Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Pravá Lolita

Osobní sdílení od členů, detailní popisy jejich životních osudů, vyprávění zajímavých příběhů, případně kazuistiky a příběhy z druhé ruky - příběhy zneužitých, životopisy slavných pedofilů ap.
Uživatelský avatar
Ray
Uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 26.6.2018 15:08:39
Pohlaví: muž
Povolání: trenér a učitel holčiček
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 13
Děkoval: 11 x
Oceněn: 51 x
Kontaktovat uživatele:

Pravá Lolita

Příspěvekod Ray » 30.6.2018 18:41:56

Pravá Lolita: případ unesené a sexuálně zneužívané americké dívky inspiroval Vladimíra Nabokova (extrastory.cz)

Když Sally Hornerová zamířila s ukradeným zápisníkem k východu, čísi ruka ji pevně sevřela paži. Nad ní se tyčil vysoký, asi padesátiletý muž s jestřábím obličejem, jizvou u nosu a prošedivělými vlasy. „Jsem agent FBI. A zatýkám tě,“ řekl přísně a pohrozil jí, že jako zlodějka skončí v polepšovně. Dívka se rozplakala. Nato ji neznámý muž začal chlácholit a tvrdit, jaké má štěstí, že narazila právě na něho, a pokud udělá, co jí řekne, její přestupek nikomu nenahlásí.

Na druhý den se s dívkou sešel a oznámil jí, že ji musí na příkaz vlády odvézt do Atlantic City. Nařídil jí, aby své matce řekla, že je otcem spolužačky a chce vzít obě dívky na výlet k moři. Znovu ji připomněl, že pokud jej neposlechne, skončí v nápravném zařízení pro mladistvé. Pod touto hrozbou Sally s mužem odjela a následujících 21 měsíců se doma neukázala.

Zpočátku dívka své matce pravidelně telefonovala z telefonní budky a tvrdila jí, jak se má bezvadně. Neprozradila jí však, že hned první týden, co se s mužem ubytovala v jednom penzionu, byla přinucena k sexu. Místo toho hledala všelijaké výmluvy, proč si s kamarádkou a jejím otcem prodloužili pobyt u moře. Pak už se vůbec neozývala a přestaly od ní chodit i dopisy. V tu chvíli začala mít její matka zlé tušení a 1. srpna 1948 kontaktovala policii. Když ale policisté vtrhli do ubytovny, dvojice stihla včas uprchnout a nechala po sobě v pokoji kufry plné oblečení a několik neodeslaných pohlednic, které Sally napsala své matce a kamarádkám.

Policie záhy zjistila, že oním mužem, který Sally unesl a v Atlantic City se vydával pod falešným jménem Frank Warner za jejího otce, byl ve skutečnosti Frank La Salle. Nebyl žádným agentem FBI, nýbrž obyčejným mechanikem a jen šest měsíců před unesením Sally byl podmínečně propuštěn z vězení, kde si odpykával trest za znásilnění několika nezletilých dívek. Trvalo však rok a půl, než ho policie dopadla.

Mezitím se dvojice stěhovala z místa na místo a nikde nevzbudila žádné podezření. Lidé z okolí je považovali za otce a dceru. Sally chodila řádně do školy, občas zašla do kina i na nákupy, starala se o psa a dokonce se nechala párkrát pozvat k sousedům na večeři. Nikomu neprozradila, jak se věci ve skutečnosti mají.

„Sally dostala vše, co si umanula. Vždycky jsem tvrdila, že nevím, kdo je víc rozmazlený, jestli Sally, nebo pes,“ prohlásila například Nelrose Pfeil, jejich sousedka z doby, kdy obývali jeden z karavanů v parku v Dallasu. Také Maude Smilie, která bydlela v sousedním přívěsu, neskrývala své překvapení, když se později dozvěděla, že Sally byla obětí sexuálního vydírání a zneužívání. „Strávila den v mém salónu krásy, dělala jsem jí trvalou a ona se mi o ničem ani slůvkem nezmínila. Přitom věděla, že mi může důvěřovat,“ podivovala se.

Pak se ale do parku nastěhovala jistá Ruth Janishová se svým mužem a ta jako první pojala podezření. Nějak se jí nezdálo, že je La Salle dívčiným otcem, choval se k ní totiž přespříliš majetnicky. „Nikdy ji nespustil z očí, tedy pokud zrovna nebyla ve škole,“ vzpomínala žena později. Když se ale dívky vyptávala na její vztah s otcem, Sally před ní pravdu tajila. Ruth Janishová se potom přestěhovala s manželem do Kalifornie, ale na dívku dál myslela. Nakonec napsala dopis Franku La Sallemu a přesvědčovala jej, aby se za nimi přestěhovali do San Jose, že budou opět sousedé a že jim bude rezervovat místo pro karavan. La Salle se nechal nabídkou zlákat a brzy události nabraly rychlý spád.

Ještě před odjezdem se totiž Sally ve škole svěřila jedné své spolužačce o svém utrpení, které po boku La Salleho zažívá. Ta jí hned řekla, že to, co dělá, je špatné a že s tím musí hned přestat. Sally poté začala sexuální návrhy svého věznitele odmítat, a když ji pak Ruth Janishová v době, kdy si Frank La Salle ve městě hledal novou práci, pozvala k sobě do přívěsu, dívka se jí konečně otevřela a propukla hlasitě v pláč. „Chci zpátky domů. Chci mluvit s mámou a starší sestrou,“ vzlykala. Sousedka jí hned pomohla spojit se telefonicky s rodinou. Matce se ten den nedovolala, protože její telefonická linka byla odpojená, ale podařilo se jí zkontaktovat se s manželem své starší sestry. „Pošlete za mnou FBI, prosím,“ křičela naléhavě do telefonu a třásla se strachy, co se stane, až se La Salle vrátí.

Frank La Salle se zpočátku policii ke všemu přiznal a dokonce se vzdal práva na obhajobu. Později se však odvolal a tvrdil, že byl skutečným otcem Sally a dívku chtěl zachránit před její matkou, která se o ni nestarala a jen střídala chlapy. Nebyla to ovšem pravda, neboť otec Sally zemřel šest let před jejím únosem. Soud tak La Sallemu přišil na vrub ještě křivou výpověď a poslal jej na 35 let do vězení. „Matky po celé této zemi si s úlevou oddechnou, že je muž tohoto druhu bezpečně ve vězení,“ zdůvodnil výši trestu soudce.

Bohužel Sally si svobody dlouho neužila. Dívka, která přišla předčasně o dětství i nevinnost a nosila si v hloubi duše hluboký smutek, zahynula v 15 letech tragicky při autonehodě. Místo aby se z víkendového výletu vrátila autobusem se svou kamarádkou, nechala se přemluvit 18letým mladíkem, že jí domů odveze svým autem. Cestou však narazili do zadní části nákladního vozu. Sally utrpěla vážná zranění a na místě zemřela.

Frank La Salle tehdy z vězení poslal rodině smuteční kytici pro Sally, ale oni ji odmítli přijmout. Na svobodu už se nikdy nedostal. Zemřel v roce 1966 na arteriosklerózu v necelých 70 letech. Zbývalo mu ještě 16 let trestu.Obrázek

Obrázek

Obrázek

extrastory.cz 1 2 3

Zpět na “ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti