Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Herečka AnnaSophia Robb, USA

Videa, zejména z YouTube, zaměřená na holčičky. Vzdělávání v tématech pedofilie a dětské problematiky, témata věnující se malým celebritám s konkrétními videoukázkami - zpěvačky, herečky, hudebnice, tanečnice ap. Dále domácí nahrávky a zábavná videa z celého světa. Vše vhodně tématicky zařazeno do příslušných vláken. Uveďte vždy nejprve název a krátký popis videa.
Uživatelský avatar
Fíres
VIP člen
Příspěvky: 130
Registrován: 22.1.2016 22:17:52
Pohlaví: muž
Povolání: Zatím studuji
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 2
... až do věku: 16
Děkoval: 1623 x
Oceněn: 301 x
Kontaktovat uživatele:

Herečka AnnaSophia Robb, USA

Příspěvekod Fíres » 16.3.2016 16:13:14

AnnaSophia Robb


csfd píše:AnnaSophia Robb se narodila v roce 1993 do početné rodiny. Vyrůstala ve městě Denver v Coloradu. Již odmala byla velmi nadaná. Věnovala se zpěvu a různým druhům tance (Jazz, Hip-Hop, Breakdance nebo Irským tancům).

Už od dvanácti ji její matka a agentka v jedné osobě začala přihlašovat na různé konkurzy. Přes několik nevýrazných rolí si jí všiml až režisér Tim Burton a nabídl ji vedlejší dětskou roli ve svém velkolepém filmu KARLÍK A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU. Zahrála si zde nafoukanou Violet Beauregarde. Další role přišla opět ve filmu pro děti. Byl jím MOST DO ZEMĚ TERABITHIA, kde ztvárnila hlavní postavu Leslie.


Já osobně jsem si jí všiml ve filmu Útěk na horu čarodějnic, kde už je skoro dospělá, i přes to jsem na ni nemohl přestat myslet. Dalo by se říct, že jsem se do ní až zamiloval.

Obrázek
Odkaz a zdroj


Most do země Terabithia


phpBB [video]


Obrázek
Odkaz

Obrázek
Odkaz

Obrázek
Odkaz
Zdroj fotek: www.fanpop.com


Karlík a továrna na čokoládu


phpBB [video]

Zpět na “VIDEA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti