Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Brutální vražda čtrnáctileté dívky

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Angex
Uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 2.1.2016 19:00:26
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 264 x
Oceněn: 364 x
Kontaktovat uživatele:

Brutální vražda čtrnáctileté dívky

Příspěvekod Angex » 16.2.2017 0:55:41

Matka nechala přítele, aby jí znásilnil dceru! Pak ji společně zabili a rozřezali na kusy (blesk.cz)Půl roku vyšetřování brutální vraždy teprve čtrnáctileté Grace Packer přineslo šokující rozuzlení. Dívenku z amerického Bucks County ve státě Pensylvánie totiž zavraždila matka se svým přítelem. Před smrtí ale zvrhlá žena dovolila partnerovi, ať dceru znásilní, a na celou hrůzu se sama dívala kvůli sexuálnímu potěšení.
Sara Packer nahlásila loni 11. července policii, že její adoptivní dcera zmizela neznámo kam. V tu dobu již byla ale dávno mrtvá a chladnokrevná matka to moc dobře věděla. Na její smrti se totiž podílela.
O tři dny dříve Sara Packer a její přítel Jacob Sullivan dívku vzbudili a řekli jí, že ji odvezou do nového domu, který si pořídili. Učinili tak, jenže namísto nového domova na dívku čekala jenom hrůza, tyranie a sexuální teror.
Sulliven dívenku drsně znásilnil, a to před zraky její adoptivní matky, která všemu vzrušeně přihlížela. Při znásilnění ji navíc bil. Matka po hrůzném sexuálním útoku nabídla dceři léky proti bolesti. Jenže šlo o lest. Podala jí dost prášků na to, aby ji předávkovala.
Když upadla do bezvědomí, svázali ji roubíkem a nechali ji zemřít v podkroví. Jenže když se vrátili, Grace ještě žila. Sullivan ji proto uškrtil. Následně ji i s její matkou rozřezali a ostatky těla pohodili v zalesněné části okresku. Části těla pak ale našli lovci.
Vyšetřování po půl roce odhalilo, že matka se svým přítelem snili o znásilnění a vraždě a své úchylné tužby se nakonec rozhodli zrealizovat. Bohužel se obětí stala dívka, které měla Packer dát domov, který nikdy neměla.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti