Stránka 1 z 1

Imigranti - Unie ztratila soudnost

Napsal: 4.2.2016 20:41:01
od Max

Imigranti - Unie ztratila soudnostGabi ma upozornil na toto. Keď som to čítal, bol som nenormálne vytočený z toho... Ako je možné, že jedna skupina občanov môže vlastniť dp, ktorú pravdepodobne oni sami natočili a tým pádom zneužili deti. A občania EÚ sú len za sťahovanie už natočeného materiálu trestaní. Toto je protiústavné, protiľudské. Chcel som písať niečo o DPčku, ale takto to stráca úplne význam, keď zákony neplatia pre všetkých.

Za těch šest týdnů jsem zažil, jak mezi migranty odhalili desítky radikálních islámských bojovníků. V mobilech měli někteří z nich fotky a videa zachycující, jak brutálně mučí nebo zabíjejí své oběti. Několik dalších mělo u sebe dětskou pornografii či fota a videa mučení nahých žen.

Byli předáni slovinské kriminální policii. Ta je ovšem většinou pouze vyslechla, provedla zápis a k velkému všeobecnému překvapení je pustila dál do Evropy. Přitom podle pravidel EU takové osoby nesmějí vkročit do schengenu, kam ostatně nesmí nikdo už jen v případě, že předloží neplatné doklady.