Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Herečka Anna-Marie Valentová

Videa, zejména z YouTube, zaměřená na holčičky. Vzdělávání v tématech pedofilie a dětské problematiky, témata věnující se malým celebritám s konkrétními videoukázkami - zpěvačky, herečky, hudebnice, tanečnice ap. Dále domácí nahrávky a zábavná videa z celého světa. Vše vhodně tématicky zařazeno do příslušných vláken. Uveďte vždy nejprve název a krátký popis videa.
Susinka
Uživatel
Pohlaví: muž
Povolání: vše kolem elektriky
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 40
Děkoval: 508 x
Oceněn: 238 x
Kontaktovat uživatele:

Herečka Anna-Marie Valentová

Příspěvekod Susinka » 8.2.2016 8:41:23

Anna-Marie Valentová

Pro mě jedna z nejkrásnějších českých hereček současnosti. Anička se narodila v Praze v roce 2001. Její první rolí v roce 2007 byl seriál Zdivočelá země , kde si zahrála ve třetí řadě tohoto seriálu. Dále následovala nekonečná Ulice, v tomto seriálu hraje malou Emu do současnosti. Anička si dále zahrála v několika filmech a pohádkách, z nichž mě nejvíce oslovila pohádka Začarovaná láska.

Kromě herectví se Anna zabývá i moderním tancem, od roku 2011 je členkou skupiny Team GJ a moc ráda kreslí.

Anička

Obrázek
Odkaz a zdroj http://tv.nova.cz/

Malá Anička

Obrázek
Odkaz a zdroj http://ulice--serial.webnode.cz/

Rozhovor s malou Aničkou

phpBB [video]

Anička v pohádce Začarovaná láska

phpBB [video]

Taneční vystoupení

phpBB [video]
Fíres
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: Zatím studuji
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1565 x
Oceněn: 301 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Herečka Anna-Marie Valentová

Příspěvekod Fíres » 12.2.2016 22:10:55

Tak jsem včera procházel kolem televize a vidím, že rodiče sledují pořad Nejlepší trapasy. Při letmém pohledu zpozoruji nádhernou dívenku. Neodolám a zhlédnu celou povídku.

V dané povídce hrála Anička postavu Jindřišky, jež pocházela z chudé rodiny, její tatínek je ve vězení a ona žije jen se svojí maminkou a bratrem, již dospělým, panem Císařem, jenž je nezaměstnaný a nedělá mu problém občas něco málo odcizit. Jindřiška je vzorná školačka. Ve škole se kamarádí s Patrikem, což je její pravý opak. Patrikův tatínek je náčelník místní policie a s panem Císařem se už z vyšetřování poměrně dobře zná. Celá povídka se poté točí kolem těchto postav. Děj vrcholí, když se Císař s náčelníkem, přes dřívější neshody, po docela vtipném trapasu, sblíží a náčelník dokonce pomůže Císařovi najít práci.

Ač byl celý díl Nejlepších trapasů o škole, tak se dětí týkala bohužel jen jedna povídka.

Danou povídku naleznete zde.
Jinak celý díl Nejlepších trapasů naleznete zde.

Obrázek
odkaz a zdroj: www.ceskatelevize.cz

Zpět na “VIDEA”