Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Sekta Děti boží

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 462
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1427 x
Oceněn: 1507 x
Kontaktovat uživatele:

Sekta Děti boží

Příspěvekod Neptun » 7.3.2016 21:57:00

Ježíšovi hippies lovili věřící na sex

zdroj: idnes.cz
Šedesátá léta přála volné lásce a spirituální revoluci. Právě na těchto kořenech vyrostla v USA sekta Děti boží, jejíž členové věřili, že s Ježíšem se mohou spojit skrze sex. Nevyhýbali se při tom ani prostituci a zneužívání dětí.
...děti vyrůstaly v uzavřené komunitě, která s vnějším světem komunikovala jen velmi zřídka, musely dodržovat přísné regule a měly omezený kontakt se svými biologickými rodiči. Ty ve výchově nahradily takzvané chůvy, které měly na starosti celé skupiny dětí a své svěřence také často zneužívaly.
„Lehli jste si nazí do postele s chůvou, převalovali jste se a pak k tomu došlo,“ vzpomíná Noah ve svém dokumentu Děti boží: Ztracené a nalezené.
V důsledku „koketního rybaření“ se do konce roku 1981 narodily asi tři stovky dětí. V sektě se jim říkalo „Ježíšovy děti“ a podle Berga měly být od narození naplněné štěstím. Příběh Rickyho Rodrigueze tomu však neodpovídá.
Rodriguez byl plodem dovolenkového rybaření Bergovy manželky Karen Zerbyové zvané „Matka Marie“. Berg ho neoficiálně adoptoval, dal mu jméno Davidito a viděl v něm svého budoucího nástupce. V roce 1982 sekta vydala publikaci nazvanou „Příběh Davidita”, ve které byl sedmiletý chlapec zobrazen na velmi choulostivých fotografiích. Na některých leží nahý se svou chůvou v posteli, jinde jí sahá na prsa.
Postupně v něm kvasila frustrace ze sexuálního zneužívání v dětství a v roce 2005 se rozhodl, že se pomstí. „Moje vlastní matka. Ta ďábelská malá coura. Jak můžete tohle dělat dětem? Jak můžete tohle dělat a v klidu v noci spát?“ ptal se Rodriguez na znepokojivém videu.
„Mám potřebu se pomstít. Potřebu spravedlnosti, protože takhle už dál nemůžu,“ říká na videu třicetiletý muž obklopený zbraněmi. Den poté vylákal na večeři svoji bývalou „chůvu“ Angelu Smithovou. Odvedl ji k sobě do bytu, kde ji mučil a nakonec ubodal. Poté odjel do města Blythe na jihu Kalifornie, kde se zastřelil.
Pro svou matku chystal Rodriguez největší trest. Snil, že ji upálí v jejím domě. Nedokázal ji však najít, a tak se spokojil se smrtí Angely.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti