Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Film Daddy (1973)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Max
VIP člen
Příspěvky: 205
Registrován: 2.1.2016 17:09:35
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 3
... až do věku: 12
Děkoval: 2740 x
Oceněn: 561 x
Kontaktovat uživatele:

Film Daddy (1973)

Příspěvekod Max » 19.6.2016 11:40:06

DaddyDrama
Francie / Velká Británie, 1973, 75 min

Film je dosť umelecky poňatý a nemusí sa každému páčiť. Ide tam o to, že otec od malička zneužíva svoju dcéru. Sú tam odvážne scény, manipulácia a zvodnosť. To dievčatko tam bude aj prirodzene nahé, čo už v dnešnej dobe je takmer nemožné a dehonestujúce.

ČSFD
Slávna sochárka Niki De Saint Phalle sa týmto „osobným“ filmom potrebovala vykričať z detskej traumy. Zo začiatku to vyzerá nevinne: otec sa hrá s maličkou dcérkou v nádhernej záhrade-labyrinte ich rodinného sídla. Ale labyrint signalizuje aj nebezpečenstvo. Otec premení nevinnú hru na incest a dcéra musí dospieť a nazbierať dosť síl, aby všetku tu bolesť a poníženie, vrátila svojmu „ockovi“ v darčekovom balení... Niki k tomuto filmu napísala námet, podieľala sa na réžii, zahrala si jednu z hlavných úloh a v nemenej dôležitých rolách sa prezentujú aj jej sochy, vrátane Svätého Falusa.

Ukážka na YT
phpBB [video]

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host