Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Seriál Gosťa iz buduščego (1985)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Seriál Gosťa iz buduščego (1985)

Příspěvekod Plyšáček » 10.8.2016 18:05:37

Gosťa iz buduščego


ČSFD
Sovětský svaz: Gostya iz budushchego
Sovětský svaz: Гостья из будущего
Drama / Sci-Fi / Dobrodružný / Rodinný
Sovětský svaz, 1985, 5x65 min

Dětský miniseriál odehrávající se ve dvou časových rovinách. Školák Kolja se pomocí stroje času dostane z Moskvy 80. let o sto let do budoucnosti. Zde překříží cestu kosmickým pirátům, jež chtějí ukrást Melofon - přístroj používaný vědci pro komunikaci se zvířaty, jež je však v rukou pirátů velmi snadno zneužitelný, protože s jeho pomocí je možné číst ostatním myšlenky. Kolja se s pomocí robota Wertera vrací i s melofonem do své doby, kde se ho snaží před piráty ukrýt a ve vhodný okamžik předat Alici, dívce, jež Kolju s odstupem času z budoucnosti následuje a jíž byl melofon piráty ukraden. Piráti však v Časovém institutu odstraní robota Wertera a Kolju pronásledují.

Ruský seriál, ve kterém hrají nejkrásnější pionýrky a pionýři světa. Trošičku směs Návštěvníků a Arabelina Arafonu. Pokud Vám nevadí pionýrské šátečky a staré scifi, užijete si nádherný dětský svět po boku nesmírně půvabné Natalji Gusevi.

První díl:
phpBB [video]

Další si jednoduše dohledáte.

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti