Stránka 1 z 1

Pusinkování a líbání dětí - průzkum GL

Napsal: 18.5.2017 6:33:57
od Plyšáček

Pusinkování a líbání dětí - průzkum GLV tomto tématu se věnujeme jednak retrospektivnímu průzkumu toho, jak se pusinkovali a líbali ve svém mládí heterosexuální pedofilové a hebefilové, jednak problematice pusinkování a líbání GL s dětmi. Některé dotazy směřují i na líbání s dospělými, abychom přinesli co nejúplnější obraz celé situace. Získaná data nemůžeme považovat za výpověď o tom, jak se děti jakožto celek chovají (ve vzorku máme pouze "malé pedofily", kteří to mohou mít právě poněkud jinak) ani o tom, co dělají dospělí jedinci (obecně) s dětmi "za zavřenými dveřmi". Je zde samozřejmě vyšší pravděpodobnost, že na otázky ohledně líbání dospělého s dětmi bude více pozitivních odpovědí než u většiny běžných lidí. Jistě by bylo zajímavé porovnat odpovědi GL s kontrolním vzorkem většinově orientovaných mužů. Mohli bychom odhalit jistá specifika a případné počáteční příznaky deviace.

Pojmy PUSINKY A PUSINKOVÁNÍ pro nás budou v anketě znamenat kontakt se zavřenými ústy, POLIBKY A LÍBÁNÍ pak kontakt s otevřenými ústy nebo dokonce kontakt s jazykem.

Úzce související odborné téma: Dětské pusinky a líbání

Po vyplnění ankety můžete své vzpomínky, zkušenosti či názory publikovat v samostatném příspěvku i volně reagovat na ostatní pisatele.

Pusinkování a líbání se Snilkem

Napsal: 19.5.2017 18:03:09
od Snilko
Ku mne sa rodičia správali celkovo akosi chladne. Možno sa mýlim, ale takýto pohľad na to mám ja. Pusinky od rodičov si naozaj nepamätám. Tuším sa pred nami deťmi ani nelíbali. Netuším prečo, veď dieťa má od malička vidieť čo je to láska, ako vyzerá a ako ju prejavovať. Pár dní po narodení som bol prijatý do nemocnice na operáciu, tam som mohol byť minimálne mesiac, dva. Je to len môj odhad, presnejšie by sa to dalo zistiť zo zdravotnej karty. Boli sme traja súrodenci. Jeden starší o dva roky, ja a mladší o 9 mesiacov. Takže tri malé deti na krku, otec sa o chod domácnosti nezaujímal, tak všetko bolo na mame. Keď sa narodil mladší, hlavná starostlivosť išla jemu a ja som bol už na druhej koľaji. Takže, ak počítam dva mesiace v nemocnici bez matky, matkinu plnohodnotnú starostlivosť som mal asi sedem mesiacov.

Boli chvíle, keď som si pripadal ako nechcená príťaž. Pre matku boli tri deti v relatívne krátkom časovom odstupe dosť veľa a nemohla to plnohodnotne stíhať. Takže toho pusinkovania, mazlenia, hladkania a mojkania tam asi veľa nebolo.

Matne si spomínam, že keď som mal asi sedem rokov, na želanie matky som dal pusu mojej nevlastnej sesternici. Keď som bol už o niečo starší, začal som sa hanbiť, a pusinky som už nedával.

Asi v desiatich rokoch povedala moja matka mojim dvom iným sesterniciam, aby mi dali pusu na rozlúčku, keď sme od nich odchádzali. Bolo to celkom fajn, ale nejako zvlášť som sa nad tým nezamýšľal. Teraz spätne si uvedomujem, že tie pusinky boli naozaj príjemné, také sladké.

Pamätám si, že pri rozlúčke mi dala pusu aj moja krstná a vždy som sa musel potom utrieť rukou, lebo som bol od nej oslintaný.

Vybavila sa mi spomienka zo škôlky. Mal som spolužiačku, volala sa Magda. Už ani neviem, koho to bol nápad, ale myslím si, že môj. (Nie som si istý). Povedal som jej: "Spojme si jazyky." A hneď sme to aj urobili. Prakticky to vyzeralo tak, že sme obaja vyplazili jazyky a potom sme si ich spojili, takže žiadny francuzák to nebol. Bolo to také zvláštne - nebolo to nepríjemné, ale ani nejako špeciálne príjemné. Bolo to jednoducho zvláštne.
Nikdy potom som už s ňou nijako neexperimentoval. Bral som ju ako bežnú spolužiačku, nebol som do nej zamilovaný, ale nebola mi ani odporná.

No, a potom som sa už pusinkoval a líbal už len ako dospelý s dospelými ženami. Ak teda nerátam pusinky od matky k narodkám a meninám.

Pusinkování a líbání s Mackem

Napsal: 19.5.2017 19:32:58
od Mack
Ja som v detstve nebol veľmi pusinkovaný. A ešte menej som pusiniek rozdal. Čo si pamätám, rodičia ma nepusinkovali takmer vôbec - zrejme to však zase bolo preto, že mi to nebolo úplne príjemné. Podobne ako s mazlením - a teraz mi to chýba. Pusinky k sviatku od iných príbuzných som tiež nemal rád.

Nie som si celkom istý, ale mám pocit, že sa dávali pusinky dievčatám v škole ešte na prvom stupni, keď mali nejaký sviatok a gratulovalo sa im. Takže tam som možno rovesníčke párkrát nejakú dal. Samozrejme, to bol iný pocit, ako dávať pusu dospelému. Viac toho však v mojom detstve nebolo.

V súčastnosti sa s nikým nepusinkujem ani nebozkávam - nemám s kým. Holčičky by som rád pusinkoval, keby bolo aké. Poslednú dobu sa mi tiež celkom začali páčiť malé miminká, ktorým tečú slinky. Tie ma úplne berú. Najradšej by som také pobozkal, poriadne aj s jazykom.

Pusinkování a líbání s Medvídkem

Napsal: 19.5.2017 21:11:32
od Medvídek
Já si myslím, že jsem byl pusinkovaný tak nějak běžně - ani ne moc, ani ne málo. Nikdy jsem to neodmítal, ale zároveň ani nevyžadoval... Pusinky jsem přijímal od každého - nepamatuji si, že bych to někdy odmítal. Že bych někdy dával pusinky vrstevníkům, to ne - k tomu jsem nikdy neměl důvod. Nepamatuji si, že by se někdy pusinkovalo, když měl někdo například svátek. Pusinkování mi nijak nechybí. S holčičkami bych se pusinkoval rád, ale žádné nemám :(

Pusinkování a líbání s Plyšáčkem

Napsal: 24.5.2017 9:49:38
od Plyšáček
Tento příspěvek nemapuje líbání dětí s jejich plyšovými hračkami, ale pouze pusinkování a líbání v životě Plyšáčka. Jak to tedy se mnou vlastně bylo...

Na to, jak intenzivně mě maminka pusinkovala a jak zuřivě jsem líbal její bradavky při kojení, si nepamatuji. Pusinek v dětství jsme dostávali docela dost. V rámci mazlení, při vítání i loučení a samozřejmě také při gratulacích. Na nepříjemné nebo vlezlé pusy si nepamatuji. S postupujícím věkem pusinek přirozeně ubývalo.

S holčičkami vrstevnicemi jsem se nepusinkoval. Považoval jsem to až do dospělosti za nesmírně intimní aktivitu a přes šílený ostych jsem toho nebyl schopen. Když jsem asi v 16 letech doprovázel asi 12letou dívku domů, byla obrovská příležitost, které jsem nedokázal využít. Před jejím domem jsem romanticky pohlédl na nebesa a ukazoval jí nějaké hvězdy, ona vytrvale držela hlavu vzhůru, zaručeně čekala na polibek, a já nebyl schopen ani pusinky na tvář. Stud byl silnější. Navíc na mě byla dost stará.

Pak jsem ještě v 18 snil o líbání a objímání s jednou desítkou. Skončilo to však jedním doprovodem ze školy domů. Kromě společné chůze, chvílemi s držením za ruku, nic nebylo.

Nepolíbený jsem zůstal až asi do 25 let. To jsem se poprvé líbal se svou nastávající. Ačkoliv dospělá, byl jsem mile překvapen. Zjistil jsem, že na líbání není nic nechutného a že nemusí jít o výměnu většího množství slin. Často "chutnala" po broskvích.

Problém byl v tom, že jsem se naučil líbat a že při jedné příležitosti jsem pokračoval v líbání, které iniciovala jedna sedmička. Přerušil jsem ji a ptal se, zda ví, co dělá. Přitakala a vášnivě pokračovala. Přitom to mohla znát pouze z telenovel, při kterých a kterými byla doslova kojena. Myslím, že pokud bych to neuměl, nedošlo by k tomu. Oboustranná super spokojenost. Rozhodně to však nedělejte!

Ještě mohu zmínit, jelikož to je již také velice dávno, že jsem jednou letmo líbnul dvojku. Byl jsem u žákyně doma ve vile, všichni odešli dolů a se mnou zůstala její malá sestřička. Vzal jsem ji na ruku, snad jí ani dva nebyly, roztomile otevírala pusinku, a tak došlo k jednorázovému polibku. Reagovala vesele, ale s jistým přirozeným znechucením. Jistě na to zapomněla. Nebýt tohoto tématu, tak i já.

Své vlastní děti jsem zahrnoval množstvím láskyplných rodičovských pusinek. Se synem ještě na počátku puberty jsme se hojně mazlili a pusinkovali. Jsem pro přístup, který dětem dopřává mnoho nesexuálních něžností od příbuzných. Samozřejmě pouze, pokud je dítě vyhledává.

Jinak velice rád líbám celé tělo, zejména na ústa, krk, bradavky a každopádně vulvu. Nevyholená by mě určitě výrazně odpuzovala.

Co mi vyloženě vadí, jsou zákazy líbání na veřejnosti nebo doporučení, že bychom děti neměli líbat na ústa. Někdo spí ("souloží") s dítětem, to se mu za noc mnohokrát otře o vzrušený genitál, dělá s ním řadu ujetých věcí, a ten samý člověk pak jde a nahlašoval by kupříkladu učitele, kterému v nehlídané chvíli žačka lupla z vděčnosti pusinku na tvář. Nebo nedovolí synovi v pubertě, aby na lavičce pod stromem něžně líbal spolužačku, ale už v jeho 8 letech nezapomněl na moderní důkladnou osvětu, že při styku musí natáhnout gumu a že si může vybrat z různých barev i příchutí. Ach ach...

Pusinkování a líbání s Maatou

Napsal: 24.5.2017 20:46:05
od Maataa
Doma mě docela pusinkovali. Od mamky mi to bylo příjemné, od táty moc ne. Od ostatních příbuzných mi to nevadilo, pokud to nebyly "mokré" pusinky - ty mi vadily. Táta taky patřil mezi ty, kteří dávali "mokré".

Ve školce jsem se pusinkovala s některými spolužáky. Také jsem v tom období bez potíží pusinkovala příbuzné děti na povel. Na prvním stupni ZŠ jsem se pusinkovala jen ve čtvrté třídě s kamarádkou, napodobovaly jsme naše vedoucí z kroužku. Po čtvrté třídě jsem na letním táboře dala pusu na tvář jednomu chlapci a dostala za to facku.

Poprvé jsem se líbala s vrstevníkem ve 14 letech. První pokus byl divný, pak jsme se "sehráli"... Od té doby považuji líbání za jednu z nejlepších erotických aktivit vůbec.

Pusinek od dětí jsem dostala za roky na táboře poměrně dost. Nejmladší, s kým jsem se jako dospělá líbala, byl čtrnáctiletý mladík, když nepočítám miminkovské a batolecí polibky otevřenou pusinkou od svých dětí a nebo dítka, o které jsem pečovala v Anglii. Pusinky i "polibky" od dětí byly milé, ale nepřipadaly mi erotické.

Pusinkování a líbání se Sertralinem

Napsal: 5.6.2017 0:15:54
od Sertralin
V dětství jsem neměl rád líbání a ani pusinkování - tehdy mi to bylo od kohokoliv nepříjemné. Rodiče respektovali můj odpor k pusinkování a nenutili mě do něj. Ale ostatní z rodiny to po mně i tak alespoň při narozeninách vyžadovali. Nikdy jsem tuto jejich potřebu i přes můj nesouhlas nepochopil. Mnohem raději bych byl, kdyby mě spíše objali a pohladili.

Postupem času jsem přestával mít k pusinkování takový odpor a dokonce se u mě začaly projevovat touhy po pusinkování s dětmi, které jsem zatím neuskutečnil, ale rád bych tak učinil, pokud by to bylo dobrovolné a citlivé. Rád bych je pusinkoval na tváře, vlásky a čelo.

Současně pusinkuji zvířátka, jelikož jejich čistá duše má k dětské duši nejblíže a zároveň mi dokáží děti alespoň částečně vynahradit, protože se s dětmi nestýkám.

Co se týče líbání, tak k tomu mám odpor neustále. Nikdy jsem se nelíbal a ani nechci - už jen ta představa se mi hnusí. Vím, že to bude znít zvláštně, když se mi líbí představa sexu, ale představa líbání už je mi odporná - ale takto už to mám odjakživa. Možná v tom bude zakomponována i moje přehnaná "štítivost" - dělá mi značné obtíže napít se z flašky, z které už pil někdo jiný.

V této anketě mě ještě zaujala poslední věta. Já jsem totiž názoru, že by se lidé neměli na veřejnosti líbat (kromě letmých polibků). Líbání vnímám jako intimní věc, skoro jako sexuální předehru, která by měla být ryze soukromou záležitostí. Ne každému se musí líbit páry oslintávající se pomalu na každém rohu.

Citace o líbání z beletrie

Napsal: 5.6.2017 7:52:41
od Neptun
"Mně vadí," namítl Sumec, "když se v partě furt někdo s někým volizuje. A sahá na něj a šišlá. To do party nepatří. Když se chce volizovat, ať se volizuje doma. Já proti tomu nic nemám, ať se klidně volizuje, ale mně to vadí. Já to nenávidím."
Zdeněk Šmíd: Proč bychom se nepotili

Pusinkování a líbání s Torim

Napsal: 19.6.2017 16:46:43
od Tori
Z dětství si moc pusinkování nepamatuji. O nějakém líbání ani nemůže být řeč. Obecně jsem to neměl moc rád. Až na úplné vyjimky jsem pusy dával nerad. Opačně to už bylo lepší, ale taky to nebylo něco, na co bych se vyloženě těšil.

Až s pubertou se to změnilo. To už mi to nepřišlo tak divné. A asi abych si to dobře zapamatoval, tak jsem taky dostal tu nejhezčí pusu, jakou jsem dostat mohl. Byla od mojí malé lásky. Měla asi šest nebo sedm let. Ani nevím, jestli jsem jí dal nějaký dárek, něco udělal nebo to bylo jen z radosti, že mě vidí, ale přiběhla ke mně, dala mi velkou pusu na tvář a zase odběhla zpátky. V místnosti jsme ovšem nebyli jen my dva, ale taky její otec. Začal se v podstatě za dceru omlouvat, jako by mi to mělo být nepříjemné, ale to se mýlil. Kdyby o nás věděl víc, tak ho nic takového jistě nenapadne. Já ji měl moc rád a ona mě taky, takže taková pusa mohla být jedině potěšením.

Od puberty bylo pusinkování a líbání více. Vlastně nikdy s vrstevnicemi, natož staršími dívkami. Nejmenší věkový rozdíl byl mezi námi, když jsem byl ještě na střední, a to tři roky.

Pusinkování a líbání z pohledu Gabriela

Napsal: 9.8.2017 20:45:25
od Gabriel Svoboda
Nemám žádnou konkrétní vzpomínku na to, že bych v dětství někoho pusinkoval nebo byl pusinkován, takže předpokládám, že šlo o běžné pusinky v rámci příbuzenstva, rozhodně mě nikdo k ničemu nenutil. S holčičkami, ať už vrstevnicemi nebo mladšími, jsem se bohužel nepusinkoval nikdy. Líbání se mi hnusí, takže jsem donedávna ani nevěděl, že to existuje a že je to něco jiného než pusinkování. Ale líbání holé kůže třeba na krku či bradavkách by mi asi nevadilo, hnusí se mi hlavně líbání tělních otvorů (ústních či jiných).


--------------------------------------------------------------------------------
Omlouvám se Gabrielovi za tuto svoji vsuvku - prostě mi to nedalo:
Byť mám své nitro nastaveno odchylně než Gabriel, a tudíž se značnou částí jeho textu nesouzním, dávám mu poděkování. To proto, že své pocity sdílí s komunitou. Jak se dnes módně říká: "A o tom to je..." Poznávat skrze nás samé...

Asce