Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Disney: Královna Elsa není lesbička

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Disney: Královna Elsa není lesbička

Příspěvekod Plyšáček » 2.6.2016 19:14:53

Disney: Kráľovná Elsa nie je lesbičkaAkokoľvek absurdne a nezmyselne to znie, LGBT lobby tlačí na produkciu Disneyoviek, aby v 2. diele obľúbenej detskej rozprávky Ľadové kráľovstvo (v origináli Frozen) spravili z kráľovnej Elsy lesbičku. Podporte nás, prosím, v požiadavke, aby zástupcovia spoločnosti Disney neustúpili týmto tlakom, a aby kráľovná Elsa, s ktorou sa stotožňuje milióny detských diváčok na celom svete reprezentovala prorodinné hodnoty.

Ľadové kráľovstvo sa stalo historicky najúspešnejším animovaným filmom a získalo až 2 Oscarov. A práve túto rozprávku si zástancovia LGBTI na presadzovanie svojej agendy. Sú totiž po zhliadnutí pilotnej časti príbehu presvedčení, že kráľovná Elsa už lesba je, a preto požadajú, aby v ďalšom dieli dostala svoju partnerku. Kampaň na sociálnej sieti, ktorá používa hashtag #GiveElsaAGirlfriend (dajte Else priateľku), sa stala virálnou. Túto požiadavku považuje za oprávnenú aj GLAAD, americká homosexuálna lobby, ktorá silne kritizuje spoločnosť Disney za to, že v roku 2015, vo svojich filmoch nevykreslila žiadnu LGBT osobu. Liberálne média pritakávajú, že aj lesby by mali mať "svoju" princeznú.

Pokračovanie tejto rozprávky je naplánované na rok 2018. Aby sme o dva roky našim deťom nemuseli vysvetľovať, že kráľovná Elza je lesba, navrhujeme inú alternatívu: Nech sa vyrobí rozprávka, ktorá vyobrazuje pevné rodinné hodnoty pre naše deti a predstavuje prirodzenú rodinu ako vzor. Podpíšte preto našu petíciu pre spoločnosť Disney s tým návrhom, aby sa Elza zamilovala do Princa Krasoňa. #CharmingPrinceForElsa.

Rozprávka Ľadové kráľovstvo patrí medzi najlepšie zarábajúce animované filmy všetkých čias. Jej vplyv zasahuje do sŕdc a myslí detí. Dievčatá po celom svete snívajú o dni, kedy sa vydajú za krásneho princa a túžia byť ako ich obľúbené Disney princezné.

Veríme, že Disney nepodľahne tlaku liberálnej agendy. Podpíšte preto našu petíciu pre spoločnosť Disney s tým návrhom, aby sa Elza zamilovala do princa. #CharmingPrinceForElsa.

Kráľovná Elsa môže, samozrejme, zostať slobodná, či mať dokonca iné povolanie... podstatné je, že nechceme, aby bola kráľovná, s ktorou sa stotožňujú milióny detí na celom svete, vykreslená v lesbickom vzťahu...
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Disney: Královna Elsa není lesbička

Příspěvekod Plyšáček » 3.6.2016 19:00:11

Obrázek
odkaz a zdroj: ipopam.com


Tak vám nějak nevím.
Rozhodnutí o tom, jaké orientace bude Elsa, by mělo zůstat na jejím tvůrci. Toto rozhodnutí by však mělo být maximálně uvážlivé. Vždyť princeznu Elsu mají za vzor tisíce a tisíce malých holčiček. A prostřednictvím pohádek se děti seznamují se základními lidskými archetypy (vzorci chování). Napodobováním svých hrdinů postupně vrůstají do reálného světa a v něm často hledají realizaci svého pohádkového předobrazu. Je otázkou, kam by lidstvo směřovalo, kdyby pohádky ovládly nositelé nejrůznějších sexuálních variací. Možná by byli všichni chápavější, tolerantnější a více přijímající své vlastní odchylky. Na druhou stranu by to mohlo posílit perverznosti všeho druhu.

Pokud Elsa ve druhém dílu skončí v posteli s holkou, tak dám zřejmě podnět k tomu, aby někdo šikovný natočil pohádku o králi, který bude děsný sympaťák s bude balit malé princezničky. Vlastně ono by se našlo i mnoho již existujícího. Ale bylo by vhodné pouštět to dětem?

Obrázek
odkaz a zdroj: forosperu.net
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2926 x
Oceněn: 3064 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Disney: Královna Elsa není lesbička

Příspěvekod Asce » 4.6.2016 12:15:10

Přátelé, dovolte mi několik obecnějších úvah vážících se k tomuto tématu, ale principiálně i k některým dalším příspěvkům.

Především si myslím, že západní civilizace je již delší dobu z hlediska rozvoje duševna na zcela špatné trajektorii. Zřejmě opustila to, že život jedince má být určován a směrován několika základními povinnostmi, například shrnutými ve zhutnělé formě přístupné pradávným lidem v Desateru přikázání Božích (4. až 10. přikázání). Místo toho uděluje jedincům možnost uzurpovat si pro sebe jakási práva. Podle mého vnímání světa však nemám žádné právo například na to, aby mě spoluobčan neokradl. Ovšem tentýž spoluobčan má za povinnost neokrást mě. Výsledek je zdánlivě stejný, jako bych měl ono právo nebýt okraden – prostě nebudu okraden. Ano, v materiální sféře je to totéž. Ale v duševní sféře jde o naprosto rozdílné polohy. Můj pohled je takový pokornější – nemohu si „vydupávat“ jakési nároky, ale musím spoléhat, že ostatní, případně pod trestem vládnoucí moci, budou dodržovat svoje povinnosti, tj. přesně ty stejné, jako musím dodržovat já sám. Zatímco si snadno mohu představit kvanta jakýchsi práv, která bych vůči společnosti a jejím jednotlivcům chtěl uplatňovat, že bych si chtěl přidávat povinnosti, hm, to asi nejspíš ne. Pokud tedy „jedeme“ přes povinnosti a nikoliv přes práva, je obtížné si představit třeba to, že pohádková bytost musí být lesba, protože by se lesbické ženy jinak mohly cítit diskriminovány, neboť nejsou v příběhu zastoupeny.

Další moje myšlenky směřují do oblasti „konání dobra“. Jako kdyby lidé, zejména pak zde mám na mysli zákonodárce, neuměli číst či trpěli selektivní hluchotou, pokud jim někdo připomene: „Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly.“ A tak v zájmu rodiny zcela rozbíjíme rodinu, v zájmu práv dítěte zcela likvidujeme hodnoty jako je smysl pro povinnost a další výchovné atributy, v rámci konání dobra jsme homosexuální úchylky povýšili na normu, atd.

K tomu připomeňme tlaky různých aktivistických skupin – což je směs lidí hloupých, manipulovatelných, fanatických a těch, kteří se pomocí již vyjmenovaných umí dobře zviditelnit a hlavně odsávat státní peníze.

Výsledkem je celkové podkopávání role rodiny ve výchově dětí, tj. včetně poskytování vzorců chování, i role rodiny jako základní organizační složky civilizace. Podle mne vznik rodiny jakožto oné organizační jednotky stál na úsvitu civilizace a stal se jejím klíčovým spoluutvářejícím faktorem. Nu, rodina pomalu končí… Budeme mít různé kombinace náhodných dvojiček, spousty jednotlivců, snad i skupinky kohokoliv s kýmkoliv, kde se mezi nimi budou více méně chaoticky pohybovat nevychované děti. Ty ovšem nebude radno vychovávat, protože by snadno mohl být překročen některý z nepřeberné spousty zákonů. Což by byl problém – děti by byly odebrány a skončil by zdroj příjmů v podobě sociálních dávek… Někdo možná namítne, že s tou výchovou toho nadělám – přeci stačí ratolest posadit před telku, počítač, tablet, mobil, či co, kde si pustí pohádku Ledové království, a je to. Že je královna lesba? „Jednak to ani nevím, já se na pohádky nedívám, a jednak je aspoň klid od lesbiček, takže je vše v pořádku,“ říká hypotetický rodič. Obávám se, že v pořádku už není mnoho věcí, a že navíc bude hůř, daleko hůř…
Uživatelský avatar
Fíres
VIP člen
Příspěvky: 129
Registrován: 22.1.2016 22:17:52
Pohlaví: muž
Povolání: Zatím studuji
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1606 x
Oceněn: 301 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Disney: Královna Elsa není lesbička

Příspěvekod Fíres » 6.6.2016 21:06:57

Článek opravdu zajímavý. Člověk je nejvíce ovlivnitelný v mládí. Asi do 25 let se člověk učí a přijímá nové informace. Po dosažení tohoto věku se již neučí, ale spíše přemýšlí a využívá informace, které dosud získal, a je velice obtížné tyto informace změnit. Pokud člověk dělá v mládí nějakou věc jedním způsobem, ve 40 ji bude dělat pořád stejně, i když budou způsoby, jak danou věc dělat lépe. Pokud bude někomu vmýváno v mládí, že je pedofil zrůda, v dospělosti už názor nezmění. Proto podle mě nemá význam nějak měnit myšlení starší generace, ale je třeba začít u dětí.

Tedy udělat z Elsy lesbičku je velmi dobrý tah, jak změnit myšlení následující generace. Otázka je, zda je to stále potřeba? Nemohu hodnotit celosvětovou společnost, ale z mých zkušeností (které v podstatě nemají téměř žádnou výpovědní hodnotu) již neexistuje u mladé generace takový problém s lesbami nebo gayi. Jiná věc je, kdyby byla hlavní postava pedofilně orientovaná. Tam by byl význam mnohem větší.
Plyšáček píše:Na druhou stranu by to mohlo posílit perverznosti všeho druhu.
Ale bylo by vhodné pouštět to dětem?

Nad tímto je velice důležité se zamyslet. Jaký by to mohlo mít negativní dopad? Osobně bych se bál, že tím, jak holčičky budou chtít být jako princezny, budou najednou chtít mít také svoji princeznu. Lidi s jinou orientací by měli být tolerováni, ale v žádném případě by neměli být bráni jako normální! Protože to normální není! Je jedno, jestli je člověk lesba, pedofil, gay, nebo něco jiného. Normální je, že holce se líbí kluk a klukovi se líbí holka, v přiměřeném věku. Je třeba si dávat velice dobrý pozor, aby se z úmyslu ochránit jinak orientované nestalo to, že bude jiná orientace brána jako úplně normální, nebo naopak ještě lepší, než klasická heterosexuální orientace!

Rozšíření perverzností? Toho bych se asi tolik nebál. Jestli má princezna v posteli prince nebo princeznu není podle mě tolik podstatné jako to, že jsou v posteli. Bojím se, že mnohem horší dopad v tomto ohledu má doslova šílená pornografie, ke které se dnes může dostat úplně každý, a opravdu působí dojmem, že v sexu je vše v pořádku...

Osobní názor na Elsu mám takový, že by měla mít normálního prince. A nemyslím si, že by bylo vhodné, aby byla hlavní postava v jakékoli pohádce jinak orientovaná. Pro propagaci bych klidně využil méně důležitou kladnou postavu, která může mít odlišnou orientaci, pokud by se autorovi podařilo vytvořit dílo, ve kterém nebude působit odlišná orientace jako negativum nebo pozitivum, a nepůsobila by tam příliš normálně, tak bych se nebál tuto pohádku svému dítěti pustit. Velikou otázkou jsou ale maminky, které na tuto problematiku mohou mít svůj názor, a něco takového je pro ně prostě nepřípustné.

Plyšáček nám stále nabízí nějaké dotazníky, tak bych si dovolil také pár otázek položit.

 1. Jaký máte názor na jinak orientované jedince (lesby, gaye, pedofily a další)?
 2. Jak by měli být tito lidé vnímáni veřejností?
 3. Jak podle vás tyto lidi veřejnost vnímá?
 4. Jak by měli být tito lidé veřejnosti prezentováni?
 5. Jak by mohla taková pohádka ovlivnit dítě?
 6. Je vhodné, aby v pohádkách pro děti vystupovali postavy s jinou orientací?
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2926 x
Oceněn: 3064 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Disney: Královna Elsa není lesbička

Příspěvekod Asce » 6.6.2016 22:15:45

 1. Jaký máte názor na jinak orientované jedince (lesby, gay, pedofily a další)?
  Jakákoliv zde vyjmenovaná orientace je podle mého názoru vrozená (zde kladu rovnítko k akceptovatelná) a soukromá věc daného jedince. Podle toho by s ní měl nakládat on sám (nevystavovat ji na obdiv - či snad pohoršení?), nepovyšovat se nad jinak orientované, ale ani se cítit nějak méněcenný. Analogicky by se měla chovat společnost - tedy akceptovat jedince, kteří neubližují ostatním, a to bez ohledu na jejich orientaci. Po této by se neměla pídit - je to soukromá věc každého člověka.
 2. Jak by měli být tito lidé vnímáni veřejností?
  Jak jsem naznačil, považuji za neslušné pídit se po orientaci jiného jedince (leda bych jej chtěl "sbalit", apod.). Pokud se orientaci dozvím, měl bych dotyčného soudit podle jeho činů, nikoliv podle orientace.
 3. Jak podle vás tyto lidi veřejnost vnímá?
  Rozporuplně. Pedofily jednoznačně negativně, a to proto, že má představu, že pedofilie = sklon k fyzickému znásilňování dětí. Ke gayům se lidé raději moc nevyjadřují, aby nebyli označeni za předpojaté, zpátečnické, apod. Vzhledem k tomu, že jak ženy, tak muži velmi často vnímají lesby se vzrušivým erotickým podtextem, dopadá to tak, že již dnes řada dívek má pocit, že by měly mít nějakou tu partnerku, aby byly "in".
 4. Jak by měli být tito lidé veřejnosti prezentováni?
  Jako každý jiný člověk. Tedy bez jakéhokoliv důsledku, ať již kladného či záporného. U lidí by měly rozhodovat činy, ne orientace.
 5. Jak by mohla taková pohádka ovlivnit dítě?
  Pohádky, ale i další umělecká díla, velmi ovlivňují myšlení mladé generace. Děcka potřebují - a také nalézají - kladné vzory pro své budoucí celoživotní jednání. Pokud se klíčové postavě podsunou jakékoliv vlastnosti, výroky, postoje, budou těmito myšlenkami ovlivněny obrovské skupiny lidí. Stačí malý posun. O pár let další. A pak další. Říká se tomu salámová metoda.
 6. Je vhodné, aby v pohádkách pro děti vystupovaly postavy s jinou orientací?
  Považuji to za nevhodné zejména u hlavních postav, neboť si mladá generace podle nich utváří vzory. Za jedinou normální a správnou považuji rodinu tvořenou mužem a ženou. Jen taková, podle mého názoru, dokáže dětem dát správnou výchovu určenou rovnováhou mezi mužským a ženským principem chování. No, bohužel dnes je řada mužů muži jen proto, že čůrají pindíkem. Ale to je již jiná diskuze...
Uživatelský avatar
Mack
Moderátor
Příspěvky: 452
Registrován: 2.1.2016 20:30:52
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1222 x
Oceněn: 1072 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Disney: Královna Elsa není lesbička

Příspěvekod Mack » 7.6.2016 12:01:16

 1. Jaký máte názor na jinak orientované jedince (lesby, gaye, pedofily a další)?
  Plne ich rešpektujem. Nie sú o nič horší či lepší než my. Aj keď treba uznať, že v mnohom to majú jednoduchšie.
 2. Jak by měli být tito lidé vnímáni veřejností?
  Ľudia by nemali mať predsudky. Všetci sme si predsa rovní, no nie? To, že sa niekto narodí s inou orientáciou ako väčšina, neznamená, že je menejcenný. Je len proste iný.
 3. Jak podle vás tyto lidi veřejnost vnímá?
  Myslím, že homosexuáli to v dnešnej spoločnosti majú celkom dobré. Už to nie je také tabu ako kedysi. Nemusia sa so svojou orientáciou báť verejne priznať. Žiaľ, ako vieme, s pedofíliou to také ružové nie je. Ale verím, že sa dožijem doby, keď budem môcť verejne priznať, že som pedofil, bez toho, aby ľudia na mňa pozerali ako na zvrhlíka a zneužívača detí.
 4. Jak by měli být tito lidé veřejnosti prezentováni?
  Ako píše Fíres, treba začať u mladej generácie. Deťom by sa malo vysvetlovať, že sú tu inak orientovaní ľudia, ktorí za svoju orientáciu nemôžu a nemajú ich odsudzovať, ale pomôcť im začleniť sa do bežnej spoločnosti. Homosexuáli sú už tak povediac za vodou, nás pedofilov čaká ešte dlhá cesta. Kým v médiách budú kolovať správy typu "Odsúdený za pedofíliu" atď...nikam sa nepohneme. Nehovoriac o tom, že pedofilov väčšinou spomenú len vtedy, keď spáchajú trestný čin.
 5. Jak by mohla taková pohádka ovlivnit dítě?
  Mohlo by nadobudnúť dojem, že homosexualita je normálna, čo nie je.
 6. Je vhodné, aby v pohádkách pro děti vystupovaly postavy s jinou orientací?
  Ak by bola v rozprávke vhodne zakomponovaná, prečo nie. Úprimne si však nemyslím, že je to nutné. Skôr by som zameral vzdelanie detí ohľadom tejto problematiky na školu a pod. Tlačiť to nasilu do rozprávok je podľa mňa blbosť.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
VIP člen
Příspěvky: 136
Registrován: 2.1.2016 18:41:28
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 513 x
Oceněn: 351 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Disney: Královna Elsa není lesbička

Příspěvekod Gabriel Svoboda » 10.6.2016 21:17:01

Nemám rád nátlak ani v jednom směru. Homosexuální postavy by neměly být do pohádek vnucovány lobbistickými skupinami. Ale homosexuální postavy v pohádkách mi nevadí, pokud jejich počet bude odpovídat jejich podílu mezi skutečnými lidmi a pokud je tam autor dá proto, že to tak cítí a že upřímně chce ukázat svět takový, jaký je. Když je ale do pohádek cokoli násilně dosazováno jako propaganda, je to hned poznat.

Tradiční rodina je v problémech, ale nemůžou za to homosexuálové, na vině jsou spíše zásahy státu (příliš štědré sociální dávky, nesmyslné zásahy sociálky, povinná školní docházka apod.).

Asce píše:No, bohužel dnes je řada mužů muži jen proto, že čůrají pindíkem. Ale to je již jiná diskuze...


Ano, to jsem přesně já. +pozdrav+

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti