Panenky od Michaela Zajkova

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Angelo
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 256 x
Oceněn: 325 x

Příspěvekod Angelo » 25.1.2016 17:40:07

Jeden článek o panenkách, co vypadají jako opravdové holčičky. :)

Většina holčiček na snímcích vypadá, jako by žila ve Viktoriánské éře. Lokýnky, porcelánová pleť, kloubouček a hlavně dobové šaty s volánky. To všechno z nich dělá už samo o sobě dívky dnešnímu světu hodně odlišné. Navíc jejich výraz působí trochu hororově.
Plyšáček
Administrátor
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1759 x
Oceněn: 6110 x

Re: Panenky od Michaela Zajkova

Příspěvekod Plyšáček » 25.1.2016 17:57:52

Obrázek
odkaz a zdroj: prask.nova.cz

Panenky jsou nádherné, propracované. Reportérovi z Blesku mohou připadat "jako z hororu", znalec problematiky by však spíše poznamenal, že vypadají jako dlouhodobě a nevybíravě zneužívané - poněkud plaché, s vnitřním smutkem, "pomačkané".
Vůbec jsem nepochopil, proč se píše o "holčičkách". Přijdou mi spíše jako předpubertální slečny, tedy velké "holky". O umělci bych řekl: Pán bude asi znalec.
Angelo
Uživatel

Příspěvekod Angelo » 25.1.2016 18:16:52

Plyšáček píše:Vůbec jsem nepochopil, proč se píše o "holčičkách". Přijdou mi spíše jako předpubertální slečny, tedy velké "holky".

Mě tedy jako holčičky připadají. Jinak malinko odbočím od tématu: účelem webu by neměla být vzornost a fungování po vzoru naprogramovaných robotů. Každý, ať tu píše a vyjadřuje se, jak on sám chce, když bude slušný. Jde přeci o web věnující se pedofilii a ne vzorné češtině a diktatuře (reaguji na úpravu mého - a nejen mého - příspěvku). :)
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 25.1.2016 18:31:05

Angelo píše:Mě tedy jako holčičky připadají.

Angelo, mohl bys zkusit tipnout jejich věk? Když se podíváme na jejich proporce a poměr hlava : tělo ?

Obrázek
odkaz a zdroj: cz.pinterest.com

Angelo píše:Jinak malinko odbočím od tématu: účelem webu by neměla být vzornost a fungování po vzoru naprogramovaných robotů. Každý, ať tu píše a vyjadřuje se, jak on sám chce, když bude slušný. Jde přeci o web věnující se pedofilli a ne vzorné češtině a diktatuře...

Reaguješ zřejmě na moji moderátorskou poznámku "Prosím dávejte si na svých příspěvcích trochu záležet".
Přijde ti to jako "diktatura"? Ono vložit odkaz na bulvární článek je otázkou 10 sekund. Ale zpracovat jej a přiblížit ostatním kamarádům, to dá trochu námahy. Chceš to pro nás dělat? Prosím nenuť se do něčeho, co ti nepřináší radost. Já jsem ti vděčný, že jsi na něj upozornil, ale nemusí se tě snad dotknout to, že si přeji (přeji, nikoliv vynucuji) jistou úroveň našeho webu. K "vzorné češtině". Chyby zde nikomu nevytýkáme. Řada členů je vděčna za korektury. Bez dohledu by zde dávno byly příspěvky s názvy "Videoklip :) " ap. Snad není diktaturou dohlížet na systém a estetičnost. Angelo. Za tvé příspěvky ti děkuji. ++v++

Angelo píše:Jde přeci o web věnující se pedofilii...

Prioritně ne.
Angelo
Uživatel

Příspěvekod Angelo » 25.1.2016 18:45:18

Plyšáček píše:Angelo, mohl bys zkusit tipnout jejich věk? Když se podíváme na jejich proporce a poměr hlava : tělo ?

Dvanáct, třináct nebo čtrnáct let? Já vím, že děti se považují za děti do dvanáctého roku. Ale stejně, dokud jim není víc, jak patnáct let, jsou to pořád vlastně holčičky, i když to pedofilové neradi slyší. :)

Plyšáček píše:Reaguješ zřejmě na moji moderátorskou poznámku "Prosím dávejte si na svých příspěvcích trochu záležet".
Přijde ti to jako "diktatura"? Ono vložit odkaz na bulvární článek je otázkou 10 sekund. Ale zpracovat jej a přiblížit ostatním kamarádům, to dá trochu námahy. Chceš to pro nás dělat? Prosím nenuť se do něčeho, co ti nepřináší radost. Já jsem ti vděčný, že jsi na něj upozornil, ale nemusí se tě snad dotknout to, že si přeji (přeji, nikoliv vynucuji) jistou úroveň našeho webu. K "vzorné češtině". Chyby zde nikomu nevytýkáme. Řada členů je vděčna za korektury. Bez dohledu by zde dávno byly příspěvky s názvy "Videoklip :) " ap. Snad není diktaturou dohlížet na systém a estetičnost. Angelo. Za tvé příspěvky ti děkuji. ++v++

Máš pravdu, pedofilie a holčičky mě nezajímají. Ale to jsem tu už někde psal. A také jsem psal, že nejsem moc aktivní člověk. Ale když někde něco pro vás zajímavého najdu, vložím to sem. A nic se mě nedotklo, jen mi přijde, že vše musí být podle přesných pravidel, že i název musí být podle vás administrátorů. To už trochu ztrácí na svobodném vyjadřování. Ale můj web to není a pokud se mi tu nebude líbit, nemusím sem chodit, chápu. :)
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 25.1.2016 18:57:54

Angelo píše:...jen mi přijde, že vše musí být podle přesných pravidel, že i název musí být podle vás administrátorů.

Pravidla máme značně svobodná. Dokonce můžeš vkládat fotky nahých dětí - pokud nepůjde o DP.

Nicméně HLAVNĚ nadpisy musí být podle ADMINISTRÁTORŮ. Když už někdo zvolí nic neříkající název (např. Videoklip se smajlíkem v subfóru Videa, kde nic jiného než videoklipy není), moderátor již ze své pozice a se zodpovědností za funkčnost a přehlednost fóra - s ohledem na ostatní uživatele - je povinen nadpis upravit. Již v uvítací zprávě jsem ti psal, abys případná přejmenování a přesuny témat nebral osobně.

Spíše mě zajímá, proč stále tak zdůrazňuješ, že se o pedofilii ani holčičky nezajímáš. Konkrétně o holčičky +gl+ se podle mého pozorování zajímáš velice.
Angelo
Uživatel

Příspěvekod Angelo » 25.1.2016 19:05:42

Plyšáček píše:Pravidla máme značně svobodná. Dokonce můžeš vkládat fotky nahých dětí - pokud nepůjde o DP.

Proboha, to snad ne. Takovéhle věci bych sem nikomu nedoporučoval dávat. Jednak tím ublížíme dětem, je to již zneužití a podobné věci a potom nás tu pozavírají do vězení.

Plyšáček píše:Spíše mě zajímá, proč stále tak zdůrazňuješ, že se o pedofilii ani holčičky nezajímáš. Konkrétně o holčičky +gl+ se podle mého pozorování zajímáš velice.

A jak si na to přišel? :)
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 25.1.2016 19:37:13

Angelo píše:
Plyšáček píše:Pravidla máme značně svobodná. Dokonce můžeš vkládat fotky nahých dětí - pokud nepůjde o DP.

Proboha, to snad ne. Takovéhle věci bych sem nikomu nedoporučoval dávat. Jednak tím ublížíme dětem, je to již zneužití a podobné věci a potom nás tu pozavírají do vězení.

Ale proč hned tak vyšiluješ? :o
Evidentně nemáš ani prostudované stanovy (potom můžeš těžko posuzovat, jaká zde máme pravidla).

Plyšáček v Pravidla pro tvorbu příspěvků píše:Nahota není zakázána, nepovolují se však fotky nahých dětí z rodinných alb (rajče ap.) a jiné nevhodné a nevkusné záběry.

Jedná-li se například o umělecké akty, není to DP a není předem dáno, že dětem bylo ublíženo.
Ale buď si jist, že si dobře ohlídám, aby to byl legální materiál.
A pokud by šel někdo do vězení za závadný obsah webu, jsem to já. Takže ještě jednou:
Neboj, ohlídám se vše a všechny. +ok+

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”