Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Tajné symboly pedofilov na sociálnych sieťach

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7554 x
Kontaktovat uživatele:

Tajné symboly pedofilov na sociálnych sieťach

Příspěvekod Plyšáček » 16.5.2016 18:38:07

Odhalenie: Tajné symboly pedofilov na sociálnych sieťach (sputnik.zoznam.sk)Zdanlivo neškodné obrázky motýľa, srdca či špirály objavujúcich sa na sociálnych sieťach, šperkoch či na niektorých výrobkoch sú v skutočnosti symbolmi zvrhlých chúťok pedofilov.

Možno je to pritiahnuté za vlasy, no niektoré médiá prišli s informáciou, že na prvý pohľad obyčajné jednoduché obrázky pastelových farieb, ktoré nevzbudia takmer žiadnu pozornosť, sú v skutočnosti veľmi nebezpečné. Agenti FBI zistili, že v skutočnosti ide o symboly, ktorými pedofili medzi sebou komunikujú o sexuálnej preferencii. Odhalili päť symbolov. Ktoré sú to?

GLogo, tzv. GirlLover logo je srdce vo vnútri srdca a hovorí, že pedofil preferuje mladé dievčatá.


Obrázek
odkaz a zdroj: spuntik.zoznam.sk


BLogo, tzv. BoyLover logo je modrá trojuholníková špirála orámovaná iným trojuholníkom a preferujú ju pedofili uprednostňujúci mladých chlapcov.

Obrázek
odkaz a zdroj: spuntik.zoznam.sk


LBLogo, tzv. LittleBoyLover je modrá trojuholníková špirála podobná ako pri BLogu, len pripomína detskú kresbu, lebo títo pedofili sa zameriavajú na ešte mladších chlapcov.

Obrázek
odkaz a zdroj: spuntik.zoznam.sk


CLogo, tzv. ChildLogo v podobe ružovo-fialového motýľa znamená, že pedofil nepreferuje chlapcov alebo dievčatá, ale má záujem o obe pohlavia.

Obrázek
odkaz a zdroj: spuntik.zoznam.sk


CLOMAL, tzv. Childlove Online Media Activism je pedofilné podporné logo v tvare trojuholníka, srdca a kruhu zlúčených do jedného. Tento symbolom pedofili používajú na vzájomnú podporu názoru, že sexuálne vzťahy medzi dospelými a deťmi by mal byť dekriminalizované.

Obrázek
odkaz a zdroj: spuntik.zoznam.sk


Tieto symboly boli v obehu na sociálnych sieťach či blogoch dlhé roky. Dokonca sa objavili aj na niektorých detských hračkách, suveníroch či šperkoch. Prvýkrát objavili agenti logo v roku 2007 a odvtedy sa touto problematikou podrobne zaoberajú.

Obrázek
odkaz a zdroj: spuntik.zoznam.sk


Symbol pedofilov sa nevysvetliteľne objavil napríklad na tomto plyšovom aute spoločnosti Monster Jam.

Obrázek
odkaz a zdroj: www.wtsp.com

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti