Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Pedofilové na gaypride v Bratislavě

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Pedofilové na gaypride v Bratislavě

Příspěvekod Plyšáček » 4.8.2016 15:23:17

Pedofilov na gay-pride si všimol aj Boris Kollár: “Začne to sobášmi v kostoloch a pokračovať to bude legalizáciou pedofílie” (hlavnespravy.sk, konzervatívny denník)Uplynulú sobotu 30. júla sa prehnal Bratislavou početnejší pochod LGBTI extrémistov. Práve zároveň prebiehali svetové dni mládeže v Krakove, a tak aktívna kresťanská mládež na viacerých anti-pochodoch, ktoré sa v ten deň organizovali, chýbala. Médiá však venovali Dúhovému pochodu pomerne veľký priestor a prekvapivo aj pochodom z druhej strany. K pochodu sa vyjadril aj Boris Kollár zo strany Sme rodina. Upozorňuje na ďalší z krokov, ktorého pravdepodobne v rozmedzí zopár rokov budeme svedkami – pedofili na pochodoch hrdosti, čo sa už na minuloročnom Pride v Prahe udialo a nie po prvýkrát

“Dovoľte mi ešte sa vrátiť k dúhovému pochodu. Keď som tvrdil že toto je salámová metóda mal som absolútnu pravdu. Najprv začnú zo sobášmi v kostoloch, potom prídu adopcie detí, potom nastúpia pedofili a na rade budú nekrofili. Vtedy na mňa poukazovali, že čo to ten Kollár rozpráva, ale ono sa ukázalo že je to tak. V Čechách napríklad už sú pedofili organizovaní a sú v spojení s organizátormi týchto dúhových pochodov. Kde sme to došli, že sa nám tu takíto úchyláci budú dožadovať tolerancie. V žiadnom prípade! Pokiaľ ja budem v parlamente, tak vám garantujem, že nič také cez mňa neprejde. A tí pedofili už chceli vyjsť teraz von, videl som uniknuté maily v ktorých komunikovali s organizátormi pochodov”, povedal Boris Kollár. O uniknutých mailoch z prostredia mimovládnych aktivistoch už pred rokom varoval bývalý minister pre ľudské práva a menšiny Michael Kocáb.

Mailove schránky mimovládkarom nabúrali české vlastenecké skupiny. Väčšina z mailov pojednávala o peniazoch na organizovanie protinárodných aktivít spojených hlavne s vítaním utečencov a informačných stratégií určených vláde, ako odkomunikovať príchod migrantov s občanmi. Našli sa však medzi nimi aj maily pojednávajúce o stretnutí s organizáciou pedofilov, ktorí chceli vystúpiť na gaypride v Prahe minulý rok a aj vystúpili. Prečítať si o tom môžte tu. Prvýkrát vystúpili na pochode už v roku 2013, písali sme vtedy o tom tu.

V jednom z e-mailov píše organizátorka gaypride Bohdana Rambouskova z českej Otvorenej spoločnosti, vedúcemu projektu Hatefree culture Lukášovi Houdkovi, že pedofili na Pride vystúpili a že na stretnutí s nimi to nič nemení. Houdek varuje, že spojovať ich s Prideom nie je dobré, lebo “spoločnosť má ešte problém s nami, nieto ešte s nimi, ale že stretnúť sa každopádne treba.”

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti