Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Pedofília ako zamestnanie

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Pedofília ako zamestnanie

Příspěvekod Max » 8.6.2016 20:08:47

Pedofília ako zamestnanie? Kresťanský učiteľ zarábal na nevinných obetiach (aktualne.atlas.sk)LONDÝN – Novým najzvrátenejším a najaktívnejším pedofilom všetkých čias je britský fotograf a učiteľ Richard Huckle. Svoju zvrhlosť videl ako dobrý biznis.
Má len tridsať, ale podľa obvinení znásilnil až 200 detí. Kresťanský učiteľ angličtiny najradšej útočil na deti z rozvojových ázijských krajín.

Najviac obetí pochádza pravdepodobne z Malajzie. Podľa dailymailu si cez svoju profesiu získal dôveru rodičov a mal tak k deťom lepší prístup.

Natáčanie, nútenie k obchytávaniu aj sexuálny styk vykonával s chlapcami aj dievčatami vo veku od šiestich mesiacov do dvanástich rokov.

Po rokoch teroru ho polícia konečne usvedčila a zvrhlíkovi hrozí doživotie vo väzení. Proti nemu svedčili dokonca aj jeho rodičia.

Skutočný biznis
Hucklovým zvráteným snom bolo urobiť z pedofílie skutočné zamestnanie.

Od ostatných predofilov chcel vyberať financie prostredníctvom crowdfoundingu a chcel vydať akýsi manuál s názvom „Pedofília a chudoba: Sprievodca pre milovníkov detí”.

„Deti žijúce v chudobe sú rozhodne oveľa ľahšie na zvádzanie ako západné deti zo strednej triedy. Stále plánujem vydať príručku s touto témou,“ napísal Huckle na takzvanom temnom webe.

Podľa echo24.cz ide o internetové podsvetie, kde sa okrem detskej pornografie nachádzajú aj stránky s ponukou drog, zbraní a vrážd na objednávku. Tieto stránky sú síce viditeľné, ale skrývajú IP adresy pôvodcov a nenajdú ich ani vyhľadávacie servery.

Huckle sa priznal aj k tomu, že by si rád privyrobil predávaním detského porna. Videá zobrazujúce jeho nechutné činy tiež zverejnil na temnom webe a záujemcom ich sprístupnil po zaplatení.

Pedohra
Brit zašiel až tak ďaleko, že si viedol podrobné záznamy o každom násilnom čine a vytvoril si systém takzvaných „pedobodov”, ktorými sa odmeňoval. Informoval o tom portál dailymail.co.uk.

Za najväčšie šťastie vraj považoval to, že jedno trojročné dievčatko ho poslúchalo a bolo mu verné ako pes. Na internete to označil ako „výhru v jackpote”.

Jeho najobľúbenejšími obeťami pritom boli batoľatá. Najmladšie znásilnené dieťa malo len šesť mesiacov.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti