Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Počet sexuálně zneužívaných dětí roste (video.aktualne.cz)

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Leonid
VIP člen
Příspěvky: 281
Registrován: 19.12.2015 22:44:16
Pohlaví: muž
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 532 x
Oceněn: 1094 x
Kontaktovat uživatele:

Počet sexuálně zneužívaných dětí roste (video.aktualne.cz)

Příspěvekod Leonid » 15.2.2016 11:12:38

Počet sexuálně zneužívaných dětí roste, pachateli jsou často členové rodiny, říká psycholožkaKaždé páté dítě zažilo nějaký útok sexuálního zneužívání, nejčastěji jsou oběťmi děti ve věku 3 až 6 let, říká ředitelka Dětského krizového centra Zora Dušková. Obětí sexuálního zneužívání přibývá podle ní i díky internetu a pohybu mladých na sociálních sítích. Za problém považuje, že mnoho dospělých dítěti informace o zneužívání nevěří, to potom znamená pro dítě další bezmoc. Dodává, že je nutné děti o rizicích poučovat od útlého věku.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Počet sexuálně zneužívaných dětí roste (video.aktualne.cz)

Příspěvekod Max » 15.2.2016 14:45:54

A v tomto má tá pani pravdu - ja to už píšem niekoľko rokov. Je potreba informovať deti od útleho veku.
No, potom tam píše o sociálnych sieťach, čo je problém súčasnosti a nik to nerieši. Dieťaťu treba ukázať, čo je to sex a k čomu slúži - samozrejme podľa veku. Sú na to knihy a internet - netreba sa báť a zabudnúť na tabu. Ak to dieťaťu budeme tajiť, tak ono zatají svoje aktivity. V 10 rokoch je už dieťa dostatočne vyspelé, aby pochopilo, že sex nie je pre ne bezpečný a že sa môžu stať obeťou z nevedomosti na nete. A to tak, že sa nechajú zatiahnuť do prostredia, ktoré ešte plne nechápu. Si myslia, že sú cool, ak sa budú ukazovať a na oplátku dostanú obdiv. Toto treba vysvetliť, že to nie je správne chovanie. Stačilo by v malom veku dieťaťu povedať: "Choď masturbovať do vedľajšej izby, nie je to vhodné medzi ľuďmi." Proste ich odmalička treba viesť týmto smerom. Sex nie je len pre dospelých - patrí aj deťom, ale v inej forme.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host