Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Sen o holčičce jménem Danielka

Prostor pro vlastní výtvory členů a jejich umělecká díla. Fotografie, výtvarná díla, literární tvorba - básně, povídky, pohádky ap., písně atd.
U literárních děl pozor na písemnou dětskou pornografii.
Uživatelský avatar
Tomi
Uživatel
Příspěvky: 42
Registrován: 2.1.2016 18:41:51
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 4
... až do věku: 12
Děkoval: 34 x
Oceněn: 110 x
Kontaktovat uživatele:

Sen o holčičce jménem Danielka

Příspěvekod Tomi » 8.3.2016 16:49:57

Danielka
    „Není důležité mít sny, ve kterých zneužíváš děti, ty jsou o ničem. Krásné a velice romantické jsou tyto sny plné lásky, něhy, spokojenosti - ale taky smutku, když se probudíš. Děkuji to Danielko, že jsi zavítala do mého snu. Byl to snad dárek k mému včerejšímu svátku?“
Zdál se mi o tobě sen, krásná blonďatá holčičko s tváří jako anděl. Hned jsem se do tebe zamiloval. Nikdy jsem tě neviděl, tak proč jsi se mi zdála, Danielko? Píšu si tady o tobě proto, abych na tebe nezapomněl, ale nejvíc radosti bys mi udělala, kdyby ses mi dnes do snu vrátila znovu.

Děj se odehrával v krásném městě Pardubice. Vím, že jsem tam byl s mamkou, ta se pak někam ztratila, já na ní čekal, protože někam šla. Viděl jsem v dálce siluety dvou holčiček, jedné tak pětileté a té druhé devítileté. Byla jsi to ty. Najednou jste se přiblížily a byly u mě. Tvá sestřička, nebo snad kamarádka, byla ještě hodně dětského vzhledu, ale ty, Danielko, z tebe jsem nemohl spustit oči. Krásná světlá tvářička, které dominovaly tvé modré oči a blonďaté vlásky až pod ramena. Postavu jsi měla štíhlou, krásnou, dětskou. Byla jsi i mně strašně blízko a já cítil tu pravou lásku k tobě. Také vím, že jsem měl nějakou tašku a v ní nákup, vím, že jste ode mne něco dostaly, ale nevím co - nějakou dobrůtku určitě.

V další části snu už jsi byla jen ty, Danielko. Malá holčička už zmizela. Nevím, kde se to odehrávalo, ale vím, že jsme k sobě měli hrozně blízko. Pevně jsem tě držel ve své náruči a něco jsme si povídali. Bylo mi krásně a určitě bylo krásně i tobě. Danielko, navštiv mě prosím dnes znovu, jen na chviličku, abych si zapamatoval tvou tvář. Měj se krásně, Danielko.

Zpět na “OSOBNÍ TVORBA”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti