, je to skutečně hnus a zkresluje to dětem, které tvoří naši příští generaci představu o tom, co se skutečně děje. Toto vymývání mozů je potřeba potlačovat, zastavovat a bojovat proti tomu jak jen to jde, pokud tady ještě nějakou naší další generaci máme mít a děti jsou toho stavebním kamenem. Nepodceňujme tuto problematiku a nezavírejme oči tam, kde bychom měli být pekelně ostražití. Pokračujme v tom a šeredně se nám to vrátí.

Chápu, jaké fórum chcete mít, ale politice se prostě nevyhnete. Svět je plný politiky a točí se kolem našich dětí více než bychom si sami přáli. Já nejsem zastánce politizování všeho, ale taktéž nerad zůstávám slepý skutečnostem, které jsou důležité.
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... až do věku: 13
Děkoval: 2806 x
Oceněn: 2662 x

Příspěvekod Asce » 8.1.2016 18:22:03

Slav:
Příteli, z tvého příspěvku jasně cítím, že na problematiku nových Evropských spoluobčanů máme shodný názor. Nejde mi vůbec o zavírání očí. Nemyslím si, že bych věc nějak podceňoval. Myslím si ale následující. Základem mého přístupu je to, že si uvědomuji, že naše komunita je na okraji naší současné společnosti. Pro mnoho spoluobčanů spíše hluboce za jejím akceptovatelným okrajem. V okamžiku, kdy my zde začneme diskutovat klíčové politické záležitosti, pak nejen že nedosáhneme kýženého cíle, ale právě naopak, ještě více utvrdíme jisté kruhy v tom, že odmítání migrantů a věcí s nimi spojených, jsou "nízké pudy jisté okrajové části společnosti". Úplně mám před očima (zatím) fiktivní novinový titulek: "Pedofilové proti uprchlíkům, jimž v jejich vlasti hrozí smrt!" nebo něco takového... Bojujme, jak každý nejlépe umíme. Ale k tomu existují mnohem lepší nástroje, než je Pedonia.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7536 x

Příspěvekod Plyšáček » 8.1.2016 18:23:09

Uživateli Slave.
Nikdo zde nenavrhuje zavírat oči před politickými problémy. Můžeme zde řešit jakoukoliv problematiku dětí. Ale politické otázky se zde řešit nebudou - ani jako náplň výchovně-vzdělávacího procesu. Poněkud jsi nepochopil to, co Asce psal vlídně přede mnou. Dokonce jsi měl tu potřebu užít ikonku výstražného trojúhelníku. Zatím ji neužívám ani já při odpovědi tobě.
Pokud chcete stresovat druhé, dělejte to na jiných fórech. Zde se nebudeme hašteřit kolem politiky. Každý na to totiž bude beztak mít trochu odlišný názor. Zde řešíme holčičky, zneužívání a sexualitu. Myslím, že už tak dost kontroverzní témata - zvláště pokud je vzájemně propojujeme.
Těším se na tvé příspěvky jinak tématicky zaměřené.
Plyšáček

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”