Facebok smazal fotografii otce s dítětem ve sprše

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Angelo
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 256 x
Oceněn: 325 x

Facebok smazal fotografii otce s dítětem ve sprše

Příspěvekod Angelo » 16.5.2016 23:16:41

Facebok smazal fotografii otce s dítětem ve sprše (prask.nova.cz)

Na Facebook se navalila kritika za to, že smazal snímek, na kterém drží otec Thomas v náručí svého nemocného syna, který v roce 2014 prodělal salmonelózu. Co je na snímku špatného?

Snímek je totiž nafocen ve sprše, kde jsou oba nazí, a právě to Facebooku přišlo nepřijatelné. I přesto, že na snímku intimní partie vůbec vidět nejsou. Fotografii pořídila mužova manželka Heather Whitten a připsala k ní následující komentář.
„Thomas strávil se synem hodiny ve sprše ve snaze snížit jeho horečku a nechat ho se kdykoli vyzvracet a vykonat potřebu, jelikož měl průjem (...) Byl to silný moment pro nás jako rodiče. Já jsem seděla ve sprše s nimi a byla jsem ohromena tou scénou před sebou. Tento muž. Tento manžel, partner a otec. Byl tak trpělivý a tak milující a tak silný s naším malým synem na klíně.“ uvedla Heather svůj dojemný zážitek.

Žena následně uvedla, že byla velmi zaskočena tím, kolik lidí příspěvek kvůli nahotě přehlédlo a nesnažilo se v něm najít příběh. Nahota je odradila, což mělo dokonce za následek smazání tohoto snímku. Nyní se ale lidé bouří a nechápou, proč by měl být takový snímek odstraněn.

Obrázek
odkaz a zdroj: prask.nova.cz

Ať mi nikdo neříká, že je dětská nahota v pohodě. I když, tahle fotografie je naprosto neškodná. :)
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne 17.5.2016 0:28:15, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Úprava nadpisu, doplnění textu i fotografie
Gabriel Svoboda
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 419 x
Oceněn: 206 x

Re: Facebok smazal fotografii otce s dítětem ve sprše

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 17.5.2016 7:55:00

Facebook smaže jakoukoli nahotu, nejen dětskou. Facebook ti může smazat cokoli, nejen to, co je nelegální.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”