Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Thomas Glynn: Sexuální praxe

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Neptun
Moderátor
Příspěvky: 467
Registrován: 2.1.2016 13:35:44
Pohlaví: muž
Povolání: pedagog
Líbí se mi: dívky a ženy
... ve věku od: 6
... až do věku: 40
Děkoval: 1461 x
Oceněn: 1534 x
Kontaktovat uživatele:

Thomas Glynn: Sexuální praxe

Příspěvekod Neptun » 11.4.2016 10:34:04

V roce 1991, tedy stále krátce po Sametové revoluci a otevření se Západu, vycházely u nás knihy na různá předtím zapovězená nebo opomíjená témata. Vzhledem k hladu po této literatuře se uplatnily i knihy méně kvalitní. Zde představovaná kniha, přeložená z francouzského originálu, je tak nějak prostřední kvality. Jedná se spíše o soubor rad velmi zkušeného (patrně stovky partnerek) starého obšourníka než o odborné dílo. Citujme nejprve kousek úvodu:

"Naše epocha se čím dál více řídí sexualitou a erotismem. Přesto však, že žijeme v epoše technické revoluce, zůstává technika milování stále na zcela rudimentární úrovni. Musíme si přiznat, že zatímco člověk o milování stále více hovoří, je v milování samotném často naprostým primitivem.
Laskání, svlékání a vlastní styk jsou podstatnými znaky milování. Devadesát procent lidí provozuje lásku stejně jako před 100 000 lety podle vzoru ostatních živočišných druhů. Ve skutečnosti jediným originálním prvkem sexuální praxe druhu Homo sapiens je svlékání."


Dále se kniha zabývá vzhledem partnerů, přípravou intimní schůzky, způsoby laskání, polohami při souloži, vztahy různých partnerů a vytváří vlastní sexuální typologii lidí. Jedna stránka je věnována intimnímu styku s mladistvými. Autor varuje před nezákonností styku s velmi mladými osobami a uvádí zákonný věk v několika evropských zemích. Zajímavý je následující odstavec:

"Všem mužům se může stát v každém stáří, že se setkají s uličnicemi starými 8-12 let, které přes svou naivitu projevují bujnou smyslnost. Houpají se jim na kolenou, předstírají ztrátu rovnováhy, aby si nechaly ohmatat rodící se ňadra při pokusu muže zabránit pádu," (Hleďme! Stejná zkušenost jako já mám s Katkou! Viz Neptunova láska) "vrhají se na pohovku se sukněmi vyhrnutými až ke krku a s nohama roztaženýma do klasické pozice, vymáhají lechtání a někdy prosí dokonce o polibek na pupíček."

Autor jistě není pedofil, ale při svých obrovských zkušenostech se ženami prostě zažil i svádění předpubertálních dívek. Dále varuje před stykem s takovým dítětem, nejen před společenskými následky, ale také před možným zklamáním muže ze vztahu s mladičkou dívkou:

"Některé dívky jsou v tomto stáří již úchvatnou miniaturou dospělé ženy a muž jen těžko odolává jejich provokacím. Jestliže se však dá svést ke skutečnému intimnímu styku s takovým dítětem, vystavuje se riziku, že se zcela znemožní v kruzích, ve kterých se pohybuje, a to i tehdy, jestliže rodiče dívky proti němu nepodají žalobu, protože jde o rodinného přítele a protože v zájmu budoucnosti dívky nechtějí záležitost zveřejnit.
Rozumný muž se nemůže těšit tím, že by si řekl, že za několik let bude on prvním, kdo dívku zasvětí. Ta totiž brzo na své dětinské touhy zapomene nebo se za ně bude stydět. Odevzdá se pak prvnímu mladíčkovi, který o to projeví zájem, nebo staršímu mužovi, se kterým se seznámí, ale jen velmi zřídka se vrátí ke starému příteli, který bral přílišný ohled na její mládí.
U dívek, které již překročily pubertu a je jim 13-15 let, se muka mohou stát pro muže nesnesitelnými. Ostatně v tomto stáří mají již všechny Afričanky sexuální styky delší dobu, mnoho Indek je již provdáno a nemalý počet Evropanek a Američanek již pozbyly panenství. Svedení takovýchto nedospělých dívek se v naší době stalo vyhledávanou zábavou, ovšem soudy by měly brát ohled i na takové případy, kdy se dospělí muži stávají obětí svůdné a zkušené dívenky. Porušování zákona s takovými čtrnáctiletými dívkami, které o sobě tvrdí, že je jim 16 a také na to vypadají, je zcela běžné."

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti