Film Piccole labbra (1978)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1828 x
Oceněn: 6478 x

Film Piccole labbra (1978)

Příspěvekod Plyšáček » 30.1.2016 6:51:10

Piccole labbra

Neuvěřitelně propedofilní film.

ČSFD

Španělský název : Historia de Eva
Anglický název: Little Lips
Drama
Itálie / Španělsko, 1978, 76 min

"Spisovatel Paul se vrací domů ze světové války, kde se snaží vyrovnat se se zdravotní újmou a post-traumatickým stresem, který ho budí ze snů a vzal mu chuť do života. Chystanou sebevraždu mu náhodně překazí statkářova dvanáctiletá neteř, pro niž v něm vzplanou hluboké city. Když se ji ale snaží upoutat jen pro sebe a dát ji vše, co může, dostává se do slepé uličky."

Takže bychom se mohli pustit do trochu detailnějšího rozboru...
Zraněný muž plný sexuálních fantazií (podle nich pedofil není) nachází na statku milou dospívající dívku Evu, do níž se postupně velice silně zamilovává. Evě má být dvanáct, vypadá však spíše jako dnešní jedenáctky. Je právě na počátku puberty. Hebefilové jistě zahoří nad jejím půvabem. Ačkoliv na mě je starší, velice mě taky oslovuje... Tento zvláštní pár začne prožívat nádherné společné romantické chvíle. Po tanci v zahradě se jí Paul začne dvořit. Spontánní objetí v temné komoře je mi něčím velice blízké. Jeho fantazie na břehu řeky, zatímco se dívá spící dívce do rozkroku, jsou v podstatě již uměleckou DP. Nádherná je rovněž scéna, jak si Eva prohlíží maličká poupátka v zrcadle. Postupně se více a více sbližují. Celý příběh však končí smutně. Jako mnoho GL příběhů.

Jak jeden z komentujících na csfd uvádí: "Při dnešní hysterii kolem pedofilie už nemá šanci takový film vzniknout..."

Ještě k názvu. Z italštiny je název přeložen jako malé rty. Když jsem zadal do překladače labbra, vypadlo mi rty. Ale když si zadáte celý název piccole labbra, vyjde vám jednoznačně stydké pysky. Jak zajímavé...

Obrázek
odkaz a zdroj: www.unmedia24.net

Obrázek
odkaz a zdroj: hd.watchfullmoviestreamingonline.com

Obrázek
odkaz a zdroj: imgsrc.ru

Obrázek
odkaz a zdroj: ravepad.com

Ukázka na YT:
phpBB [video]

Zpět na “OSTATNÍ”