Diskuze k Tomiho příběhu

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1820 x
Oceněn: 6469 x

Re: Diskuze k Tomiho příběhu

Příspěvekod Plyšáček » 4.1.2016 19:59:52

Leonide. No... Teda... To je opravdu síla!
Úvahy podobného typu si prosím schovej spíše do našich chystaných náročných studií v Odborné sekci. Asi tuším, kam na to chodíš, ale přece jen...

Leonid píše:...že dítě si užívá vlastní sexualitu, pod čímž si lze představit snad jedině masturbaci a nějaké vzájemné studium mezi vrstevníky.

Proč dětské sexuální hry hned označovat jako studium? :D
Jinak do oblasti dětské sexuality, či sexuality obecně, patří i mnohá jiná témata, jako je objevování vlastního těla, stud, koketování, exhibování atd...

Leonid píše:Ty videa, kde dítě vystavené dospělé sexualitě neví, která bije, jsme asi viděli v životě všichni.

Prosím, zase nenabývejme dojmu, že všichni nebo většina pedofilů či dokonce našich členů zná dépéčko nebo že překračovala zákon.
Leonid
VIP člen
Povolání: dělník
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 3
... až do věku: 45
Děkoval: 493 x
Oceněn: 933 x

Příspěvekod Leonid » 4.1.2016 20:06:40

Plyšáček píše:Prosím, zase nenabývejme dojmu, že všichni nebo většina pedofilů či dokonce našich členů zná dépéčko nebo že překračovala zákon.

Samozřejmě myslím před rokem 2006, kdy to bylo legální.
Neptun
Moderátor
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1247 x
Oceněn: 1207 x

Příspěvekod Neptun » 4.1.2016 20:20:47

Leonid píše:Ty videa, kde dítě vystavené dospělé sexualitě neví, která bije, jsme asi viděli v životě všichni.
Neviděl. A nelituji. V odborné sekci můžeš popsat, co to s nimi dělá.
Leonid píše:Když dospělý řekne dítěti "vylezeme na Matterhorn..."
Krásná metafora. Budu ji rozvíjet. Budeme hovořit o tom, jak děti lákají dospělé, aby tam s nimi už konečně vylezli. Můžeme mluvit o tom, že bereme holčičky na výlet na Sněžku a že to v pohodě zvládají. A tak...
Max
VIP člen
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2269 x
Oceněn: 475 x

Příspěvekod Max » 4.1.2016 21:46:27

Leo, to mi pripomenulo jednu vec, ktorú som napísal na iné fórum. "Ak zneužívate, robte to poriadne."
Angelo
Uživatel
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 255 x
Oceněn: 330 x

Příspěvekod Angelo » 5.1.2016 14:16:04

Plyšáček píše:
Angelo. Lidé, kteří si neoblomně stojí za svými názory, se příliš nevyvíjejí a někdy jsou i nebezpeční. Doufám, že pokud se zde na fóru dozvíš dostatek přesvědčivých poznatků, že jsi ochoten své postoje i názory měnit.
Víš, děti často neví, co chtějí. Nejen v tom významu, že někdy nedokáží správně rozpoznat a pochopit své vnitřní psychické stavy, ale i v tom významu, že netuší, jaké pravděpodobné následky bude jejich rozhodnutí mít.

V některých názorech už se nedá dál vyvíjet. Pokud člověk dojde k úplné pravdě, došel vlastně na konec. Jinak, je možné, že se v tomto případě mýlim. Já se s dětmi nikdy nestýkal a ani nestýkám, nevyhledávám je. A nebezpečný jsem také nikdy nebyl a nejsem. :)
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 5.1.2016 17:46:02

Angelo píše:Pokud člověk dojde k úplné pravdě, došel vlastně na konec.

Angelo, zde by se dalo odpovědět celými svazky mystických knih. Ale těm, kteří k tomu nedozráli, by to stejně nic nesdělilo. Ve zkratce: Tak to není.

Angelo píše:Jinak, je možné, že se v tomto případě mýlim. Já se s dětmi nikdy nestýkal a ani nestýkám, nevyhledávám je.

Jak můžeš být přesvědčen o tom, že svůj názor nezměníš či že jsi dosáhl poznání, když za sebou nemáš zkušenost ani s jedním dítětem? Teprve až budeš mít zkušenost s vlastními dětmi, s desítkami jiných dětí a se stovkami žáků, můžeš začít skromně tvrdit něco o dětech.
Plyšáček
Administrátor

Příspěvekod Plyšáček » 17.1.2016 21:49:18

Tomi píše:Co je pravda, co je lež II.
Dokument: Hovory o lásce 2, režie Pavla Sobotová

Tedy Tomi, to jsem netušil, že jsi tak známý.
Z dokumentu o tobě jsem úplně dojat. Krátký, ale působivý. Říkám si: Jakýsi předchůdce Danielova světa...

Byl jsi nesmírně nádherným chlapečkem. Tvůj současný vzhled byl utajen, nicméně hlas máš sympatický.
Ta koláž z fotografií, co jsi při rozhovoru vyráběl, mi připadla úžasná.
Možnost vidět tvé soukromí, slyšet tvůj hlas atd. považuji za vzácnou příležitost.
Těším se na další díl tvého jedinečného příběhu.
Tomi
Uživatel
... ve věku od: 4
Děkoval: 35 x
Oceněn: 109 x

Příspěvekod Tomi » 17.1.2016 22:22:35

Plyšáček píše:
Tedy Tomi, to jsem netušil, že jsi tak známý.
Z dokumentu o tobě jsem úplně dojat. Krátký, ale působivý. Říkám si: Jakýsi předchůdce Danielova světa...

Byl jsi nesmírně nádherným chlapečkem. Tvůj současný vzhled byl utajen, nicméně hlas máš sympatický...

Moc děkuji za pochvalu, srovnávat mě s Danem je pro mne pocta. Současný vzhled je stejný jako ten malý chlapeček, akorát trochu vyrostl. Já v tom dokumentu jen mluvím, ten člověk je herec. Měl jsem tam být, ale neklaplo to.
Tomi
Uživatel
... ve věku od: 4
Děkoval: 35 x
Oceněn: 109 x

Příspěvekod Tomi » 22.1.2016 21:17:25

Ahoj přátelé, krásně reagujete na můj příběh a jsem za to moc rád a děkuji Vám. Tento víkend přibude další díl a je na co se těšit. Nicméně jsem napsal z jiných důvodů, a to, že jsem kontaktoval režisérku toho dokumentu, která se mi zatím neozvala. Kontaktoval jsem ji z důvodu nabídnutí se na pokračování mého příběhu, nyní i s tou deviantní stránkou. Druhá věc je ta, že jsem o tom řekl lékařům na vizitě, a ti mi to nedoporučili. Dvě sestry z odd. byly nadšené, ale primářka, která tu vypomáhá našemu novému primáři, s tím nebyla spokojená.

Psát sem ale naštěstí můžu, tak v tom nic nezměním.

Krásný den přeje Tomik

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”