Chat pro oprávněné uživatele je obvykle v provozu od 18:00 do 22:00

Film Marley a já (2008)

Ostatní materiál AV charakteru, který se nehodí do jiného subfóra. Zejména KNIHY (pokud nejsou detailně zpracovány v Odborné sekci) a FILMY (bezkonkurenční kartotéku všech filmů s dětmi a pedofilní tématikou naleznete na ČEPEKu).
Uživatelský avatar
Plyšáček
Administrátor
Příspěvky: 3595
Registrován: 16.12.2015 20:40:20
Pohlaví: muž
Líbí se mi: dívky (GL)
... ve věku od: 1
... až do věku: 10
Děkoval: 1964 x
Oceněn: 7562 x
Kontaktovat uživatele:

Film Marley a já (2008)

Příspěvekod Plyšáček » 16.8.2016 8:19:52

Marley a já


ČSFD
USA: Marley & Me
Slovensko: Marley a ja
Komedie / Rodinný / Romantický / Drama
USA, 2008, 111 min

Režie: David Frankel
Hrají: Owen Wilson, Jennifer Aniston,...

Novomanželé John a Jenny Groganovi (Owen Wilson a Jennifer Aniston) se rozhodnou, že opustí drsné zimy Michiganu a začnou nový život na slunné Floridě. A aby těch změn nebylo málo, pořídí si roztomilého, šestikilového labradora Marleyho, který se během pár týdnů změní v padesátikilový parní stroj, plný nezkrotitelné energie. Takto začíná film režiséra Davida Frankela (Ďábel nosí Pradu), který popisuje 13 let života se psem, života, který někdy – a to dost často – připomíná soužití s nevypočitatelným uragánem. A tak John a Jenny Groganovi sledují, jak Marley slintá po nově natřených zdech, cupuje všechno na kousky, žere polštáře a kytky, pije vodu ze záchodu a honí pošťáka. Marley na oplátku zase sleduje život svých páníčků, jejich úspěchy i prohry, změnu práce a pomáhá jim svým živelným způsobem překonávat všechny nástrahy spojené s rozrůstající se rodinou. Ze všeho nejvíc jim však připomíná, že život nejsou jen starosti, ale hlavně velká zábava.

Tato rodinná komedie je zejména oslavou nejlepšího přítele člověka - psa. Nicméně v průběhu děje se manželům Groganovým rodí dva synové a ke konci dokonce půvabná dceruška, kterou hraje hvězdná Lucy Merriam.

Obrázek
odkaz a zdroj: chickflickchic.blogspot.cz

Obrázek
odkaz a zdroj: www.childstarlets.com

phpBB [video]

Zpět na “OSTATNÍ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host