Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Mladík obtěžoval v noci zvířata v zoo

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Mladík obtěžoval v noci zvířata v zoo

Příspěvekod Plyšáček » 20.2.2017 18:39:56

Mladík v noci vlezl do zoo. Sexuálně obtěžoval zvířata, tvrdí ostraha (idnes.cz)Do děčínské zoologické zahrady vnikl v noci na neděli šestnáctiletý mladík. Ostraha říká, že to nebylo poprvé, a má za to, že sexuálně obtěžuje zvířata. Případem se zabývá policie.

Podle informací iDNES.cz mladík v zoo v noci na neděli zneužíval oslici. Ostraha ho chytila a přivolala strážníky.
„Naše hlídka na místě ověřila totožnost zadrženého a od ostrahy zjistila, že to není poprvé, co se pohyboval během noci po areálu,“ potvrdil mluvčí děčínské městské policie Tomáš Pavlík.
Mladík hlídce nedokázal vysvětlit, co v noci v zoo dělá. „Ostraha uvedla, že mladík je důvodně podezřelý ze sexuálního obtěžování některých zvířat, což dotyčný nijak nevyvracel,“ poznamenal Pavlík.
Státní policie, která případ převzala, informaci komentovat nechtěla. „Protože jde o mladistvého, nebudeme se k případu vyjadřovat,“ sdělila děčínská policejní mluvčí Petra Trypesová.
Potvrdila pouze to, že pachatel přelezl plot a vstoupil do areálu zahrady, kde ho ostraha hodinu po půlnoci zadržela. „Žádnou škodu na majetku nezpůsobil,“ podotkla Trypesová.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti