Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Kniha S. King: Žhářka

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Tori
Uživatel
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 5
... až do věku: 15
Děkoval: 114 x
Oceněn: 50 x
Kontaktovat uživatele:

Kniha S. King: Žhářka

Příspěvekod Tori » 4.4.2016 21:14:44

Tak protože tu padla jedna knížka od S. Kinga, tak přidávám další. Doporučuji přečíst i jiné, pokud máte rádi horor. S. King se docela nepáře s popisy, které bývají zajimavé i pro nás.

Autor: Stephen King
Originální název: Firestarter
Žánr: horor
Odkaz: http://www.databazeknih.cz/knihy/zharka-1126

Anotace: Andy McGee utíká se svou osmiletou dcerou před agenty tajné vládní organizace Dílna. Utíká pro to, že před mnoha lety se se svou budoucí manželkou zůčastnil pokusu s novou systetickou drogou P6. Poté se u něj vyvinula mírná schopnost mentální dominance a jeho dcera Charlie má velmi silnou schopnost pyrokineze. Agenti Dílny se neštítí žádné špinavosti, včetně vraždy, aby malou Charlie dostali do svých laboratoří. Charlie je tak přinucena použít svou nebezpečnou zbraň, kterou ještě nedokáže plně kontrolovat...

Protože jsem knížku četl sice nejmíň dvakrát, ale dávno, tak si už moc nepamatuji děj. Ale dojem je i teď fantastický. Pamatuji si, že knížku jsem přečetl velice rychle a prostě mě bavila. Zamilovat se do Charlie bylo snadné, protože holce, která má takovou moc, se odolat nedá.

A jedna zajímavost: Je tam jeden dospělý muž, která se do Charlie zamiluje, ale má za úkol zajistit její smrt.

Přebal:
Obrázek
Dejan
VIP člen
Pohlaví: muž
Povolání: školstvo
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 9
... až do věku: 13
Děkoval: 332 x
Oceněn: 234 x
Kontaktovat uživatele:

Re: Kniha S. King: Žhářka

Příspěvekod Dejan » 7.9.2016 23:18:19

Nie som síce fanúšikom tohto žánru, ale ujo King je king. Podpaľačku som čítal ako 14-ročný a bol som ňou úplne fascinovaný. Dokonca si pamätám, akú muziku som pri tom počúval. (Pavlovov podmienený reflex, kedykoľvek náhodne začujem v rádiu Call of the wild od Roxette, úplne živo sa mi vybavia obrazy z Podpaľačky.)
Inak, vôbec som si nevšimol nejakú zápletku v zmysle, že by do hrdinky bol zamilovaný hlavný "záporák". Zato som bol do nej zamilovaný ja, :D

Zpět na “OSTATNÍ”