Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Přijatelné pedosexuální aktivity

Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7569 x
Kontaktovat uživatele:

Přijatelné pedosexuální aktivity

Příspěvekod Plyšáček » 12.11.2016 6:00:29

ODBORNÉ TÉMA ÚZCE ZAMĚŘENÉ NA ZKOUMÁNÍ PEDOSEXUÁLNÍCH AKTIVIT, KTERÉ JSOU LEGÁLNÍ A Z POHLEDU EVROPANA PŘIJATELNÉ I MORÁLNĚ

Detailní definici toho, co jsou pedosexuální aktivity (PSA) máme v tématu Nová terminologie. Každý, kdo se chce nořit do tohoto tématu, si ji povinně prostuduje. Okamžitě totiž pochopí, jaký je rozdíl v pojmech sexuální zneužívání (SZ) a pedosexuální aktivity a že zde nikdo neobhajuje SZ ani k němu nenavádí!

Za PEDOSEXUÁLNÍ AKTIVITU označujeme jakoukoliv erotickou či sexuální interakci mezi dospělým a dítětem.

Je to neuvěřitelné, ale někteří lidé zažívají zcela přirozené, legální a i morálně zcela přijatelné sexuální aktivity s dětmi. Jde o nesmírně zajímavý fenomén, který se netěší přílišné popularitě, jelikož tito dospělí se bojí a nebo stydí o podobných zážitcích hovořit. Zatím mám vytipovaný vlastně pouze jediný takový případ. Snad časem objevíme i jiné.

odkaz a zdroj
Plyšáček
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Vzrušení při kojení - přijatelná pedosexuální aktivita

Příspěvekod Plyšáček » 12.11.2016 7:42:14

Sexuální vzrušení a orgasmy při kojení

Takové kojení může být pro ženu i dítě neuvěřitelně vzrušující záležitostí. Má přítelkyně se mi svěřila, že při kojení své dcery, mé přítelkyně, mívala orgasmy. Daným fenoménem jsem se začal zabývat a s potěšením musím všem oznámit, že se jednoznačně jedná o PSA, ačkoliv nemůžeme za běžných okolností hovořit o SZ. Na začátek si zacitujme některé kojičky.

Mimi na diskuse.doktorka.cz píše:Kým bola miminko (do 1.roka) som nič vzrušujúce nepociťovala. Teraz má vyše dvoch rokov a s velkými výčitkami svedomia priznávam, že som zopárkrát zažila pri kojení orgazmus. Bránila som sa tomu, a keď som citila, že to na mňa ide, snažila som sa opatrne vytiahnuť prsník z ústočiek, ale v tom sa ozval krik, a tak prsník putoval do ústočiek a ja som nechtiac zažila orgazmus. Snáď ma za to iné mamičky neukameňujú...

Mnoho maminek na fora.babinet.cz píše:Erika: ...Po pár dnech se dostavila i citovaná slast, která dále narůstala. Prostě kojení je krása a občas si rád zavdá i manžel. Už jsem měla při kojení, zvláště manžela, i orgasmus.
Margita: Spousta maminek může být zaskočena skutečností, jak je kojení u mnoha žen příjemné a vzrušivé. Bohužel to není uvedeno v literatuře pro budoucí maminky. Četla jsem kdysi v Rodině příspěvek laktační poradkyně, která žije v Anglii, že tam slast při kojení je uznávaný fenomén, se kterým maminky i tatínky seznamují v předporodních kurzech. Ani na netu se zase tolik odkazů nenajde. Navíc to je téma, o kterém se maminky stydí mluvit.
Alžběta: Jsem necelých deset dnů po porodu a kojení je den ode dne příjemnější. Zvládly jsme s malou v prvních dnech bolestivě nalitá prsa, za pomoci manžela. Dnes je každé kojení nevšední zážitek, a to nemluvím, když večer cucá přebytky manžel... Myslím, že v nejbližší době budu mít snad orgasmus. Nevím ještě, zda každé kojení, ale jistě velmi často.
Alžběta podruhé: Naší malé bude v úterý 14 dnů. Dneska v noci i dopoledne dostoupilo moje vzrušení až k takovému něžnému orgasmu. Nevím, jestli to bude pokračovat...? Jsem na samém počátku kojení a uvažuji vytrvat velmi dlouho. Také býváte při kojení tak vzrušené? Neumím to popsat, ale je to neskutečné.
Danae: Kojím již pátým měsícem naše maličké i manžela a rozkoš je snad ještě vyšší. Stačí, když má žena vzrušivé bradavky a zvládne správně techniku kojení. Všem kojícím to doporučuji.

Maminka na kojeni.net píše:Máme chlapečka 6 týdnů... S kojením nemám žádné problémy... Jsem ale zaskočená pocity, které mám při kojení. Známou kojení bolí, jiná hovoří o mateřském štěstí. Co prožívám já už je jasné sexuální vzrušení, které se stále stupňuje a několikrát jsem měla i vrchol. Bez vložky, kterou bych jinak už nepotřebovala, nemohu ani kojit. Připadám si tak nějak nepatřičně. Telefonovala jsem do poradny a doktorka mi řekla, že jestli mi to vadí, že mám kojit přes klobouček nebo dát umělé mléko. V knížkách o kojení jsem se jen dočetla, že kojení nemá bolet. Ráda bych kojila dlouho. Ty krásné mateřské pocity mám také, ale pohlavní vzrušení je také velmi silné. Jsem tedy nějak ujetá?

Plyšáčkova známá odpovídá a píše:Poprvé to byl šok a dost jsem se styděla. To bylo hned v porodnici od druhého dne jejího života, když začala pořádně sát. Dcera na to nereagovala, muž nevěděl. Orgasmus byl vaginální, vlhnutí jsem neregistrovala vzhledem k delšímu krvácení po porodu. Výčitky jen zpočátku, pak jsem to brala jako součást. Myšlenky na pedofilii vůbec žádné. Maximum byly 3 orgasmy. První byl velice brzy. Záleželo na délce kojení a intenzitě sání.

Obrázek
odkaz a zdroj: tammynicolephotography.com

V podobných citacích bychom mohli pokračovat velice dlouho. Desítky kojících matek referují v podobném duchu. Jen stěží si představíme to množství maminek, které při kojení svého potomka zažívají sexuální vzrušení či dokonce vyvrcholení. Některé mají pocity provinění, výčitky svědomí či jsou překvapeny. Aby také ne. Vzrušení při interakci s dítětem, s miminkem? Jdou snad pedofilky? Ke znepokojení však není důvod...

Vzrušení při kojení může mít několik důvodů. Hormon oxytocin, který má na starosti spouštění mléka, je také hormonem lásky a ve velkém množství se vylévá do těla právě při orgasmu. Některé ženy jsou na oxytocin velmi senzitivní a prostě mohou i během kojení dosáhnout vyvrcholení. Jiné ženy mají velice citlivé bradavky a jejich drážděním mohou dosáhnout orgasmu. Navíc nervové spoje mezi prsy a vaginou jsou velmi silné, proto drážděním bradavek se vzrušení může projevit i tam dole...

Na kojení není nic nemorálního, a to ani v případě, že je žena sexuálně vzrušena. Je to "svatá povinnost" každé matky a případné doprovodné slastné pocity jsou pouze bonusem. Z morálního hlediska nejde o nic nevhodného. Určitě lepší kojit s orgasmy, než se vzrušení bránit a dítě ponechat na sunaru. V jiné situaci jsou však manželé, kteří při kojení provozují sex. Zde již není vše tak úplně v pořádku. I tyto případy jsou popisovány v některých článcích. Sex v přítomnosti dítěte je z mého pohledu naprosto nepřijatelný. I kdyby dítě spalo. Takové chování má již mnohé znaky SZ. Pokud tak konají záměrně, zneužívají, i kdyby o tom dítě nevědělo. Více k tomuto v tématu Společné spaní rodičů s dětmi.

Obrázek

Zcela specifickou situací je masturbace matky při probíhajícím kojení. V článku Sex kouč: Zažily jste orgasmus po intenzivní stimulaci bradavek? (doma.nova.cz) se Julie Gaia Poupětová (známe z kurzu Sexualita miminek) k tomuto vyjadřuje následovně:
Orgasmus při kojení není potřeba vysvětlovat
Není divu, že zvýšená intimita a možná i hormonální koktejl mateřství dovolily některým z těchto žen prožít při kojení i orgasmus. Se svými partnery a manžely se to ale rozhodly nesdílet. Možná nechtěly zvyšovat celkové odloučení partnera, ke kterému někdy dochází, když hlavní roli v životě maminky hraje právě miminko. Možná nechtěly selhat ve svědomité a zodpovědné roli matky – nevinné Madony. Možná to bylo čistě sexuální pojetí orgasmu a to, že by svému partnerovi takovou situaci jen těžko vysvětlovaly.
Paradoxem je, že na orgasmickém prožitku není co vysvětlovat. Orgasmus je prostě jenom jedním z možných stavů bytí a někdy je nám dán, aniž bychom museli vynakládat úsilí. Takže v naší kultuře orientované na výsledek, kde není koláče bez úsilí, bývá těžké vnímat fakt, že se některé příjemné věci prostě stanou, aniž by byly výsledkem urputného snažení.

Masturbace při kojení – zatím ještě tabu
Také jsem se těchto žen ptala, zda zkoušely při kojení masturbovat – čili použít prsty či vzít vibrátor a jednoduše se vědomě pohybovat ve vlnách vzrušení při intimním spojení s miminkem. Představa této aktivity a překročení tenké hranice s nápisem "tohle je sex“ bylo pro ženy, s nimiž jsem hovořila, velmi obtížné a vlastně skoro nemožné. A to i přesto, že o dvou z nich vím, že v průběhu svého těhotenství masturbovaly až do doby porodu. Čili miminko už vlastně na maminku ve vzrušeném stavu bylo zvyklé a to možná mnohem intimněji, než by si vlastně maminka byla ochotná připustit.
Jeden přítel mi kdysi vyprávěl zážitek své kamarádky, která mu líčila, že jejím nejkrásnějším sexuálním zážitkem nebylo milování s partnerem před porodem, ale právě v situaci, kdy leželi všichni společně v posteli. Ona kojila svého syna a manžel se s ní miloval v tantrické pozici na lžičku. A v nohách postele spokojeně pochrupoval pes.

Takovéto záměrné provozování sexuálních aktivit s dítětem považuji osobně za SZ. Mezi PŘIJATELNÉ PEDOSEXUÁLNÍ AKTIVITY bych je již rozhodně neřadil. Co k tomu máte vy?

Obrázek
Asce
Administrátor
Povolání: IT služby
... ve věku od: 4
... až do věku: 13
Děkoval: 2928 x
Oceněn: 3084 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijatelné pedosexuální aktivity

Příspěvekod Asce » 12.11.2016 11:59:21

Bohužel vzhledem ke svým aktuálním časovým možnostem musím být stručný.

1. Kojení, byť u některých žen s prožitkem, dokonce až orgasmickým, bych k pedosexuálním aktivitám (PSA) neřadil. Já PSA chápu tak, že u ní jde primárně o onu erotickou (sexuální) situaci s dítětem, zatímco u kojení jde primárně o předání nejhodnotnější existující potravy miminku, a to způsobem, který je mu nejpřirozenější a i psychicky pro něj nejhodnotnější (přímá intimní interakce s matkou, ve smyslu současně ochraňující). Pokud bych měl mít názor, že kojení u takových žen je PSA, pak se ptám, proč by to rovnou nebylo zneužívání (SZ)? Jak říkám, není to ani PSA, ani SZ, kojení je zkrátka ta nejlepší a navíc přirozená věc, jakou matka může pro své dítě dělat, a to materiálně (výživa) i psychicky (mateřské pouto - cit). Pokud při tom žena prožívá libé pocity, tím lépe pro ni i pro miminko - tento bonus jistě povede k tomu, aby onen přirozený stav kojení trval co nejdéle. Zvlášť důležité to považuji v dnešní době posedlé modely a modelkami, kdy plno žen nechce kojit, či kojí jen kratičce, aby, proboha, měly pořád hezká prsa.
  2. Trochu jiná věc je, pokud se již nebavíme o miminku. Jedna moje blízká známá kojila své děti až do pěti let, starší dítě příležitostně i v jeho pozdějším věku. A cíl tohoto konání byl právě (v tomto případě lehký) orgasmus, který při tom prožívala. Zde tedy není splněno to, o čem jsem hovořil výše, a dle mého názoru jde o PSA. Možná rovnou i o SZ – dle mého názoru k tomu, aby šlo o zneužívání, je zapotřebí někoho uvést v omyl či mu zamlčet skutečnost, která je v dané situaci podstatná. V popisovaném případě mi to přijde balancovat na hraně – někdo to může vidět jako SZ, jiný ne, ale v každém případě se nejspíš shodneme, že jde o PSA.
  3. Na rozdíl od Plyšáčka nespatřuji žádný problém v tom, pokud probíhá erotika mezi mužem a kojící ženou, ovšem pochopitelně za předpokladu, že ženiny projevy vzrušení jsou takového rázu, že to miminko nemůže nijak stresovat. Tedy rozhodně bych se nepřikláněl v takové situaci k sado-maso hrátkám, ale něžný a romantický sex dle mého ničemu nevadí. Spíše naopak. Vysílá signál příjemného a bezpečného prostředí. Tedy střídmost a opatrnost je plně na místě, ale naprosté vyvarování se sebemenšího náznaku erotiky nejen že ničemu nepomůže, ale je škodlivé – odstavuje tatínka: buď od ženy či od děcka či od obou. Ostatně mnoho žen (včetně mé bývalé manželky) intenzivně masturbuje až do porodu, jak se ostatně píše i v citátu, a tak je miminko na stavy matčiny vzrušenosti zvyklé. Navíc, bez ohledu na to, zda se to komu líbí či ne, prostě mnoho žen (zřejmě ne všechny), prožívá orgasmické stavy i při kojení (v článku hojně citováno), takže i to přispívá k tomu, že pro miminko není matčina vzrušenost žádný problém. Pokoušet se uměle do těchto situací dávat termíny PSA, či dokonce horší, mi přijde, jako postavit se na stranu barikády po bok norského Barnevernetu, protože nejprve něco přirozeného na základě ojedinělého excesu prohlásíme za škodlivé pro všechny, pak konstatujeme, že k tomu dochází v rodinách – čili nejlepší bude dítě znárodnit a vychovávat v ústavu či alespoň pod přímým dozorem skvěle placených „odborníků“ v náhradní rodině vybavené obrovskými příspěvky na péči.
  4. Ach jo – proč mne naprosto nepřekvapuje, že v různých rádcích, kterých na internetu najdeme tisíce a tisíce, se o případných stavech vzrušenosti kojící ženy téměř vůbec nemluví? Nepřekvapuje mne to proto, že už dávno jsem pochopil, že v naší společnosti nejde ve skutečnosti o hledání pravdy a v tomto případě o hledání toho nejlepšího pro děti. V naší společnosti jde o to, jak toto – a cokoliv jiného - nejlépe zpeněžit, a to pro ty nejbohatší firmy, resp. jejich majitele. Takže část předmětných materiálů je sponzorována výrobci potřeb pro miminka, včetně výrobců náhradní výživy, část materiálů je psána těmi, kteří nikdy nekojili a vidí tedy jen část problematiky, další tvůrci se zase bojí, že by takovým „odhalením“ nahrávali různým „bojovníkům za práva dětí“ (ve skutečnosti fanatickým škůdcům a prosazovačům jediného „správného“ názoru), atd.
Plyšáček
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijatelné pedosexuální aktivity

Příspěvekod Plyšáček » 12.11.2016 12:39:55

Milý Asce.
Děkuji za zajímavé a podnětné vhledy. Celou diskusi velice obohacují. Nevnímám nějaký zásadní rozpor v našich přístupech, jen chci některé věci vyjasnit.
V úvodu jsem upozorňoval na nutnost důkladně si nastudovat definici PSA. I Neptun ji ocenil jako "velmi rigorózně definovanou a vysvětlenou". Tvá poznámka k tomu, jak osobně chápeš terminologické sousloví PSA, jen komplikuje diskusi.
Já PSA chápu tak, že u ní jde primárně o onu erotickou (sexuální) situaci s dítětem... Pokud bych měl mít názor, že kojení u takových žen je PSA, pak se ptám, proč by to rovnou nebylo zneužívání (SZ)?
Právě proto, že PSA jsou někdy něčím zcela jiným než SZ. Zkrátka nemůžeme tyto pojmy zaměňovat. Navíc PSA nevnímám nikterak hanlivě. Díky tomu, že se nám podařilo úspěšně definovat tato dvě terminologická sousloví i rozdíl mezi nimi, můžeme se věnovat skutečné vědě a nemusíme ustrnout na úrovni mediálních manipulátorů, kteří do svých textů často podsouvají hodnotící tvrzení. Dokonce ani nemusíme v našich úvahách za sebou stále tahat zdechliny jejich fikcí a nepravd. Nebudu za každým odstavcem uvádět, jak to "asi vidí společnost". A odmítám používat pojmy stále tak, jako oni, a k nim přilepené hodnotící soudy.

Já PSA chápu tak, že u ní jde primárně o onu erotickou (sexuální) situaci s dítětem, zatímco u kojení jde primárně o předání nejhodnotnější existující potravy miminku, a to způsobem, který je mu nejpřirozenější a i psychicky pro něj nejhodnotnější (přímá intimní interakce s matkou, ve smyslu současně ochraňující).
Nádherné vyjádření toho, čím je kojení. Proč si nepřipustit, byť pro pedobijce a mainstream šílenou skutečnost, že kojení může být nádhernou pedosexuální aktivitou? Podobně by si mnozí "normálové" měli osobně namlátit za to, co někdy provádějí v přítomnosti vlastních dětí, a přiznat si, že je zneužívají. Já se jich zastávat nebudu a jejich chování nebudu nazývat jinak, než jak přísluší. Značná část světa zneužívá děti a ještě má tu drzost a tupost hrát si na pedobijce (správněji pedofilobijce).

Asce píše:...pro miminko není matčina vzrušenost žádný problém. Pokoušet se uměle do těchto situací dávat termíny PSA, či dokonce horší, mi přijde, jako postavit se na stranu barikády po bok norského Barnevernetu, protože nejprve něco přirozeného na základě ojedinělého excesu prohlásíme za škodlivé pro všechny...
Termíny PSA nevkládáme uměle, jen pravdivě popisujeme druh specifické interakce. Jedním z cílů tohoto tématu je to, aby si i široká veřejnost uvědomila, že jisté PSA mohou být nádherné, přirozené a zcela legální a také to, že není zneužívání jako zneužívání.

Zpět na “Plyšáčkovy úvahy - subfórum”