Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Vysněné pedoupě

Témata s jasnou GL tématikou, která se nehodí do jiného subfóra.
Fíres
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: Zatím studuji
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1606 x
Oceněn: 301 x
Kontaktovat uživatele:

Vysněné pedoupě

Příspěvekod Fíres » 9.4.2016 21:26:48

Vysněné pedoupě

Vlákno určené pro popis našich vysněných pokojíčků. Ať už mají sloužit jako ráj pro holčičky, nebo jako naše soukromá propedofilní sídla. Dejte průchod své fantazii a napište co nejpodrobnější líčení o tom, jak by toto vaše pedoupě mohlo vypadat.

Obrázek
odkaz a zdroj
Miminko
Uživatel
... ve věku od: 0
... až do věku: 11
Děkoval: 124 x
Oceněn: 82 x
Kontaktovat uživatele:

Miminkovo pedoupě

Příspěvekod Miminko » 10.4.2016 19:36:52

Tak já mám vysněný pokojíček jako pro miminka. Postýlku pro miminka mám v dospělácké velikosti. Mám křeslo s nebesy a obrázky na zdi - Méďu Pú a Mickey Mouse. A ještě bych chtěl do pokojíčku dřevěného houpacího koníka a krmicí židličku. A ještě mám v pokojíčku kočárek na hraní. Ještě jsem přemýšlel, že bych svůj pokojíček přemaloval na růžovou...A také by sem chtěl v pokojíčku kolébku a spoustu abrázku
Mack
Moderátor
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1222 x
Oceněn: 1073 x
Kontaktovat uživatele:

Mackovo pedoupě

Příspěvekod Mack » 11.4.2016 10:15:26

Svoje vysnívané pedoupě si nepredstavujem nijak špeciálne. Mojím najväčším snom je dať si na stenu zopár fotiek krásnych šmudliniek. Žiaľ, v súčastnosti to u mňa nie je možné. Celkom ma zaujali tieto fotografie. Tá holčička je neuveriteľne krásna. Presne môj typ. Myslím, že jej fotky by sa krásne vynímali v mojej izbe. Ešte by som dokúpil nejaký malý stolík pre deti na kreslenie. A zopár plyšákov a hračiek, aby sa prípadná detská návšteva mala s čím hrať. Do takých extrémov ako ružové steny a pod. by som nezacházal. :)
Susinka
Uživatel
Povolání: vše kolem elektriky
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 40
Děkoval: 508 x
Oceněn: 238 x
Kontaktovat uživatele:

Susinkovo pedoupě

Příspěvekod Susinka » 11.4.2016 11:04:03

Jelikož o podobných věcech momentálně neuvažuji, sdělím vám informace o mém vysněném doupěti, které jsem míval v minulosti, když jsem přemýšlel o různých věcech a měl jiné priority než nyní.

Jedná se o dům či vilku na samotě za městem nebo za vesnicí. Dům stojí na velkém oploceném pozemku a z venku v žádném případě nejde vidět na udržovanou zahradu. Dům má hodně oken a proto jsou všechny jeho místnosti slunečné, ale okna se dají jednoduše automaticky zaclonit. Ovládání veškerého osvětlení je klasické a kombinované s dálkovým ovládáním. Prostorný obývací pokoj je vybaven velkou pohovkou s příjemným přehozem a okolo různá křesílka se stejným přehozem. Výmalba jednoduchá bílá a na stěnách obrazy s mírně erotickou tématikou. Dále velká televize a francouzské okno s vyhlídkou na terasu a zahradu. Jeden z větších pokojů vybaven jako pokoj dětský, velká postel s Hello Kitty motivy, všude hromádky plyšáků a různých filmových postaviček. Výmalba do světle růžova a přímo na stěnách vyobrazeny motivy princezen z pohádek. Uvnitř domu nechybí modře vydlážděný bazének se saunou. Vedle terasy potom stojí velký zastřešený bazén a za ním dětské hřiště, skluzavka, houpačky, domeček a všude kolem trávník.

Momentálně takový dům nechci a raději bych byl pro nějaký nový rodinný dům.
Plyšáček
Administrátor
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Plyšové pedoupě

Příspěvekod Plyšáček » 18.4.2016 19:19:53

Každý má jiné potřeby, každý má jiné představy, každý má jiné možnosti. Ideální, vysněný stav se od reálného mnohdy značně liší. I tato rozdílnost může hrát významnou roli v motivaci a osobním růstu. Pro člověka není vždy ideálním život jako v pohádce.

Jak vypadá mé plyšové pedoupě? Přátelé, kteří je navštívili, mi mohou dosvědčit, že je značně propedofilní a hodně podle mých představ. Z toho důvodu, že mne občas navštíví i nějaký nepedofilní člověk, jej udržuji na jisté neusvědčující hranici únosnosti. Jediné, čeho se vzdávám z tohoto důvodu, jsou fotografie holčiček po stěnách. Celkem obstojně je nahrazuje neustále oživovaný spořič na velkém monitoru počítače. Ve svém pedoupěti se cítím úžasně a nic bych neměnil. Jelikož se Fíres v tomto tématu dotazuje na vysněné pedoupě, zkusím ještě poněkud více popustit uzdu fantazii a vrhnu se do divokých představ.

Ještě bychom měli upřesnit, zda se chceme věnovat popisu pedoupěte pro pedofila samotáře, pedofila s rodinou nebo pedofila žijícího s vysněnou holčičkou. Pro pedofila, který se ovládá a nemá tendence "skákat" na děti, by bylo podle mého ideální pedoupě vedle školky, naproti škole, blízko porodnice. Pokud bude žít s holčičkou, bylo by jim možná dobře i na samotě u lesa s několika zvířátky.

Mým vysněným pedoupětem je domeček nebo byt, který je esteticky na vysoké úrovni, nic moderního a chladného, naopak mnoho pastelových a pozitivních barev, kombinace modré, růžové a žluté. V takovém správném pedoupěti se každé holčičce musí od prvního okamžiku nesmírně líbit. Samozřejmostí jsou vázy s kytičkami, měkounké koberce nebo deky a kožešiny k vytváření pelíšků a na vhodných místech krabičky s nejsladšími bonbónky.

V kuchyni by neměla chybět stolička, ze které by holčička mohla pomáhat při vaření. V koupelně musí nalézt vanu a dostatek voňavé pěny a hračky na koupání. V dětském pokojíčku postel s nebesy. Peďák by měl postel samozřejmě svoji a v jiné místnosti. V pokoji by se v mnoha šuplících a skříňkách ukrývaly hračky vhodné pro holčičky. Nechybělo by ani velké zrcadlo a kadeřnický salon.

V obývacím pokoji by se nacházely různé umělecké předměty včetně sošek holčiček. Okna by byla doplněna vkusnou záclonou a závěsy. Jelikož si mnohé šmudlinky rády hrají na princezny, mohl by celkový design působit starobyle a zámecky. V takovémto pedoupěti by se mi dobře žilo (se mi dobře žije) a malým princeznám jistě také. Nezapomeňme však, že na prvním místě je láska a harmonické mezilidské vztahy. Potom je člověku dobře kdekoliv.
Neptun
Moderátor
Povolání: pedagog
... ve věku od: 6
Děkoval: 1461 x
Oceněn: 1534 x
Kontaktovat uživatele:

Neptunovo pedoupě

Příspěvekod Neptun » 19.4.2016 14:08:28

Ne, že by se mi u Plyšáčka v pedoupěti nelíbilo, ale sám bych si takové nezařídil, ani bych v takovém nechtěl přebývat dlouhodobě. Žiji s rodinou a většími dětmi - dívkami. Ani dětský pokoj, natož celý byt, nejsou dívkám nějak zvlášť přizpůsobené. Dobrá, stěny a strop dětského pokoje jsou z jejich mladších let vymalované ne jednobarevně, ale s květinami. V celém bytě jsou tři velká zrcadla. A v koupelně je spousta kosmetického smetí. To je tak vše.

Vzhledem k tomu, že svou nejmilejší holčičku si půjčuji občas na víkend či na týden v létě a že to není žádná růžová krajková princezna, vhodným pedoupětem pro nás dva by byla chatička či srub u lesa. Moje mírně zálesácká dívka by tam kromě běžného strohého vybavení nalezla spoustu kožešin na válení. Ve srubu by nemusela být zavedena elektřina. Dlouhé večery v chladnějším období roku bychom trávili v přítmí v kožešinách u krbu. Pitnou vodu bychom nosili ze studánky. Ale jedna civilizační vymoženost by se hodila - vana s horkou vodou.

Vzhledem k tomu, že bychom se tam spolu váleli nepravidelně, nemohli bychom tam chovat žádná náročnější milá zvířátka. Ale nějaký ten plaz - želva nebo had - by se spokojili i s občasnou péčí. Květinám by se tam také nedařilo a nenáročný ale pichlavý kaktus bychom tam asi nechtěli. Takže by to musely kompenzovat nějaké obrazy květin a zvířat. Interiér by byl tedy vlastně zcela nenápadný, neprozrazující orientaci majitele.
Sertralin
Uživatel
Líbí se mi: dívky a chlapci
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 165 x
Oceněn: 235 x

Sertralinovo pedoupě

Příspěvekod Sertralin » 7.1.2017 11:49:56

Kdybych bydlel se svojí vysněnou dívkou, tak by byl dům vybaven hlavně podle jejích představ. Záleželo by mi na tom, aby tam měla pocit bezpečí a pohody.

Její pokoj zdobí na zdech velká tapeta zasněžené krajiny. Na zemi leží bílý chlupatý koberec. U okna se nachází masivní dřevěná postel. Na polštáři má potisk zívající kočičky. Vedle postele má noční stolek s lampičkou, kdyby si chtěla přečíst knížku před spaním. V pokoji je i malá šatna, ve které jsou různé šatičky, boty a sukně. Pro ostatní oblečení jí slouží komoda nacházející se opodál.

V koupelně je vana s funkcí vířivky. Naproti vaně máme velké zrcadlo, pod kterým je polička s hygienickými potřebami. Na stěnách jsou světle modré kachličky.

Kuchyně má pro nás velký význam, trávíme v ní hodně času vařením a pečením. Zdi kuchyně jsou oranžové. Uprostřed se nachází malý dřevěný stůl pro dvě osoby.

Můj pokoj zkrášluje tapeta s bílými vlky. Vedle postele mám také noční stolek, na kterém je její fotografie. Na podlaze se rozprostírá chlupatý koberec černé barvy. Naproti posteli stojí komoda krémové barvy.

Obývací pokoj využíváme k relaxaci. Nachází se v něm knihovnička s nejrůznějšími žánry. U zdi máme televizi, naproti které je tmavě béžový gauč. Mezi gaučem a televizí je umístěn malý kulatý stolek. Podlahu zakrývá koberec okrové barvy. Zdi jsou také okrové.
Iwan
Uživatel
Líbí se mi: více kategorií
... ve věku od: 20
Děkoval: 80 x
Oceněn: 26 x

Iwanovo pedoupě

Příspěvekod Iwan » 27.3.2017 20:37:47

Pokúsim sa trochu opísať moje pedoupe.
Ružová izbička pre malú princeznú, po stenách jej fotky, všade motívy Hello Kitty. +hello_kitty+ Veľký šatník s kopou pekných šiat. Hlavne veľa pekného spodného prádielka, veľa bábik na hranie a všetko ostatné, čo by som jej videl na očkách :)
Dada
Uživatel
... až do věku: 6
Děkoval: 20 x
Oceněn: 40 x
Kontaktovat uživatele:

Dadovo pedoupě

Příspěvekod Dada » 9.5.2017 17:02:45

Jelikož mám trochu speciální představu o pokojíčku pro mou berušku, napíšu jen lehce mé přání :)

Pro moji princezničku bych chtěl do růžového pokojíčku zavírací postýlku (přesně jak pro miminka, jen tedy mnohem větší), velký přebalovací pultík, skříň s oblečením (bodíčka, punčocháčky, šatičky, dupačky, lacláčky, apod...), s plínkami a dudlíčky.
Dále také nočníček, chodítko, houpačku, spousta hraček, plyšáčků i panenek.
Snilko
VIP člen
... až do věku: 13
Děkoval: 2627 x
Oceněn: 647 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Dadovo pedoupě

Příspěvekod Snilko » 10.5.2017 17:59:37

Dada píše:Pro moji princezničku bych chtěl do růžového pokojíčku zavírací postýlku (přesně jak pro miminka, jen tedy mnohem větší)...

Aby si sa k nej do postieľky zmestil aj ty a mohol byť v noci pri nej? :)

Kľudne napíš o tom viac, znie to zaujímavo.
Dada
Uživatel
... až do věku: 6
Děkoval: 20 x
Oceněn: 40 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Dadovo pedoupě

Příspěvekod Dada » 11.5.2017 12:27:13

Mým speciálem jsem myslel to, že už dlouhou dobu si přeji mít holčičku princeznu kolem 4-6 let, která je jako moje malé miminko, co nosí plínky, a samozřejmě je i používá s věcmi pro miminka jako body, punčocháčky, dudlíčky apod.
O nic jiného fakt moc nestojím :)

Strašně by se mi líbilo mít malou kočičku, které je jedno, jestli se při hře a nebo venku počůrá, když je bez jakékoliv viny a studu ve své plínce, bodíčku, sukničce, co jen tak tak zakrývá tu ,,bouli" a pak ani neříká nebo nenaznačuje třeba i kvůli svému ,,nyny" dudlíčku, že má mokrou nebo špinavou plínku, a hraje si dál, dokud si já sám nevšimnu nebo nezkontroluji, jak je na tom.
Zašli bychom pak domů, kde bych jí připravil oblečení na doma a novou plínku, a v jejím pokojíčku bych jí zase přebalil do suchého na velkém pultu.

Tak i proto jsem myslel větší postýlku kvůli věku mé holčičky
Roman
Uživatel
Povolání: Instalatér
... ve věku od: 6
... až do věku: 9
Děkoval: 44 x
Oceněn: 50 x
Kontaktovat uživatele:

Romanovo pedoupě

Příspěvekod Roman » 7.1.2018 21:53:05

Já si pokojíček představuji takto:
Veliká místnost plná kraječek a plyšáčků a hraček pro holčičky. Jen namísto plínek by naše šestiletá holčička měla velké inkontinenční vložky a fixační kalhotky. Dále k tomu bodýčka a silonečky. V pokojíku by byl i jídelní stolek a velké zrcadlo s líčidly. Celý pokojík je v růžové barvě a plný krajek a stužek. Na ven by dostávala hezké šatečky s velkou sukní, která by ale prozrazovala obsah kalhotek.
Magnum
Uživatel
... až do věku: 14
Děkoval: 8 x
Oceněn: 17 x
Kontaktovat uživatele:

Vysněné pedoupě

Příspěvekod Magnum » 13.7.2018 19:15:08

Izbička pre moju malinkú :) Pravdepodobne ružové steny :D aby to vyzeralo rozkošne. Malá postieľka kopa hračiek a v šatníku mnoho oblečenie najskôr pre jej potešenie a neskor pre moje kedže zbožňujem prádlo :P
Altruista
Nováček
... ve věku od: 5
... až do věku: 11
Děkoval: 86 x
Oceněn: 20 x
Kontaktovat uživatele:

Vysněné pedoupě

Příspěvekod Altruista » 21.7.2018 21:25:30

Já bysem chtěl pro svou dívku (kdybych nějakou měl) útulný pokoj. Na zdech by měla tapety s motivem motýlků. Zdi by musely být odhlučněné, aby nebylo nic slyšet. Postel má ze speciálního dubového dřeva s kvalitním vyztužením, takže vydrží i těžší nárazy a větší váhu. Okno je odolné a nerozbitné, taκže se nikdo nepovolaný nedostane dovnitř. Pod postelí by měla ještě mít kožená pouta pro jemější noční hry. Vedle postele postavím noční stolek, do kterého si může odkládat náušničky se žlutým diamantem a prstýnek z bílého zlata s růžovým diamantem. Na svícení by měla nádherný starožitný lustr jako z nějakýho zámku. Nechal bych ho ještě pozlatit dvacetičtyřkarátovím zlatem. Na oblečení by měla zvláštní místnost. Šaty, kalhotky, kalhoty a boty, vše na jednom místě. Byly by tam jen značkové věci, žádná čína. V kuchyni by byl nonstop kuchař. Kdyby si ve dvě ráno řekla moje princezna, že chce palačinky, tak by je dostala. Koupelnu chci hlavně s pořádnou vanou, ať se tam vejdeme oba dva, i potom co Eliška vyroste. +flirt+

Zpět na “OSTATNÍ”