Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Desetiletá Indka otěhotněla po znásilnění

Odkazy na mediální zprávy s pedofilní tématikou (s uvedením zdroje v závorce), klíčové citace, komentáře a diskuse na dané téma, otevřené dopisy redaktorům, komunikace s širokou veřejností.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Desetiletá Indka otěhotněla po znásilnění

Příspěvekod Plyšáček » 16.5.2017 8:22:45

Desetiletá Indka otěhotněla po znásilnění, o potratu musí rozhodnout soud (novinky.cz)Soud v Indii rozhodne o tom, zda desetiletá dívka ze severu země může podstoupit interrupci. Dívenku měl znásilnit její nevlastní otec a ona je v pátém měsíci těhotenství, potvrdili lékaři. Podle zákona však už nemůže na potrat, a tak bude soud rozhodovat o tom, jestli jí udělí výjimku. O případu v pondělí informoval server BBC.

Tamní zákon povoluje interrupce do dvacátého týdne těhotenství, pokud není život ženy v ohrožení. Zákon má sloužit k ochraně plodů ženského pohlaví ve společnosti upřednostňující syny před dcerami.

Těhotenství školačky z města Rohtak ve státě Harijána bylo potvrzeno minulý týden poté, co její matka pojala podezření a vzala dceru k lékaři.

„Je zhruba dvacet týdnů těhotná, ale může to být devatenáct nebo jednadvacet týdnů,“ řekl BBC lékař Ašok Čauhan, podle něhož se jedná o hraniční období, takže o potratu, který požaduje rodina, musí rozhodnout soud.

Dívka podle místních médií trávila s otčímem spoustu času, když byla matka v práci. Ke znásilnění mělo dojít opakovaně. Nevlastní otec jí měl vyhrožovat, aby nikomu nic neprozradila. Policie muže zatkla a umístila do vazby.

Zpět na “REAKCE NA MÉDIA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host