Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Pohádka Popelka (Disney, 2015)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Pohádka Popelka (Disney, 2015)

Příspěvekod Plyšáček » 13.2.2016 15:00:35

Popelka (Disney, 2015)


ČSFD

EN: Cinderella
SK: Popoluška
Dobrodružný / Drama / Rodinný / Romantický / Fantasy
USA / Velká Británie, 2015, 114 min

Režie: Kenneth Branagh
Scénář: Chris Weitz
Kamera: Haris Zambarloukos
Hudba: Patrick Doyle

Děj snímku Popelka sleduje osudy mladé Elky (Lily James), jejíž otec, kupec, se po smrti její matky znovu ožení. Elka má svého tatínka velice ráda, a tak se snaží ke své nové maceše (Cate Blanchett) a jejím dvěma dcerám Anastázii (Holliday Grainger) a Drizele (Sophie McShera) chovat vstřícně, a dělá všechno proto, aby se ve svém novém domově cítily dobře. Když ale Elčin otec nečekaně zemře, Elka zjistí, že je vydána na milost své nové žárlivé a kruté rodiny. Zanedlouho se z ní stane obyčejná služka, věčně umouněná od popela, které ostatní posměšně říkají Popelka. Navzdory krutostem, kterým je nucena čelit, ale Elka neztrácí naději a je rozhodnuta řídit se posledním přáním své matky, aby vždy byla „odvážná a laskavá". Nehodlá propadnout zoufalství, ani pohrdat těmi, kteří s ní jednají špatně. A pak je tu ještě jistý pohledný cizinec, se kterým se setkala v lesích. Elka, která nemá nejmenší tušení, že se ve skutečnosti jedná o prince, a nikoliv o pouhého učedníka ze zámku, má pocit, že konečně potkala spřízněnou duši. Záhy nato se zdá, že by se na ni konečně mohlo usmát štěstí. Všechny dívky z širokého okolí jsou totiž sezvány do královského paláce na bál a Elka se těší, že by se tam mohla znovu setkat s okouzlujícím Kitem (Richard Madden). Macecha jí však návštěvu bálu zakáže a zlomyslně jí roztrhá šaty. Jako ve všech správných pohádkách je však pomoc nablízku a objevuje se kouzelná víla kmotřička (Helena Bonham-Carter), která – proměnou dýně a několika myšek – Popelčin život navždy změní.

Na začátku pohádky je Elka moc hezká a mladá...
Opravdu nádherná pohádka.

Obrázek
odkaz a zdroj: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com

Obrázek
odkaz a zdroj: www.pinterest.com

Trailer
phpBB [video]
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohádka Popelka (Disney, 2015)

Příspěvekod Plyšáček » 13.2.2016 15:02:12

Po pozorném shlédnutí bych celou pohádku označil za špičkovou. Dokonalá práce kamery, brilantní výprava a filmové triky. I když malá Elka vystupuje jen pár minut, je to pohádka, kterou můžete výrazně emocionálně obohatit své holčičky i klučíky. Stahujte rovnou ve vysoké kvalitě.

Citace z pohádky:
"A Elka dál neviděla svět takový, jaký je, ale takový, jaký by mohl být, kdyby lidé byli odvážní a laskaví."
"Avšak mohlo to, kdo skutečně byla, stačit? Tentokrát jí nepomáhala žádná kouzla. To je možná největší riziko, jaké kdy člověk musí podstoupit. Být viděn, jaký opravdu je."


Až se začnou děvčátka objevovat v takovýchto šatech, budete od Plyšáčka vědět, že na ně máte volat: "Ahoj, Popelko." Prosím nepleťte si ji s Elzou.

Obrázek
odkaz a zdroj: f5.folha.uol.com.br

Obrázek
odkaz a zdroj: www.aliexpress.com

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host