Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Zpěvačka Amira Willighagen, NLD

Videa, zejména z YouTube, zaměřená na holčičky. Vzdělávání v tématech pedofilie a dětské problematiky, témata věnující se malým celebritám s konkrétními videoukázkami - zpěvačky, herečky, hudebnice, tanečnice ap. Dále domácí nahrávky a zábavná videa z celého světa. Vše vhodně tématicky zařazeno do příslušných vláken. Uveďte vždy nejprve název a krátký popis videa.
Tomi
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 34 x
Oceněn: 110 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomi » 4.1.2016 21:30:02

Tomi
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomi » 5.1.2016 15:51:26

Takhle to vše začalo. Amira přišla do Holandského talentu, popovídala si s porotou, řekla jim, že bude zpívat operu. Porotci tomu moc nevěřili, ale když Amirka pusinku otevřela, ostatní jí otevřeli také, ale úžasem. Zazpívala a porotce Gordon jí odměnil zlatým tiketem, který jí poslal rovnou do finále. Ve finále si ještě zazpívala píseň Nessun Dorma a Ave Maria a celou soutěž vyhrála.

O mio babbino caro
phpBB [video]

Ave Maria
phpBB [video]

A zde finálová Nessun Dorma
phpBB [video]

A vyhlášení
phpBB [video]

Takhle to s Amirou začalo, mnozí z nás ji znají a mají ji taky rádi. Přejeme Ti zlatíčko, ať Ti to vydrží co nejdéle.
Slav
Uživatel
Líbí se mi: dívky (GL)
Děkoval: 64 x
Oceněn: 15 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpěvačka Amira Willighagen, NLD

Příspěvekod Slav » 6.1.2016 18:50:13

Amira si sáhla i na mé srdce a tak není od věci si o ní říci podrobněji. Vkládám svůj aktualizovaný příspěvek z jiného fóra:

Amira Willighagen se narodila 27.3.2004 v Nijmegenu v Holandsku a velmi známou se stala ve svých 9 letech díky ukázce jejího pěveckého talentu při zpěvu operních árií a jiné klasické hudby, bez toho aniž by absolvovala jakékoli pěvecké lekce.

V říjnu 2013 je Amira zúčastnila talentové show Holandsko hledá talent a naprosto ohromila porotu její interpretací árie O mio babbino caro Pucciniho opery Gianni Schicchi. Video tohoto vystoupení se okamžitě stalo hitem YouTube a k červnu 2015 dosáhlo více než 36 miliónů shlédnutí. V semifinále zazpívala Amira Gounodovu Ave Maria. 28. prosince 2013 vyhrála Amira Willighagen finále talentové show s její interpretací árie pro tenor Nessun dorma Puccinoho opery Turandot. Tehdy již byla tak populární, že získala přes 50% hlasů od televizních diváků.

V únoru 2014, nahrála Amira Willighagen debutové album jménem Amira. Album obsahuje deset skladeb včetně písní, které zazpívala během show Holandsko hledá talent. Album bylo vydáno v Holandsku 28. března, kdy během prvních dvou týdnů bylo prodáno či staženo přes 10 000 kopií alba.

Amirino první mezinárovní vystoupení se konalo 28. února a 1. března 2014 během Starligh Classic Concerts v Jižní Africe. 30.dubna vystoupila Amira v Las Vegas jako součást ceny, kterou získala v soutěži Holandsko hledá talent.

Za polovinu utrženého zisku z vystoupení a prodeje jejího alba podpořila Amira svůj vlastní charitativní projekt na výstavbu dětských hřišť pro chudé děti. V březnu 2014 otevřela své první dětské hriště v Ikagengu, městské části Potchfstroomu v Jižní Africe, zemi odkud původně pochází její máma.

8. listopadu 2014 navštívila Amira Willighagen Pontifical Urbaniana University v Římě, kde jí byla předána mezinárodní cena Giuseppeho Sciacca 2014 za její výjimečné schopnosti v oblasti hudby a zpěvu.

V srpnu roku 2015 nahrála Amira Willighagen své druhé album, které bylo vydáno listopadu 2015 a které nese název Merry Christmas (Veselé Vánoce). Kromě velmi známé písně "noël" (vánoční skladba, hymna - pozn. Slav)obsahuje album rozličné velmi známé árie.

Přeloženo a aktualizováno z: https://en.wikipedia.org/wiki/Amira_Willighagen
Tomi
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Amira s André Rieu

Příspěvekod Tomi » 24.1.2016 10:22:22

I takhle malá holčička dokáže postavit 10 000 lidí na nohy, a některé i rozplakat.

phpBB [video]
Tomi
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Ave Maria Officiální klip

Příspěvekod Tomi » 24.1.2016 10:29:43

Tahle verze je taky moc krásná.

phpBB [video]
Tomi
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Ave Maria ve francouzské televizi

Příspěvekod Tomi » 24.1.2016 10:33:08

Jiná verze, ve které jí to moc sluší.

phpBB [video]
Tomi
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Jak se tvořilo CD Merry Christmas

Příspěvekod Tomi » 24.1.2016 10:46:29

Krásný dokument o tvorbě jejího druhého alba. Je vidět, že ji to opravdu baví.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Tomi
Uživatel