Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Kniha Dobrodružství v přírodě pro děti

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Angex
Uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 2.1.2016 19:00:26
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 5
... až do věku: 20
Děkoval: 264 x
Oceněn: 365 x
Kontaktovat uživatele:

Kniha Dobrodružství v přírodě pro děti

Příspěvekod Angex » 25.2.2016 9:20:51

Obrázek
Zdroj: http://www.kniha.cz

V jednom knihkupectví jsem narazil na zajímavou knížku plnou fotografiíí krásných holčiček v přírodě. Myslím, že tato kniha je užitečnou příručkou pro všechny, kteří se chtějí dětem aktivně věnovat a chtějí je sblížit s přírodou.

Anotace knihy:
Samostatně zkoumat přírodu a pozorovat zvířata a rostliny v jejich přirozeném prostředí – to jsou zkušenosti, které jsou pro děti a mládež důležité a představují vítanou protiváhu k životu v dnešním přetechnizovaném světě. Vydejte se tedy s dětmi do přírody a vytvořte “větrnou” zvonkohru, uspořádejte soutěž v hodu šiškou, vyzkoušejte si otisky kůry, postavte hráz, vyrobte sněžnice nebo luk a šípy, prostě tvořte, vyřezávejte, poznávejte a bavte se. Tento hravý průvodce přináší celou řadu nápaditých aktivit, které vám pomohou nalákat děti do přírody a strávit s nimi jedinečný den poznáváním zvířat a rostlin za každého počasí.

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti