Chat pro oprávněné uživatele běží denně od 18:00 do 21:00.

Endorfínove dobrodružstvá

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Endorfin
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 8
... až do věku: 40
Děkoval: 119 x
Oceněn: 19 x
Kontaktovat uživatele:

Endorfínove dobrodružstvá

Příspěvekod Endorfin » 23.2.2018 15:23:27

Môj príbeh začal v dobe, keď som mal asi 6 rokov. Do tej doby som svoju sexualitu nevnímal. Mal som susedku Majku, ktorá bola asi o rok staršia odo mňa, čiže mala asi 7 rokov. Bola to veľmi milá, štíhla dievčinka, s dlhými blond vláskami, zapletenými do vrkôčikov. Mala krásnu tváričku, noštek mierne dohora, guľatý zadoček, dlhé krásne nohy a tiež krásne bosé ušľachtilé chodidlá so súmernými, dlhými prstíkmi. Spätne si vybavujem, že sa veľmi podobala na malú Jenny z Forresta Gumpa. Hrávali sme sa od malička spolu, bývala vo vedľajšom dome v dedinke, v blízkosti jedného väčšieho slovenského mesta. Spolu sme sa aj kúpavali, hlavne u nej, aj som u nich prespával, aj ona u nás, ako to deti často robia. Kúpavali sme sa vo vani v plavkách, ktoré nám vždy obliekla jej veriaca mama, a do avizovanej udalosti sme svoju telesnú odlišnosť a sexualitu neriešili.
Jedného dňa prišiel zlom, keď som prišiel k nim do domu. Rodičia boli odcestovaní a strážila ju jej pubertálna sestra, ktorá bola zavretá vo svojej izbe, odkiaľ sa ozývala nejaká pop music. Majka ma zobrala za ruku a zaviedla do svojej izby, kde mala svoj “bunker” – prehodené deky cez stôl až po zem, čiže dokonalý úkryt. V bunkri na zemi už bol pripravený vankúš. Majka ma vyzvala na hru na doktora a s úsmevom si ľahla do bunkra na vankúš na chrbát.
Ešte som nevedel čo, ale už som tušil, že sa ide diať niečo výnimočné. S roztrasenými kolenami som si vedľa nej kľakol. Majka ležala na chrbte s vystretými nôžkami, prekríženými v kotníkoch. Bolo leto, tak bola naboso a mala len krátku detskú sukničku a biele detské tielko na ramienka. Pomaly si vyhrnula tielko a zašepkala: “Pán doktor, kašlem a bolí ma bruško.” Nesmelo som jej vyzliekol tielko úplne. Priložil som si pomaličky ucho k jej hrudníku a užasnuto počúval zázrak jej srdiečka. “Bum-bum ... bum-bum..” Zároveň som cítil jej horúci dych na mojich vlasoch a prekrásnu vôňu jej tela a jej dychu. Pod uchom som cítil jej hebkú bradavku a pomaly som dostával asi prvú erekciu v mojom krátkom živote.

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”