Pohádka Alenka v říši divů (1985)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Plyšáček
Administrátor
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1822 x
Oceněn: 6473 x

Pohádka Alenka v říši divů (1985)

Příspěvekod Plyšáček » 24.2.2016 12:45:54

Alenka v říši divů (1985)

ČSFD

USA: Alice in Wonderland
Muzikál / Rodinný / Fantasy
USA, 1985, 187 min
Předloha: Lewis Carroll (kniha)
Scénář: Paul Zindel (původní scénář)
Kamera: Fred J. Koenekamp
Hudba: Morton Stevens

Někdy je příliš velká. Nebo zase moc malá. A v polévce je vždycky spousta pepře. Nic není jaksi v pořádku od té doby, co Alenka honila Bílého Králíka a spadla do dobrodružství, které je stále podivnější a podivnější. Ta nejpodivuhodnější dětská fantazie, jakou si lze vůbec představit, je zachycena v barvitém, hereckými hvězdami hýřícím filmem Irwina Allena podle knížky Lewise Carrola Alenka v říši divů. Steve Allen je autorem hezkých a vtipných písniček a do té veselé zábavy se dále zapojuje tucet hollywoodských hvězd. Alenka hledá cestu domů. A je šťastná, že se vrací ke svým.

Obrázek
odkaz a zdroj: www.childstarlets.com

Filmů o Alence v Říši divů je mnoho. Tato verze mi přijde nejzdařilejší a vskutku propedofilní - ačkoliv Lewis Carroll miloval Alenku, která blondýnkou nebyla, jistě by se mu i tato herečka líbila.

Zato verzi z roku 2010 bych raději nezmiňoval. Nechápu, koho napadlo obsadit hlavní roli dospělou prsatou ženou. Je mi to opravdu líto. Za pedofily bych podal stížnost. Lewis se obrací v hrobě. Takový úžasný čistokrevný pedofil a toto udělají z jeho Alenky!

Ukázky z anglické verze
phpBB [video]

phpBB [video]

Zpět na “OSTATNÍ”