Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Rozcestník Asceho životních příběhů

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Uživatelský avatar
Asce
Administrátor
Příspěvky: 871
Registrován: 16.12.2015 18:13:48
Pohlaví: muž
Povolání: IT služby
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3070 x
Kontaktovat uživatele:

Rozcestník Asceho životních příběhů

Příspěvekod Asce » 28.1.2018 21:05:21

Rozcestník Asceho životních příběhů

 • Asceho výběr střípků životních

  V tomto vlákně jsou publikovány Asceho memoáry. S přihlédnutím k Asceho aktuálnímu věku je jasné, že jde často o příběhy z dob, kdy v naší zemi vládl jiný režim. Některé příhody by se dnes, vzhledem k tomu, kam se v mezičase posunul pokrok v oblasti techniky, společenského vnímání, ale třeba i hygieny, vůbec nemohly udát. Význam publikace příběhů vidí jejich autor a subjekt v jedné osobě v tom, aby se laskavý čtenář zamyslel nad Asceho chybami, a sám se tak na případné analogické situace lépe připravil, či se jim rovnou vyhl, a díky tomu neubližoval ani sobě, ani jiným.
  Seznam příspěvků (obsah)

 • Asceho výběr střípků každodenních

  Jde o nahodilé, obvykle drobnější příhody, které Asce zažívá tak, jak jde život. Jejich cílem je ponejvíce čtenáře pobavit, a odvést jej tak od starostí všedního dne. Pokud obsahují nějaké morální poselství, pak většinou není prvoplánové.
  Seznam příspěvků (obsah)

 • Diskuse k Asceho Střípkům

  V tomto vlákně probíhá diskuze k příspěvkům ze Střípků životních a každodenních. Na konci výchozích příspěvků jsou na jednotlivé diskuzní reakce vloženy odkazy. Někdy se v diskuzi od Asceho pro dokreslení jeho odpovědi objeví i drobnější příhody, které on již nepovažoval za nutné dávat do hlavních tematických vláken. Pro nováčky, ktere by Asceho životní radosti a trable zaujaly, proto nemusí být od věci, z tohoto důvodu číst i diskuzi již proběhlou dříve. Ostatní vlákna Asceho příběhů mají diskuzi umístěnou jinde.

 • Asceho obzvlášť ostrohranné střípky

  Zde jsou publikovány Asceho životní příhody, které by buď až příliš dráždily obecnou veřejnost, anebo by na základě nich někdo ze široké veřejnosti mohl odhalit jejich aktéry. Vlákno je proto přístupné jen pro členy Clubu Pedonia.
  Seznam příspěvků (obsah)

 • Asceho třináctá komnata

  Jde o několik příhod, které jsou natolik choulostivé, že jsou předány jen konkrétním osobám, a to na základě nějakého hlubšího souznění s příjemcem. Většina těchto příběhů neexistuje v písemné podobě. Předávání této části memoárů je problematické, protože již nyní Asce lituje toho, že takto citlivé věci předal člověku, který jej posléze zradil.

Asceho výběr střípků životních

Kapitola I. Úvod

Kapitola II. Dětství a dospívání

Kapitola III. Léta studií na vysoké škole

Kapitola IV. První zaměstnání - učiliště

Asceho obzvlášť ostrohranné střípky


Asceho výběr střípků každodenních

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti