Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Anime Rozen Maiden

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Lumiere
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 31.12.2017 17:50:38
Pohlaví: muž
Povolání: médium Suiseiseki
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 11 x
Oceněn: 7 x
Kontaktovat uživatele:

Anime Rozen Maiden

Příspěvekod Lumiere » 31.12.2017 19:23:08

Anime Rozen MaidenJednou se jeden chlapec jménem Jun Sakurada rozhodne, že nebude chodit do školy a zabarikáduje se ve svém pokoji. Jeho oblíbená činnost je objednávání různých kravin z netu, které většinou po shlédnutí zase pošle zpět, aby je nemusel platit.
Jednou mu přijde kufr a Jun ho otevře a najde v něm nádhernou panenku - takovou, že vypadá jako živá. Jun jí klíčkem natáhne a panenka ožije. Představí se jako Shinku. V tom na ně zaútočí klaun s kudlama xD. Shinku řekne, že jí Jun musí slíbit věrnost a políbit její prstýnek. Jun jí to v údivu slíbí a prstýnek políbí. Stane se z něj medium. Po tomto zážitku se začnou objevovat a k Junovi stěhovat další panenky.
Tyto panenky jsou bojové panenky z kolekce Rozen maiden. Jejich výrobce, kterého nazývají otec, je prý dělal podle dokonalé dívky Alice. Panenky spolu bojují ve hře Alice game. Vítězka tohoto souboje si může vzít Rosa Mystica poražené. Rosa Mystica je duše panenky, díky které se může panenka spojit s médiem a čerpat z něj sílu. Bývá většinou jako šperk. Panenka, která bude mít všechny Rosa Mystica, se může setkat se svým otcem a stane se Alicí, dokonalou ženou. Během děje se objevují další panenky, které mají každá jiné oblečení, svojí Rosa Mystica a jinou povahu...
Rozen maiden má tři řady. V té první se objeví celkem pět panenek. Série je hlavně o prohloubení vztahů Juna a Shinku.
Ve druhé řadě s názvem Rozen Maiden Träumend je panenek sedm a řada je hlavně o minulosti Rozen maiden a jejich tvůrce.
Třetí řada bohužel jen se dvěma díly hovoří hlavně o minulosti Suigin Tou, jak a proč začala nenávidět Shinku.

phpBB [video]

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host