Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Film Strom (2010)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Mack
Moderátor
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 0
... až do věku: 7
Děkoval: 1222 x
Oceněn: 1072 x
Kontaktovat uživatele:

Film Strom (2010)

Příspěvekod Mack » 22.1.2016 20:17:13

Strom / The Tree / L'Arbre

Drama / Romantický
Francie / Austrálie / Německo / Itálie, 2010, 100 min
ČSFD

Osemročná Simone sa zverí matke, že otec, čo pred nedávnom nečakane zomrel, sa jej prihovára šumom lístia na mohutnom strome vedľa ich domu. Je presvedčená, že otec sa vrátil, aby chránil rodinu. Dawn i jej ďalší traja synovia čoskoro takisto nájdu útechu v upokojujúcom strome. Putom medzi matkou a dcérou však otrasie matkin nový priateľ George. Simone sa nasťahuje do bunkra na strome a odmieta zliezť. Keď konáre začnú vrastať do domu a narúšať základy, zdá sa, že strom chce dievčatku pomôcť. Lenže Dawn nedovolí, aby kus dreva ovládal jej rodinu.

Krásny film o malej Simone a jej strome odohrávajúci sa na austrálskom vidieku. Po prvom pozretí som si tento film zamiloval. Pre mňa najlepší GL film.

Obrázek
odkaz a zdroj: moviepilot.de
Max
VIP člen
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2698 x
Oceněn: 558 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Film Strom (2010)

Příspěvekod Max » 22.1.2016 20:20:41

Film ma veľmi nezaujal, ale to dievčatko bolo celkom pekné. A mal som ju ako avatar na Čepeku v minulosti.

Zpět na “OSTATNÍ”